توبی آلدرویرلد اصرار تاتنهام از دست رفته در لیگ قهرمانان صلاحیت خواهد شد ‘آزار’

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام مدافع توبی آلدرویرلد قول داده است که سمت خود را به عقب بر گردیم به لیگ برتر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

اسپرز در جنگ فقط به واجد شرایط برای لیگ اروپا پس از یک متناقض فصل, اما آنها امیدوار بودند با افزایش 2-1 دربی شمال لندن پیروزی آرسنال در روز یکشنبه.

اما از دست رفته بر بالای چهار بدان معنی است که آنها نمی خواهد در اروپا برتر رقابت های باشگاه برای اولین بار پس از سال 2015 و تنها 12 ماه پس از آنها را به نهایی.

آلدرویرلد می گوید این نشان می دهد که تا چه حد آنها آمده اند به عنوان یک باشگاه و وعده داده است عدم وجود خود را نمی خواهد یک است.

“این فوتبال است. برای ما در حال حاضر از آن بد است اما من فکر می کنم به زمانی که من آمد به تهران (در سال 2015) و آنها تا به حال موفق به کسب قهرمانی برای بیش از 50 سال است,” او گفت:.

تاتنهام جشن توبی آلدرویرلد برنده هدف (گتی)

“هر سال ما تا به حال فرصتی برای واجد شرایط پس از آن مثبت است که مردم فکر می کنم ما باید وجود داشته باشد و البته ما باید در لیگ قهرمانان.

“است که مسیر این باشگاه گرفته است و من در انبوه افتخار به بخشی از آن.

“شاید در این فصل ما نمی تواند رسیدن به این, اما ما باید به هم بچسبند و فصل آینده ما باید برای رفتن دوباره و بهتر از این فصل است.”

با وجود تناقض و احساس می کنم که این تیم در حال رسیدن به پایان یک چرخه بلژیک مدافع اصرار دارد با خوزه مورینیو در راس آنها در یک موقعیت خوب برای جستن به عقب.

“این تیم در نظر گرفتن مراحل و ما یک ورزشگاه بزرگ و چیزهای شبیه به این,” او گفت:. “حتی این تیم و مدیر است که ما یک تفاوت عظیم از یک زن و شوهر از سال پیش. آن بهتر خواهد بود.

“همه چنان سخت کار برای آن است. آن لطمه می زند که ما شاید نمی خواهید برای رسیدن به آن در این فصل اما آن را به ما انگیزه بیشتری برای رفتن به فصل بعدی.

“اما ما تمرکز بر روی بازی های باقی مانده این فصل و پس از آن ما منعکس خواهد شد پیش از فصل آینده است.

“ما می خواهیم انجام دهیم بهتر است که چرا هر کس در تلاش است به عنوان سخت به عنوان آنها می توانید – اما آن است که نه فقط ما فصل است.

“ما را قبول نمی کند اما ما باید حرفه ای در مورد آن را با پایان این فصل به خوبی و سپس تلاش برای رفتن دوباره فصل آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید