Infinite نشان می دهد آنچه که فیلم آن را حذف با 49 میلیون پست های کشیده در نیمه دوم سال 2019

Infinite حذف بیش از 49 میلیون ویدئوها در شش ماه گذشته با توجه به آن گزارش شفافیت.

در طول نیمه دوم سال این شرکت حذف 49,247,689 ویدئوها در سطح جهان کمتر از 1 ٪ از تمام فیلم های خود کاربران آپلود برای نقض این شرکت جامعه دستورالعمل ها و شرایط استفاده از خدمات.

در ماه دسامبر بیش از یک چهارم از فیلم های گرفته شده پایین برای بزرگسالان برهنگی و جنسی عمل می کند.

کمی کمتر از یک چهارم از فیلم حذف شدند برای “به تصویر می کشد مضر و خطرناک و یا غیر قانونی رفتار با افراد زیر سن قانونی” است که می تواند شامل استفاده از مواد مخدر از جمله الکل و همچنین بیشتر مسائل جدی است که نیاز به مداخله توسط اجرای قانون است.

مطالب حاوی فعالیت های غیر قانونی و کنترل شده کالاهای ساخته شده تا 21.5 درصد از takedowns و 15.6 درصد از فیلم حذف شدند برای نشان دادن خودکشی خودآزاری و خطرناک عمل می کند. اما با توجه به دومی این شرکت می گوید که “در درجه اول” خود نشان دهنده سیاست از بین بردن ویدئوها از چالش های مخاطره آمیز.

نهایی فیلم 8.6 درصد حذف شدند برای گرافیک محتوای سه درصد برداشته شد برای آزار و اذیت و تحت یک درصد حذف شد برای بیان نفرت.

اکثریت حذف ویدئوها آمد از هندوستان با بیش از 16 میلیون نفر حذف خواهند شد. Infinite همراه با دیگر برنامه های چینی تا آنجا کشیده شده است از این کشور به دلیل اختلاف مرزی بین هند و چین است.

پس از هند و کاربران از ایالات متحده تا به حال بیشترین تعداد از فیلم ها حذف شده (چهار میلیون) و به دنبال آن پاکستان و بریتانیا و روسیه است.

هند و ایالات متحده نیز ساخته شده است که بیشترین تعداد از حقوقی درخواست به فیلم های گرفته شده با 291 ویدئوها و 78 ویدئوها به ترتیب حذف به درخواست هر کشور است.

Infinite می گوید که آن را نه حقوقی دریافت, درخواست از هر دولت ذکر شده در آن لیست که شامل چین است. رابطه بین Infinite و چین شده است به سوال نامیده می شود توسط دولت ایالات متحده است که با توجه به ممنوعیت استفاده بیش از نگرانی های امنیت ملی.

در حالی که Infinite ممکن است دریافت کرده اند درخواست برای داده ها توسط دولت چین معلوم نیست اگر این بیانیه درست است برای Douyin چینی نسخه از نرم افزار راه اندازی یک سال قبل از Infinite.

“Infinite است که به رهبری آمریکا مدیر عامل شرکت با صدها نفر از کارکنان و رهبران کلیدی در سراسر ایمنی و امنیت محصول و سیاست عمومی در اینجا در ایالات متحده آمریکا” یک Infinite سخنگو گفت: مستقل.

“ما هیچ اولویت بالاتر نسبت به ترویج امن و تجربه برنامه برای کاربران ما. ما هرگز ارائه اطلاعات کاربر به دولت چین و نه می توانیم فراموش بنابراین اگر خواسته.”

این شرکت تفاوت بین آن و نسخه بین المللی. Infinite کار نمی کند و در چین و Infinite کاربر داده های ذخیره شده در ایالات متحده با پشتیبان زوائد آن در سنگاپور است. آن را گزارش نمی کند به اشتراک گذاری داده های کاربر با Douyin.

Douyin نیز بنا به گزارش ها محکم تر کنترل می شود و با محتوا مانند cryptocurrency کلاهبرداری غایب در چینی پلت فرم به عنوان crypto تجارت غیر قانونی در کشور است.

مستقل رسیده به Douyin برای روشن شدن.

تعداد ویدئوها Infinite حذف بسیار بزرگتر از دیگر سیستم عامل های ویدیویی. یوتیوب گزارش حذف 14.7 میلیون ویدئوها بیش از شش ماه گذشته در 2019.

ایالات متحده و هند نیز دو کشور بیشتر مسئول ویدئوها کشیده از یوتیوب.

Infinite ادعا می کند که سیستم خود را به طور خودکار حذف 98.2 درصد کسانی که فیلم قبل از اینکه یک کاربر گزارش آنها و 89.4 از فیلم های گرفته شده را قبل از آنها دریافت هر گونه نمایش ها.

قبل از آن شفافیت در گزارش این شرکت به تازگی ارائه بینش بیشتر به آن الگوریتم – نمایش کاربران چگونه مطالب توصیه شده و داده ها با استفاده از آن به فشار ویدئوها به کاربران اخبار.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>