سوم از خریداران نیش زده با قیمت-درآوردن ضروری بهداشت و پزشکی محصولات در طول مستند بررسی می یابد

یک سوم خریداران پرداخت می شود آسمان بالا قیمت ضروری بهداشت و پزشکی محصولات در طول coronavirus بحران با توجه به یک گزارش جدید.

یک تجزیه و تحلیل از تقریبا 1500 نفر گزارش شد که فرستاده شده به گروه مصرف کننده کدام ؟ ‘s قیمت-درآوردن ابزار نشان داد که 36 درصد از مردم پرداخت ناعادلانه قیمت کالا مانند دست sanitiser و ماسک صورت بیش از دو ماه گذشته.

تحقیقات نشان داده است که در برخی موارد پزشکی درجه ماسک فروخته شد برای نزدیک به 20 برابر قیمت معمول در حالی که دست بشویید بود که فروش آنلاین برای £14.99 به جای خرده فروشی هزینه £1.49.

نزدیک به نیمی از 47 درصد از کلی ابزار گزارش شد ضروری برای بهداشت و پزشکی, محصولات کدام ؟ متحده و اضافه کرد که مسائل مربوط به قیمت های متورم شده بود گزارش داد با فروشندگان هر دو آنلاین و در فروشگاه.

تکنولوژی غول های آمازون و eBay اختصاص اکثریت گزارش لیست کدام ؟ گفت.

در یکی از گزارش گروه مصرف در بر داشت Dettol دست بشویید فروخته شده از طریق آمازون ناشناخته به نام تجاری برای £14.99 به جای £1.49 و یک بسته از پاراستامول در فروش در یک فروشگاه محلی برای بیش از هفت برابر قیمت معمول.

یک مورد دیگر را دیدم یک N95 ماسک صورت آنلاین به فروش می رسد برای £28.99 قیمت نزدیک به 20 برابر قیمت معمول در حالی که یک Silverline-مارک تولیدات ماسک صورت که معمولا در اطراف هزینه 80p شد به فروش می رسد برای £6.99 در داروخانه قبل از مستند آغاز شد.

این گروه می گوید که میانگین درصد تفاوت قیمت برای محصولات بهداشتی مانند دست sanitiser و ضد عفونی کننده 414 درصد پنج برابر قیمت معمول. برای 133 گزارش قیمت-درآوردن در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و دستکش متوسط علامت بود 478 درصد است.

یک نفر که متوسل به خرید یک مورد از دست sanitiser در قیمت متورم گفت که?: “من خشمگین هستم که پس از خرید دست sanitiser برای £64.99 در اواخر ماه مارس به قیمت جادویی کاهش یافته است £40.

“من غیر پزشکی خط مقدم کارگر و به عنوان یک شغل وکیل من متکی به دست sanitiser برای حفظ خودم و دیگران امن است.”

کدام ؟ به اشتراک گذاشته شده است یافته های آن با رقابت و بازارهای سازمان (CMA) که در حال بررسی قیمت سنگ آهن در بازار در برخی از محصولات در میان همه گیر.

سو دیویس رئیس حمایت از مصرف کننده که در آن?, گفت: “ما ابزار گزارش نشان می دهد که افزایش قیمت ها در اقلام ضروری را بیش از حد اغلب شده است بیش از حد و مردم در نظر آنها به طور ناعادلانه و استثمار است.”

او افزود: “این خوب است که CMA در حال حاضر در تلاش برای اقدام به بررسی برخی از موارد قیمت-درآوردن با استفاده از قانون رقابت.

“دولت باید کمک به تنظیم کننده با دادن آن بیشتر هدف قدرت را سريعتر اقدام به مهر قیمت-درآوردن و اطمینان از قیمت اقلام ضروری باقی می ماند در سطح معقول در طول یک بحران زمانی که مردم به آنها نیاز دارید بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید