توکیو 2020 المپیک حمل قبر خطرات بهداشتی در میان coronavirus همه گیر می گویند کارشناسان ژاپنی

با بیش از یک سال تا توکیو بازی های المپیک, کارشناسان پزشکی می گویند که این رویداد می تواند مطرح قبر خطر سلامت به ژاپنی, مکان عمومی, پیش بینی است که تعداد کمی از مردم خواهد شد که coronavirus آنتیبادی و واکسن را نمی توان به طور گسترده ای در دسترس است.

برگزارکنندگان المپیک و ژاپن و توکیو شهری در دولت در حال تقلا برای مراحل برای جلوگیری از این بیماری همه گیر از انحراف این رویداد است. اما آنها می گویند بتن طرح بعید به شکل تا قبل از پایان این سال است.

جهانی مرگ و میر از Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از کروناویروس جدید به نیم میلیون نفر در اواخر ماه گذشته و موارد صدر 10 میلیون.

اگر چه توکیو در روز پنج شنبه تایید 224 عفونت های جدید, یک رکورد برای یک روز ژاپن تا حد زیادی اجتناب از اثرات فاجعه آمیز دیده می شود در کشورهای دیگر.

است که دانشمندان و کارشناسان پزشکی در مورد چگونه همه چیز نگاه ممکن است در تابستان آینده یک سال پس از توکیو بازی ها به تعویق افتاد.

در مصاحبه با یک دوجین بیماری های عفونی کارشناسان یک موضوع مشترک آمده است: المپیک خواهد افزایش خطر شیوع.

“عفونت را شعله ور خواهد کرد اگر ما فشار پیش با بازی های المپیک و آنها را نگه دارید. وجود دارد بدون شک در مورد آن گفت:” Daiichi Morii, یک دکتر در دانشگاه اوزاکا بیمارستان را کنترل عفونت تیم.

“ویروس است که به سختی تحت کنترل به عنوان ما در حال قرار دادن یک توقف در جریان مردم از خارج از کشور” Morii اضافه شده است. “با رویدادی مانند المپیک ویروس در خواهد آمد مطمئن و تعدادی از عفونت های شلیک خواهد شد تا به ناچار.”

ژاپن موفقیت در مهار این ویروس بخشی از دلیل. نظرسنجی های اخیر دولت نشان داد که تنها 0.1 درصد از ساکنان توکیو باید coronavirus آنتی بادی است. که بسیار پایین تر از 14 درصد در ایالت نیویورک در ماه آوریل و 7 درصد در استکهلم.

“تعداد بسیار کمی از آلوده در ژاپن و تقریبا همه حساس” گفت: Katsunori Yanagihara استاد در دانشگاه ناکازاکی دانشکده طب گرمسیری و بهداشت جهانی.

آنتی بادی کمک به مبارزه با عفونت و دانشمندان می گویند با داشتن آنتی بادی برای coronavirus ممکن است محافظت در برابر عفونت مجدد.

وجود بیش از 100 بالقوه واکسن در توسعه اما کارشناسان می گویند هیچ کدام به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس خواهد بود در کمیت کافی در زمان بازی های المپیک است که شامل حدود 200 کشور جهان است.

“حتی اگر واکسن را توسعه داده است و سپس آن را در نزدیکی غیر ممکن است برای آن را به رفتن در سراسر جهان,” گفت: Atsuo حمدا استاد در توکیو دانشگاه علوم پزشکی بیمارستان.

دهکده المپیک در حال حاضر خالی از سکنه با بازی تحت فشار قرار دادند تا 2021 (گتی)

توکیو رای دهندگان بررسی توسط the Asahi Shimbun روزانه در اواخر ماه گذشته نشان داد که 59 درصد از پرسش شوندگان بر این باورند که بازی های المپیک باید لغو و یا به تعویق افتاد دوباره تاکید عمومی آزار دهنده نگرانی در مورد بیماری همه گیر.

در تلاش برای رسیدگی به چنین نگرانی Yoshiro موری رئیس توکیو المپیک کمیته سازماندهی روز دوشنبه گفت: پایتخت فرماندار Yuriko Koike که او برنامه ریزی شده برای راه اندازی یک نیروی کار با آسیای مرکزی و شهری دولت سپتامبر.

در این جلسه به بررسی عفونت غربالگری برای بازدید کنندگان خارجی و محدود کردن جمعیت و اندازه پخش عمومی NHK گزارش شده است.

ژاپن تا به حال تنها حدود 20,000 موارد و 980 مرگ و میر. محققان ذکر شده عوامل مختلف برای کسانی که به تعداد کم از ملت مقاوم و سیستم بهداشت و درمان به نادر بغل کردن و قیاس. اما آنها می گویند روشن است وجود دارد تنها دلیل برای این کشور به موفقیت است.

Norio Sugaya یک عضو از سوی سازمان بهداشت جهانی آنفلوانزا پنل گفت: مردم ژاپن نباید احساس امنیت فقط به دلیل نسبتا کوچک مقیاس از عفونت و مرگ و میر وجود دارد تا کنون.

“مذاکرات در مورد چگونه ژاپن زده از موج اول با موفقیت. مذاکرات در مورد ‘ژاپن معجزه’. کسانی که من را بسیار نگران” Sugaya گفت. “وحشتناک است اگر مردم وجود دارد خارج وجود دارد که بر این باورند ژاپن شکست ناپذیر است.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>