Infinite برای ترک هنگ کنگ پس از هند بان کی مون و ما را تهدید به یاغی برنامه

Infinite دارای ترک هنگ کنگ کشیدن ویروسی تصویری نرم افزار از فروشگاه. این تصمیم پس از عبور از جدید امنیت ملی قا

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

Infinite دارای ترک هنگ کنگ کشیدن ویروسی تصویری نرم افزار از فروشگاه.

این تصمیم پس از عبور از جدید امنیت ملی قانون است که نیاز به شرکت های فن آوری به دست و کنترل اطلاعات در مورد کاربران در هنگ کنگ است. اما آن را نیز حذف یک پلت فرم است که تبدیل به کلیدی برای فعالان که با استفاده از آن به ارسال فیلم از تظاهرات و حمایت از مبارزه خود را به صورت مستقل هنگ کنگ.

Infinite پدر و مادر شرکت Bytedance است مواجه سوالات بیش از ارتباط آن با دولت چین آن را به عنوان به سرعت در حال رشد در محبوبیت است. Bytedance بارها اصرار داشت که آن را نمی خواهد به اشتراک گذاری Infinite کاربر داده ها را از خارج از چین با دولت چین اما قانون جدید خواهد آن را مجبور به انجام این کار.

این شرکت مشخص نیست که چرا آن را حذف برنامه از هنگ کنگ تنها نشان می دهد در بیانیه ای اعلام کرد که این تصمیم "در پرتو حوادث اخیر".

این تصمیم را به اثر در روزهای آینده با توجه به ایسنا که برای اولین بار گزارش های خبری. روشن نیست که دقیقا چگونه آن را تحت تاثیر قرار کاربران که در حال حاضر در برنامه – حتی اگر آن را حذف از فروشگاه برنامه های کاربران هنوز آن را در تلفن های خود را هر چند Infinite ممکن است انتخاب کنید برای جلوگیری از مردم در هنگ کنگ از اینکه قادر به دسترسی به سرور خود را.

این برنامه تا به حال برخی از 150,000 کاربران در هنگ کنگ گفت: در سال گذشته ساخت تا تنها بخش بسیار کوچکی از بیش از دو میلیارد نفر از مردم که در حال گفت به دانلود نرم افزار.

تعدادی از شرکت ها از جمله Facebook و توییتر و گوگل را علنا به مخالفت با قانون جدید. برخی مانند WhatsApp در حال حاضر اعلام کرد که آنها را نمی خواهد پاسخ بهtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب