Time toToast Smartphone Sanitizer
عکس های اعتباری: Lee Sungwook از طریق Yanko Design
مطمئن شوید که در آفتاب می تواند کشتن رمان coronavirus در اغلب لمس سطوح و یا اشیاء مانند گوشی های هوشمند و اما آنچه در مورد زمانی که شما در داخل ؟ معرفی زمان به توست. به سادگی محل شما گوشی های هوشمند در حافظه مطبوعات رسیدگی به پایین و شما باید یک دستگاه تمیز در حدود 10 دقیقه. بله نور UV را کشتن تمام ویروس ها در سطح دستگاه خود را. جزئیات بیشتر برای تصاویر بیشتر و اطلاعات است.


Time toToast Smartphone Sanitizer
Time toToast Smartphone Sanitizer
Time toToast Smartphone Sanitizer
Time toToast Smartphone Sanitizer
محققان در دانشگاه کلمبیا مرکز رادیولوژی تحقیقات در حال حاضر در حال آزمایش با دور UVC یا uv که طول موج 222 نانومتر باعث می شود آنها را بی خطر برای انسان, اما هنوز هم به ویروس کشنده. در آن فرکانس اشعه نمی خواهد بود قادر به نفوذ در سطح پوست و چشم است. این بدان معنی است که آنها به طور بالقوه می تواند مورد استفاده در بسته و شلوغ فضاهای که در آن آلودگی و خطرات اجرای بالا با آینده وعده برای استفاده در زمان بیماری همه گیر.

IVSO Cell Phone UV Sanitizer,Sterilizer for Smart Phone, Phone soap, Disinfection Device with Aromatherapy Function with USB Adapter for Android and iPhone,UV Light Sanitzier Box for Jewelry Watch
IVSO تلفن همراه اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده,ضدعفونی کننده برای تلفن های هوشمند, تلفن, صابون و ضد عفونی دستگاه با آروماتراپی کارکرد با آداپتور USB برای آندروید و آیفون اشعه ماوراء بنفش نور Sanitzier جعبه برای جواهرات دیده بان

  • 【اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده】ضدعفونی کننده استفاده از باکتری نحو اشعه ماوراء بنفش ضد عفونی کننده نور اهداف در آن دشوار است برای رسیدن به مناطق, از بین بردن میکروب ها و تا 99.9% از باکتری است.دکمه پاک کردن سوئیچ برای شروع استریل با چراغ نشانگر سبز نگه می دارد; دستگاه متوقف خواهد شد به طور خودکار پس از 6 دقیقه در حالی که پاک است به پایان رساندن.
  • 【بزرگ مطابق با فضای】ضد عفونی کننده سازگار با تلفن های همراه تا 6.5 اینچ مانند آی فون Samsung Nexus ال جی, موتورولا, سونی, HTC, Huawei و غیره. بزرگ برای آی پاد, mp3, بازیکنان, بلوتوث, گوشی, مسواک, ساعت, اسباب بازی, پستانک, عینک, کلید, جواهرات و سایر اشیاء کوچک.
  • 【آروماتراپی تابع】قرار دادن اسانس (شامل نمی شود)در آروماتراپی ورودی مطبوعات آروماتراپی سوئیچ شروع به داشتن عطر مرطوب کننده برای دستگاه شما است. آن متوقف می شود به طور خودکار پس از 3 دقیقه در حالی که آروماتراپی به پایان رساندن دستگاه خود بوی بسیار فوق العاده است.
  • 【قابل حمل استريلايزر】براق ارگونومیک و جمع و جور طراحی گوشی ضد عفونی کننده باعث می شود آن را آسان به را با شما هر کجا که شما بروید. به خصوص این گوشی استريلايزر شده از لپ تاپ و دسکتاپ پاور بانک شارژر usb شما می توانید به پاکسازی تلفن همراه خود را با آن مورد اینکه آیا در محل کار و خانه سفر یا ماشین
  • 【مراقبت بزرگ برای تمام خانواده خود را】آن را یک آیتم بزرگ برای تمام خانواده خود را. هیچ نگران کثیف در گوشی خود را. نگه داشتن یک محیط پاک برای تمام خانواده.