AT&T است که برای راه اندازی یک اشتراک جدید, جریان, خدمات, عنوان, HBO حداکثر در مه 27, 2020, و بسیاری از مردم ممکن است دسترسی به آن به صورت رایگان.

در حالی که لیست قیمت $14.99 در هر ماه برای دسترسی به HBO حداکثر کتابخانه محتوا — که شامل بیش از 10 ، 000 ساعت از همه خود را HBO علاقه مندی به علاوه یاد تلویزیون نشان می دهد مانند دوستان — وجود خواهد داشت برخی از AT&T مشتریان که قادر خواهد بود برای دسترسی به این سرویس جدید رایگان.

AT&T اعلام کرد در اواخر ماه آوریل است که “میلیون ها نفر” از مشتریان خود خواهد بود واجد شرایط برای دسترسی به HBO Max به صورت رایگان, حداقل برای یک دوره از زمان. که شامل طیف گسترده ای از کاربران در سراسر خطوط تولید مختلف از جمله DIRECTV, U-آیه و at&T در تلویزیون, خدمات اینترنت و تلفن.

آیا شما یکی از افرادی خواهد شد که با تعریف دسترسی داشته باشید ؟ در اینجا چگونه آن را می شکند:

AT&T مشتریان که واجد شرایط برای HBO Max

ما در واقع می تواند این تقسیم به دو گروه از مشتریان: یک گروه است که دریافت این عنوان موقت جوشیدن و یک گروه که دریافت خواهد کرد HBO Max به صورت رایگان و نامحدود.

HBO Max به صورت رایگان و نامحدود

اگر شما مشترک به هر یک از موارد زیر AT&T محصولات شما را دریافت خواهد کرد تعریف دسترسی به HBO حداکثر به عنوان بخشی از قرارداد خود را:

 • HBO اشتراک خریداری شده از طریق AT&T
 • DIRECTV برتر و پایین Maximo بسته
 • AT&T تلویزیون در حال حاضر حداکثر
 • AT&T تلویزیون برتر (به زودی)
 • U-آیه U400, U450 یا U450 لاتین تلویزیون بسته
 • AT&T نامحدود نخبگان طرح های بی سیم
 • AT&T اینترنتی 1000 طرح

HBO حداکثر دوره آزمایشی رایگان

اگر شما لازم نیست که هر یک از موارد فوق اخم نکنید. شما هنوز هم ممکن است قادر به دسترسی به HBO حداکثر برای یک دوره از زمان قبل از $14.99 هزینه ماهانه قرار داده است و به اثر.

در اینجا نگاهی به رایگان مشاهده دوره برای برخی دیگر AT&T محصولات:

 • مشتریان جدید از محصولات زیر را دریافت خواهید کرد یک سال از HBO Max به صورت رایگان:
  • AT&T تلویزیون انتخاب XTRA یا نهایی و ÓPTIMO MÁS بسته
  • DIRECTV انتخاب XTRA, نهایی, MÁS فوق العاده و یا ÓPTIMO MÁS بسته
 • مشتریان موجود از “بسیاری” از AT&T و DIRECTV بسته های تصویری را دریافت سه ماه از HBO و HBO حداکثر پس از انتشار محصولات
 • موجود و جدید AT&T مشتریان اینترنت نه در “1000 طرح” دریافت خواهد کرد یک ماه از HBO Max رایگان
 • موجود و جدید AT&T wireless مشتریان AT&T اضافی نامحدود, AT&T, Unlimited استارت و AT&T تلفن همراه به اشتراک گذاری برنامه ها را با دریافت یک ماه از HBO Max به صورت رایگان

اگر شما به دنبال برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد HBO حداکثر خدمات مطمئن باشید برای بررسی از تیم کلارک نقد و بررسی.

راه های دیگر برای دریافت محتوای HBO بدون هزینه های بیشتر

اگر شما یک AT&T مشتری و شما به دنبال برای اضافه کردن یک جدید جریان اشتراک ماهانه خود را به بودجه وجود دارد یک زن و شوهر از راه های که شما می تواند چک کردن برخی از HBO محتوا بدون هیچ هزینه اضافی.

تبلیغات

HBO در حال حاضر و HBO.com

راه اول این است که برای دانلود HBO در حال حاضر برنامه و یا بازدید از HBO وب سایت. حتی اگر این طراحی شده است برای مشترکان وجود دارد یک انتخاب از محتوای رایگان در دسترس است.

در حالی که شما در حال رفتن برای به دست آوردن دسترسی به بسیاری از HBO حق بیمه کانال های بدون اشتراک, شما می توانید دسترسی به محدود قسمت از HBO سری کامل مستند HBO و مجموعه ای از فیلم های قدیمی تر.

آمازون نخست ثبت نام و اشتراک

اگر شما در حال حاضر به اشتراک آمازون نخست برای خرید آنلاین دلایل شما ممکن است آگاه باشید که اشتراک به نخست جریان ویدئو سرویس گنجانده شده است.

در علاوه بر این به برخی از قوی محتوای اصلی این پلت فرم نیز archives برخی از محبوب سریال های تلویزیونی. که شامل برخی از HBO کلاسیک. شما می توانید سری کامل نشان می دهد مانند Sopranos, Boardwalk Empire سیم و شاخه خشکیده درخت را با نخست ثبت نام و اشتراک.

در حالی که این لزوما freebie آن می تواند در نظر گرفته شود “HBO سرگرمی بدون هیچ هزینه اضافی” اگر شما در حال حاضر آمازون مشترک.

بیشتر Clark.com از مطالب شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im