Infinite می پیوندد نیروهای با Rachel Riley فارسی میراث و بیشتر به تولید محتوای آموزشی

Infinite است داوطلب خدمت سربازی به کمک صدها نفر از کارشناسان و موسسات به تولید محتوای آموزشی برای پلت فرم.

روز پنجشنبه رسانه های اجتماعی غول اعلام کرد راه اندازی آن #LearnOnTikTok ابتکار است که بخشی از £11.5 میلیون سرمایه گذاری مشترک در سراسر اروپا است.

این طرح را میزبان جدید فرم کوتاه سرگرمی و آموزش ویدئوها اعم از زندگی هک و آموزش علوم به انگیزه راهنمایی و سریع آشپز.

سابق شمارش معکوس مجری و ریاضیدان رایلی خواهد شد پیوستن به این ابتکار های بصری مهارت های ریاضی و راهنمایی بر روی پلت فرم در حالی که موسسه خیریه انگلیسی میراث هدف را سرگرم کننده و آموزنده رویکرد در سایت های تاریخی این مدیریت با شروع با یک تور با راهنما از استون هنج در روز جمعه.

آن را نیز میزبانی می شود زندگی می کنند جریان از انقلاب تابستانی طلوع آفتاب در ماقبل تاریخ بنای تاریخی در صبح روز شنبه.

مارتین Jefferies, اجتماعی, مدیریت رسانه در انگلیسی میراث فرهنگی گفت که او امیدوار است دسترسی به Infinite را با مخاطبان جوان ارائه خواهد شد این موسسه خیریه با یک فرصت برای کشف انواع مختلف محتوا.

“ما فکر می کنیم که Infinite یک فضای امن برای کشف داستان است که مهم ترین به افراد جوان تا چیزهایی مانند تاریخ سیاه و سفید, LGBTQ داستان از برخی از سایت های ما, تاریخ زنان به عنوان به خوبی آن را احساس بسیار امن استقبال محیط زیست” او به بی بی سی گفت.

دانشگاه کمبریج نیز استخدام شده توسط Infinite را در علوم و تحقیقات در حالی که دکتر Rangan Chatterjee – که شناخته شده است برای حضور خود را در سراسر BBC – آموزش کاربران در بهداشت و سلامتی.


“مردم زمان فقیر و متراکم سلامت و تندرستی مشاوره به تکه های نیش اندازه باعث می شود آن را آسان تر برای تعامل با احتمال بیشتری به کار برده شود گفت:” دکتر Chatterjee.

“من همواره مدافع تغییرات کوچک ساخت یک تفاوت بزرگ; شما می توانید زندگی خود را تغییر دهید در پنج دقیقه, شما قطعا می توانید یادگیری چیزی جدید در کمتر از یک دقیقه.”


چهره های دیگر درگیر شدن با این ابتکار شامل بازیگر بریتانیایی شان ساغر خواهد شد که ارائه راهنمایی در امتحانات ابتدائی و دکتر Julie Smith خواهد شد که تمرکز بر کاهش استرس و اضطراب است.

غنی Waterworth, Infinite مدیر کل برای اتحادیه اروپا گفت: “این که آیا شما یک کار پدر و مادر یک شغل-سالک و یا به سادگی یک ذهن کنجکاو ما معتقدیم که فرم کوتاه تصویری کامل قالب برای مردم به ادامه یادگیری در یک راه است که حساب برای زندگی پر مشغله بسیاری از ما امروز منجر شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید