“این بسیار نگران کننده’: Ju-On: ریشه بینندگان اصرار Netflix برای اضافه کردن ماشه هشدار

کاربران Netflix در حال صدور هشدار به کسانی که برنامه ریزی برای تماشای جدید ژاپنی ترسناک نشان می دهد Ju-On: Origins به دلیل اخلال در تم.

بسیاری از آنها انتقاد خدمات تصمیم به حذف یک ماشه هشدار از افتتاح چندین قسمت با وجود گنجاندن تجاوز به عنف به عنوان فرزند و استفاده داخلی.

سری – یک prequel به کینه حق رای دادن – همراه با 18-گواهی سن هشدار. آن هم لحظه ای یادداشت گنجاندن “خشونت جنسی تهدید و آسیب جزئیات” در نوشتن کوچک در بالای صفحه نمایش زمانی که شما برای اولین بار آمار بازی.

Ju-On: ریشه بررسی چگونه خانه خالی از سکنه در مرکز سری فیلم شد لعنت در وهله اول.

در حالی که آن ستایش شده است برای یکی از Netflix بکشد امیدوار کننده ترین, ترسناک منتشر شده در برخی از زمان بینندگان ابراز نگرانی های خود را بیش از عدم ماشه هشدار در رسانه های اجتماعی.

“لعنت… واقعا وجود دارد هیچ ماشه هشدار برای Ju-On: ریشه Netflix سری” یک نفر نوشت و اضافه کرد: “فقط به تماشای این دو قسمت (شش) & من لذت بردن از آن را تا کنون اما که s*** مرا واقعا ناراحت کننده است.”

دیگر نام آن را “بسیار نگران کننده” را به عنوان شخص دیگری نوشت: “یک ماشه هشدار جدید Ju-On سری خوب بوده است.”

یکی بیننده را نشانه رفته است ستایش بر سری, اما هشدار داد که “این یک مقدار زیادی از تحریک موضوعات و تصاویر و بسیاری از گور بنابراین تنها سازمان دیده بان اگر شما فکر می کنم شما می شود اشکالی ندارد با آن”.

یکی دیگر از وعده داده شده برای پرینت “هر گونه تحریک محتوا” به عنوان آنها را تماشا نشان می دهد.

رسمی خلاصه داستان آمده است: “J-Horror کلاسیک حق رای دادن Ju-On بود و در واقع بر اساس حوادث واقعی رخ داده است که بیش از چهار دهه – و حقیقت این است که حتی وحشتناک تر. می تواند مردم خالی از سکنه این خانه فرار از لعنت خود را ؟ و چه نوع گریم حادثه رخ داده در این خانه نفرین شده در گذشته است؟”

Takashi Shimizu ایجاد این کینه در سال 1998 است. پس از انتشار دو کوتاه او پرده برداری از ویژگی های طول فیلم Ju-On: The Grudge در سال 2002.

شیمیزو نیز به کارگردانی Sam Raimi-تولید شده در هالیوود بازسازی که ستاره دار Sarah Michelle Gellar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>