هزاران نفر از بچه گربه ها می تواند متولد شود در این تابستان به عنوان مستند اثرات ولگرد روش های خیریه هشدار

هزاران اضافی برای بچه گربه ها می تواند متولد شود در تابستان امسال با توجه به ادامه مستند محدودیت در انگلستان رفاه حیوانات خیریه هشدار داده اند.

به عنوان کمتر دامپزشکان در حال انجام ولگرد روش در طول coronavirus بحران کارشناسان پیش بینی کرده اند که در اطراف 84,000 اضافی گربه می تواند متولد شود در طول این دوره است.

به عنوان بچه گربه های نجومی رخ می دهد به طور سنتی در طول ماه های تابستان موسسات خیریه در حال حاضر در انتظار یک افزایش در تولد اما این اعداد به مجموعه ای به تشدید عنوان بسیاری از صاحبان قادر به حیوانات خانگی خود را عقیم می باشد.

این نگرانی ها هستند با این واقعیت است که موسسات خیریه در حال حاضر رو به افزایش ناخواسته حیوانات خانگی در مستند به عنوان نجات پناهگاه احساس فشار از این بیماری همه گیر.

گربه های حفاظت ملی رفاه حیوانات, موسسه خیریه هشدار داده است که آن پناهگاه در حال حاضر در ظرفیت: “ترس ما این است که بسیاری از بچه گربه های متولد این تابستان خواهد بود و در سمت چپ خیابان. دلیل این است که گربه ها حفاظت کامل است تا با گربه ها و با توجه به Covid-19 قادر به اعتراف بسیاری از به جز در موارد اضطراری است.

RSPCA نیز گزارش داد که آن را در حال تجربه یک “گربه بحران” در مستند به عنوان خیریه گرفته بیش از 600 felines به مراقبت در طول این بیماری همه گیر است که بیش از هر حیوان خانگی دیگر. بیش از 7000 گربه مربوط به حوادث گزارش شده به این موسسه خیریه خط تلفن پس از مستند اقدامات آغاز شد.

یکی از هارو لندن در بر داشت خود را با یک بستر 17 گربه ها در طول مستند. گربه حفاظت گفت: “مسئله به وجود آمد که یک unmetered زن به هنگام تولد به یک بستر برای چهار بچه گربه و آن را به زودی spiralled از وجود دارد.”

“یک مرد جوان بچه گربه در بستر جفت با مادر خود و خواهر که تحویل خود لیتر و جمعیت به زودی افزایش یافت و به 17 و گربه” خیریه گفت. بچه گربه ها گرفته شد به مراقبت توسط موسسه خیریه است که امیدوار است در نهایت دوباره به خانه آنها.

یک مرد در هارو در بر داشت خود را با یک بستر 17 گربه ها در طول مستند (Cats Protection)

در جزیره موجود زنده هفت بچه گربه ها به تازگی رها شده و بدون مادر خود را در سن زمانی که آنها به طور معمول هنوز تکیه بر آنها برای تغذیه.

“جوان گربه ها همه کم وزن, زمانی که آنها در بر داشت در یک ضبط تا جعبه مقوایی خارج از دروازه یکی از ما تصویب مراکز” Cats Protection گفت. بچه گربه ها که معتقد بودند از دو لیتر ذخیره شده نجات پناهگاه.

دکتر سامانتا گاینس سر RSPCA همراه حیوانات گروه گفت: “ما در حال حاضر مراقبت از گربه بیشتر از هر حیوان خانگی دیگر در سراسر coronavirus بحران است.

“هر سال در مقیاس گربه ازدیاد جمعیت مشکل می شود حتی بیشتر آشکار از ماه مه تا سپتامبر هنگامی که اکثر گربه ها متولد می شوند به عنوان RSPCA است که اغلب ضعف با بچه گربه ها.

“بچه گربه های نجومی این سال ادامه خواهد داد با وجود COVID-19 و بنابراین خیریه فرح بخش خود را برای حتی بیشتر گربه است.”

یک نظرسنجی از 1000 صاحبان گربه توسط گربه حفاظت یافت که 86 درصد نمی دانستند که یک گربه زن می تواند تا 18 بچه گربه یک سال و در حالی که 77 درصد بی اطلاع بودند یک گربه می تواند باردار شدن را به عنوان اوایل به عنوان چهار ماه سن.

هر دو موسسات خیریه خواست ملت صاحبان گربه به نگه داشتن حیوانات خانگی خود را در داخل خانه و خواهر و برادر جدا اگر آنها مرد و زن تا زمانی که دامپزشک شیوه می تواند به از سرگیری عملیات عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید