Infinite و 58 برنامه های دیگر ترک اپل و گوگل فروشگاه برنامه پس از هند ممنوعیت

اپل و گوگل را حذف کرده Infinite و 58 دیگر بیشتر برنامه های چینی از فروشگاه های خود را پس از سفارش از دولت هند ممنوع اعلام شده آنها در کشور است.

این برنامه ها که شامل دیگر سیستم عامل های محبوب از قبیل WeChat هستند “به طور موقت مسدود شده” یک سخنگوی گوگل گفت.

“در حالی که ما در ادامه به بررسی دستور موقت از دولت هند ما اطلاع متاثر از توسعه دهندگان و به طور موقت مسدود شده و دسترسی به برنامه های که باقی مانده در دسترس در فروشگاه بازی در هند است.”

مستقل رسیده به اپل برای نظر.

هند وزارت فناوری اطلاعات گفت که برنامه بودند “مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”.

همچنین ادعا کرد که این برنامه بودند “سرقت و بر روی کامپیوتر کاربر انتقال اطلاعات کاربران را در یک شیوه ای غیر مجاز به سرور که در مکان های خارج از هند” اگر چه به توضيح آنچه به عنوان برنامه و یا اطلاعات از شیوه منجر به قانون.

Infinite دارای 200 میلیون کاربر در هند نوشته شده و یک بیانیه ای در توییتر.

“Infinite همچنان به پیروی از تمام داده های حفظ حریم خصوصی و امنیت مورد نیاز در قانون هند و به اشتراک گذاشته نمی شود هر گونه اطلاعات از کاربران ما در هند با نه دولت خارجی از جمله چینی ها در دولت” را نوشت.

“علاوه بر این اگر ما خواسته می شود در آینده ما را”

برخی از توسعه دهندگان از جمله Bytedance که صاحب Infinite, داوطلبانه کشیده برنامه های خود را با توجه به Techcrunch.

بسیاری از نسخه های آنلاین از برنامه های کاربردی ظاهرا مسدود شده توسط ارائه دهندگان خدمات اینترنت در هند.

در همان زمان متمرکز بر حفظ حریم خصوصی موتور جستجوی DuckDuckGo نیز مسدود شده در هند.

این بلوک می تواند در کنار تغییر آدرس از کاربر به سرور DNS و یا با استفاده از مرورگرهای مختلف مانند Tor.

هند و چین شده اند ابراز مخالفت با درگیری های مرزی بیش از Galwan دره که در آن 20 سربازان هندی کشته شدند. آن است که کشنده ترین رویارویی در منطقه در 45 سال است. وجود دارد مقدار ضد چین و احساسات در هند است.

در اوایل این ماه گوگل ممنوع یک برنامه به نام “حذف چین نرمافزار” که اسکن دستگاه کاربر برای برنامه های توسعه در چین و حذف آنها.

که برنامه پس از بازگشت آنلاین به ظاهر تحت نام “لیست همه برنامه ها و حذف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>