Tiger King: زندان نگه داشتن جو عجیب و غریب در واکنش به Netflix ستاره سرد بیانیه خود را در مورد درمان

زندان برگزاری Tiger King star جو عجیب و غریب است در پاسخ به ادعاهای ساخته شده توسط موضوع Netflix آمار مستند.

عجیب و غریب منتشر شد بیانیه ای در اوایل این هفته گفت که نامه فرستاده شده توسط خود شوهر, Dillon عبور بودند که نگهداری از او را.

در این بیانیه همچنین دیدم عجیب و غریب می گویند او معتقد است که او خواهد بود مرده “در دو-سه ماه” پس از وی از سوی مامورین او دریافت کرده است و نه مورد نیاز “خون تزریق” از ژانویه تاکنون است.

“مثل من شده اند ارسال [sic] به اعدام را” عجیب و غریب نوشت. “آنها متوقف شد همه از من دارو به جز یکی. این محل جهنم بر روی زمین است.”

عبور خود را در پاسخ به این ادعا در یک Instagram post خواندن: “قلب من شکسته است پس از خواندن جو نامه. او زندگی در جهنم در حال حاضر و من خشمگین در راه او در حال درمان است. من حتی نمی تواند شروع به تصور کنید که چگونه است که شکستن روح خود را. من عاشق جو و من ایستاده ام با او.”

اما اداره زندانها را رد کرده است نگه داشتن گذر نامه از عجیب و غریب با وجود تازگی تحمیل یک مستند در فورت وورث در تگزاس است.

در 1 ژوئن در نور گسترده در اعتراض به فعالیت اتفاق می افتد در سراسر کشور, اداره زندانها (BOP) – در فراوانی از احتیاط – اجرا ملی مستند’ یک سخنگو در بیانیه ای گفت.

“این اضافی موقت اقدامات امنیتی اجرا شد برای اطمینان از نظم و امنیت از ما موسسات و همچنین اطمینان از ایمنی کارکنان و زندانیان.”

این سخنگو گفت که در حالی که عجیب و غریب است “دسترسی به تلفن و ارتباطات الکترونیکی محدود بود… زندانی ایمیل از طریق خدمات پستی ایالات متحده جمع آوری شد و تحویل به طور منظم”.

آنها تا به حال هیچ نظر را در مورد عجیب و غریب ادعا در مورد سلامت خود را.

عجیب و غریب است که در حال حاضر در حال خدمت به 22 سال زندان برای جرایم که شامل کشتن حیوانات و همچنین تلاش برای استخدام یک هیتمن برای کشتن باغ وحش خود را رقیب کارول Baskin.

ببر مادر همیشه می گفت او بی گناه است و به تازگی گفت که او “حاضر به قبول شکست” پس از یک قاضی حکم داد او دست خود را GW عجیب و غریب حیوانات, پارک یادبود در اوکلاهما به Baskin.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>