زمان نقل و انتقالات و یک پیچ و تاب سرنوشت کراوات لیگ برتر را قانع کننده داستان در 2019/20 نهایی روز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برای 325 روز لستر شد, آرامش با یک نقطه در بالا و چهار و قبل از به نوبه خود از سال برندان راجرز تبدیل به عادت کرده اند به فیلدینگ سوال در مورد یک عنوان شیب.

"تا زمانی که شما هنوز به درخواست من در مورد آن کسب و کار پایان فصل" خواهد بود را تلافی اما هنگامی که چراغ بیرون رفت و در یک مدت طولانی و عجیب و غریب زیستی امن مبارزات انتخاباتی خود را در تیم به پایان رسید 37 امتیاز در رده قهرمانان لیورپول.

دردناکی بیشتر آنها تا به حال تسلیم فرصت خود را به نشستن در میان اروپا نخبگان با نهایی خود را روز مخالفان منچستر یونایتد بازگشت به میز به جای.

لستر نیست آن را در آخرین کشش آنها بود به آرامی از طریق بسیاری از 2020. یکی از این ذهن خم آمار به ظهور در پایان فصل بود که از خود 9-0 دور تخریب ساوتهمپتون در 25 اکتبر, رالف Hasenhuttl طرف انباشته دو امتیاز بیشتر.

در حالی که پرستاران راهپیمایی به سمت بالا لستر به آرامی تضعیف – آسیب به جیمز Maddison و Ricardo Pereira, نیست, مفید و نه کمبود خدمات به جیمی Vardy.

برای یک تیم که 12 و نهم متوالی خود را زیر 5000-1 معجزه فصل پنجم پایان باید جشن گرفته شود. که باید حتی برجسته تر داده می شود تیم ملی هنوز جوان است و با هم در حال توسعه و در عین حال آن را سخت به لرزش که این قابل ملاحظه فرصت از دست رفته.

برندان راجرز می لرزد دست با سابق لستر مدافع هری مگوایر (ایسنا)

اگر لستر را نیمه اصطلاح شده بود معکوس آنها بدون شک خواهد بود دریافت درخشان تر ارزیابی.

"ما نیاز به نگه داشتن چشم انداز" راجرز گفت. "این دومین بالاترین در پایان تاریخ ما, بنابراین من می تواند افتخار از آن است. در سال آینده ما باید برای اضافه کردن بیشتر و ثبات بیشتر جاه طلبی در این تیم و نگاه به بهبود است."

در حالی که لستر به حال سوخته روشن و سوخته خیلی زود در کمپین, Bournemouth, سوسو به زندگی خیلی دیر است.

پیروزی های چشمگیر بیش از روباه و اورتون سخت مبارزه با تساوی تاتنهام و روحیه عملکرد باریک شکست منچستر سیتی ارائه شده یادآور چگونه مشاغل ادی هاو تیم می شود.

کسانی که یادداشت آن را قطع نکنید هر چند که این اسکریپت نیز خوانده شده صفحه اصلی ضرر و زیان 4-1 در برابر نیوکاسل و 3-0 برابر واتفورد در حال تبدیل بیش از نورویچ و دو بار توسط آستون ویلا – که امن و ایمنی بیش از آنها را با یک نقطه.

همانطور که نوشته شده در این صفحات, Bournemouth, پیروزی بود و به ماندن در لیگ برتر برای این همه در حالی که. که آنها از آن ساخته شده این دور مشکلات ناسازگار بودن تا پنج سال از پرواز با وسایل پس از اتمام از 16th, 9, 12 و 14 است که یک موفقیت برای یک باشگاه که در آستانه بودن منحل شده در سال 2009.

باشگاه بیشتر با تاریخچه و بیشتر بودجه آمده اند و رفته اند و در حالی که آنها ساخته شده است یک مشت از آن را در چند هفته گذشته آن را یک معجزه بیش از حد بسیاری از برای هاو مردان است.

"این فوق العاده دردناک ما همیشه اعتقاد ما قادر به در آخرین لحظه فرار" مدیر گفت: او به عنوان مشخصه سعی در محدود احساسات خود را. "هنگامی که آن رفت 3-1 تمرکز ما بود چسب به West Ham نمره. ما نیاز به آن را به سقوط برای ما اما در نهایت شما نگاه کنید در نقاط ایم نمی کردم در طول این فصل است که ما باید کردم.

"در مجموع در طول دوره از آن ما شده اند به اندازه کافی خوب. جدول دروغ نمی گوید, آن را می گوید داستان. ما نیز با کاهش به زیر این سطح از فصل قبل وجود دارد هیچ انکار که. من این را بر روی شانه های من و من هیچ مسائل با آن است. آن را چگونه پاسخ شما به عقب نشینی کرد. در حال حاضر آن را بیش از حد دشوار است برای دیدن که."

کاپیتان استیو کوک ارزیابی شد برش و دقیق است. "ما در میانهی شب به ثمر رساند که گل اول به اندازه کافی در سال جاری اذعان بیش از حد بسیاری از نرم اهداف... این بی رحمانه لیگ و شما نمی اغلب خوش شانس و ما نداشت."

جک گریلیش جشن پس از به ثمر استون ویلا را شکست برابر وستهام (PA)

ویلا شد گیرندگان از خداوند متعال ثروت ، با توجه بقای خود توسط scruff از یک نقطه آن را دشوار است به ساکن نه در قرعه کشی با شفیلد یونایتد در 17 ژوئن هنگامی که goalline technology اشتباه برای اولین بار در بیش از 9000 منطبق است.

دین اسمیت طرف به اعتبار خود channelled شانس خود را قوی را به یک خط. برنده در برابر کریستال پالاس و آرسنال نیز با تساوی اورتون و وستهام در روز پایانی بود به اندازه کافی برای حمل آنها را بیش از خط.

"من خوشحال هستم افتخار و هر صفت برای رفتن با آن" اسمیت گفت. "بسیاری از مردم تا به حال ما تنزل اما ما خیلی سخت کار کرده اند. ما با استفاده از همه گیر هست. ما باید نگاه قوی است. بسیاری ساخته شده است از آنچه که ما صرف, اما ما تا به حال به. من می خواهم که گفت: اگر ما تا به حال تنزل و یا در آنجا ماند تا.

"این یک دستاورد از بازیکنان است. آنها رشد کرده و تبدیل به لیگ برتر بازیکنان. ما نیاز به ساخت در آن و جذب در تابستان."

در حالی که ویلا طرح تقویت خود در تیم واتفورد خواهد بود به دنبال آینده مدیریت آنها می تواند به سرعت گونی. سه – خاویر Gracia, Quique سانچز فلورس و نایجل پیرسون شد axed به منظور حفظ این باشگاه در لیگ برتر اما خوب... واتفورد تا به حال شش نقطه کوسن بیش از پایین سه تن پس از ضرب و شتم نیوکاسل در 11 ژوئیه اما به پایان رسید دوم از پایین.

در انتهای دیگر جدول, بزرگترین, تاثیر, بود, خروج, اما, استخدام جدید.

ایالات حضور در چهار صفحه است و در بزرگترین قسمت بدهکار به talismanic برونو فرناندز. پس از ساخت اولین بازی خود را در لیگ در ماه فوریه پرتغالی بین المللی که به طور مستقیم درگیر در اهداف بیشتر (15) در این رقابت ها بیش از هر بازیکن دیگر.

فراتر از اعداد خود تاثیر روانی در تیم ملی شده است آشکار است: او راه می رفت در مسئولیت شد و نقطه مرجع است. او به کسانی که در اطراف او بهتر است و رونق به عنوان تیم luminary. Fernandes دارای شانه انتظارات از یک عملکرد ضعیفی فوق العاده باشگاه با سهولت چسبیده نرم و صاف کردن پوشش جدید در ایران ساخته شده است که آنها را نگاه شایسته بازگشت به لیگ قهرمانان.

آرسنال بوده است چلسی را نقطه کانونی (گتی)

برای چلسی خود را decisive edge در پایان ارائه شد نه با کسی جدید اما کسی که اغلب نادیده گرفته شده: Oliver لیورپول. در سن 33 او شد قدیمی ترین بازیکن به نمره در پنج دوره متوالی لیگ برتر شروع می شود گرفتی Vardy.

"Oli را تمام اعتبار از ژانویه به بعد" لمپارد گفت. "همه ما می دانیم که او بازی های زیادی در شروع است. Tammy [ابراهیم] یک مقدار زیادی.

"من هرگز از Oli استعدادهای اما این در حالی است که شرایط در آن زمان است.

"اما به این شخصیت قدرت شخصیت و استعداد به در آمده و بر چیزهایی که در راه او تا قبل از این مستند و سپس انجام آن است.

"او همیشه در زمین تمرین و رختکن برای من اما من نمی خواهم به بحث در مورد آن بیش از حد چرا که ما باید به احترام استعداد اهداف او به ثمر رساند.

"بازیکنان را به عشق بازی با او در يك نقطه مرجع برای تیم و من خوشحال هستم که او را داشته باشد."

در انتهای دیگر زمین Kepa Arrizabalaga را بیهوده زمان در چلسی است لبه سمت یک نزدیک است. لمپارد کاهش یافته است دروازه بان بسیار مهم آخر در برابر گرگ ها یک تصمیم بر اساس "اخیر, فرم های اخیر شرایط برای او تا به حال یک زمان دشوار است."

ویلی کابایرو بود مطمئن تر حضور بین چوب و در حالی که این هیچ راز چلسی در حال سراغ جدید No. 1 سوال باقی می ماند که باشگاه قادر به گرفتن بسیار گران قیمت زدن توپ در Kepa در این آب و هوا مالی?

پول هنوز هم باعث می شود جهان فوتبال به دور و Stamford Bridge طرف در حال آماده به صرف مقدار زیادی از آن را در این تابستان.

و به این ترتیب پرده بسته می شود در دیگری شود. به عنوان عجیب و غریب به عنوان آن شده است وجود دارد آشنایی در این راه بسیاری از داستان شکل گرفتهاند.

پرده بسته می شود در فصل دیگر وجود دارد اما مطمئن است که داستان مشابه در کمپین جدید. پس از همه, هیچ telenova به عنوان نمایشی به عنوان انگلستان پرواز بالا.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب