‘قوطی حبوبات و زوم کلاس ها هیچ جایگزینی برای هیجان انگیز, مجازات یک کلاس ورزش’

Ever پس از دولت بریتانیا تحمیل coronavirus مستند بسیاری از ما شده است تعجب به کشف کنند که آن را به چیزهای کوچک – و نه عجیب و یا به خصوص زمین-خرد – که ما از دست رفته است. مستقل زندگی میز جدید سری مقاله زندگی پس از مستند قصیده به همه چیز ما در زمان داده شده در قبل از Covid جهان – و چیزهایی که ما نمی تواند صبر کنید برای انجام یک بار دیگر زمانی که نرمال در نهایت رزومه.

***

چیزی که من بیشتر از دست در مستند ممکن است خود را بدترین کابوس. کلاس های ورزش قرار است به کارهای عادی و روزمره. چیزی است که شما کشیدن خود را به قبل از کار و یا وادار به در صبح روز یکشنبه توسط یک overzealous دوست تیشرت که می گویند “بدنسازی قبل از جین”. آنها نه قرار است به سرگرم کننده – و آنها به ندرت هستند. اما این چیزی که من نیاز به در حال حاضر.

قبل از نوشتن من به عنوان یک دختر خراب هزاره که خودش را شناور بدون آلی آب سبز و جایی برای یک عکاسی از خود در Lululemon ساق پوش, اجازه بدهید توضیح دهم. من تمرین زیادی است. آن را نمی کند چرا که من با وسواس بدن من و یا چون من می خواهم به قالب آن به شکل خاصی من فقط می خواهم به آن حرکت می کند. و مهمتر چالش آن است. که بیت آخر است که سخت تر را به انجام زمانی که شما به تنهایی در اتاق خواب خود را با استفاده از قوطی های سوپ برای وزن و گوش دادن به همخانه سوم زوم جلسه از روز را در محل درب بعدی. آن را نیز کمک نمی کند که اگر شما به خودتان پیدا کنید ضعیف در میان 30 دقیقه Instagram زندگی می کنند, شما به یاد داشته باشید که وجود یک یخچال و یک تخت و Netflix فقط متر دور.

در یک کلاس ورزش آن را آسان به خودتان فشار. نه فقط به این دلیل که شما به معنای واقعی کلمه برای پرداخت آن وجود دارد انگیزه های مالی آن را به ارزش در حالی که خود را, اما شما در حال احاطه شده توسط مردم انجام دقیقا همان چیزی به شما. و با توجه به این که بیشترین تناسب اندام استودیو اعمال ممنوعیت روی گوشی های تلفن همراه وجود دارد حواس او را پرت کمتر بیش از حد. پس از آن وجود دارد فشار یک مربی فریاد دستورالعمل در شما. “پنج push-ups سپس شش burpees در حال حاضر هفت deadlifts! برو! برو! برو!” اگر شما آنها پیروی نمی کنند شما ممکن است به نام. خواهد بود که شرم آور است. بنابراین شما در حفظ و رفتن. موسیقی با صدای بلند است. این پالس ها از طریق جریان خون خود را و باعث می شود شما احساس شکست ناپذیر است. شما شنیدن شعر مانند “خود را از دست بدهند” و سپس شما انجام دهد.

مهم نیست که چگونه استرس زا روز من همه چیز را ذوب دور بعد از من شده است به یک کلاس ورزش. ریسندگی مورد علاقه من است – آن را احساس می کند مانند رقص بر روی یک دوچرخه – هر چند که من پول من به بری Bootcamp معروف یکی از سخت ترین تمرین در کلاس های لندن است. اما من می خواهم هر چیزی را در حال حاضر. یک گروه HIIT تمرین. یک وزنه کلاس. Abs بلستر. من حتی می خواهم سعی کنید Zumba هر چند من باسن سفت به عنوان یک هیئت مدیره.

در انگلستان شما می توانید در حال حاضر ورزش در گروه شش در خارج. اما یافتن پنج تن از دوستان که در داخل راه رفتن فاصله و می خواهید برای تمرین در همان زمان شما باید انجام دهید این است که هیچ شاهکار متوسط. و به این ترتیب ورزش من انجام در مستند – عمدتا یوگا و کمی در حال اجرا است نه در همه مشابه به عنوان قبل از. و نه آن است که داشتن همان اثر است که مهم است ،

و پس از آن در مورد در حال حاضر که من شوuld توضیح دلیل من ورزش خیلی ربطی به من بدن و همه چیز را با ذهن من است. شما ببینید من از حملات وحشت رنج می برند. آنهایی که بد. آنها آغاز شده چند سال پیش به دلایل من نمی خواهد به اینجا بروید. اجازه دهید فقط می گویند که hyperventilating در لوله به طور ناگهانی تبدیل به هنجار به انجام تمرینات تنفس در توالت های عمومی و گریه از پشت عینک آفتابی, امید هیچ کس می تواند بگوید. درمان کمک نمی کند و در حالی که دوستان در حال ارائه و پشتیبانی من اغلب خودم را هل دادن آنها را در ترس آنها “نمی خواهد آن را دریافت کند”.

چیزی که من را نجات داد شد ورزش. من تا به حال قرار دادن برخی از پول در طول سال و استفاده از آن برای ثبت نام به عنوان بسیاری از کلاس ها به عنوان من می توانم. این نوسان در وسواسی در زمان – با حملات گاه به گاه از 10 روز از ورزش و بدون استراحت – اما این واقعه مسرور من. مهمتر قرار دادن خودم از طریق سخت ترین و تمرینات شدید در یک اتاق پر از کل غریبه به من چیز دیگری فکر می کنم برای یک ساعت. شاید آنها وجود دارد به همین دلیل من شاید آنها فقط می خواستم چیزی به پست مورد Instagram. هر چه دلیل خود را برای دوره کوتاه از زمان است که همه ما در این استودیو هم من احساس بخشی از یک تیم است که من تا به تنهایی کنه. پس از آن وجود دارد مزایای اندورفین که پس از هر کلاس ساخته شده آن را احساس می کنم مثل کسی که تا به حال برافروخته توالت در مسدود کردن ذهن است. همه چیز واضح تر و تمیز بهتر است.

من سلامت روحی و روانی شده بود خیلی خوب قبل از ماه مارس این سال است. من می خواهم در تعطیلات دریافت کرده بود و فقط برخی از هیجان انگیز حرفه ای, اخبار و شد در مورد به حرکت در با دوستان برای اولین بار از دانشگاه. سپس مستند آمار – و در نهایت پس از انجام حملات هراس. نگرانی من در حال حاضر متفاوت از قبل اما علائم و همه یکسان هستند.

من می دانم که من تنها کسی هستم که در برخورد با این. پس از مستند آغاز شده است , نوشته شده در مورد چگونگی جداسازی باعث شده مردم اضطراب و افسردگی – پس شاید وجود دارد به راحتی در آن; یک نوع جدید از تیم جدا شده توسط صفحه نمایش و postcodes. مانند بسیاری از مردم سلامت روانی این است که یک کار در حال پیشرفت است. و در حالی که تنها راه من می دانم که چگونه به درمان من مسائل دیگر ممکن است یک گزینه من در بر داشت راه های جدید برای مقابله است. مانند مراقبه هر روز بعد از کار و با استفاده از تمرکز حواس تمرین برای کمک به کنترل تنفس.

اجتماعی فاصله اقدامات در محل برای آینده نامحدود من هیچ ایده چه مدت از آن خواهد شد تا زمانی که من پشت در ورزشگاه طرد من شیاطین درونی به thrumming باس آهنگ من هرگز شنیده می شود با افراد بیمار به احتمال زیاد هرگز دوباره. تا آن زمان من به یاد داشته باشید احساس رفاقت از روی علاقه و مشتاقانه منتظر بودن احاطه شده توسط مردم که داستان من نمی دانم اما که عرق چهره من واقعا نمی توانید صبر کنید برای دیدن دوباره برخی از روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید