خرید رپورتاژ

UFO Elon Musk SpaceX Starlink Satellite
چشم خود را بازی نمی ترفندهای این ممکن است به نظر می رسد کامپیوتر رقص را از طریق آسمان در نگاه اول اما مطمئن باشید اینها همه شناخته شده اشیاء. ایلان 60 SpaceX Starlink ماهواره راه اندازی به فضا در اوایل سال جاری به طور منظم به نظر می رسد در یک خط عبور از آسمان شب است. Stargazers شده اند قادر به استفاده از برنامه ها و وب سایت ها را بررسی کنید زمانی که آنها می توانند نقطه روی صفحه نمایش. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.SpaceX تا کنون حمل و نقل 300 ماهواره به فضا و در حال کار به سمت یک برنامه ریزی شبکه ای از 12,000 با هدف بهبود پوشش جهانی اینترنت. آنها فرستاده شده اند تا در دسته 60 اخیر راه اندازی در اواسط ماه مارس.

فروش

Celestron - NexStar 6SE Telescope - Computerized Telescope for Beginners and Advanced Users - Fully-Automated GoTo Mount - SkyAlign Technology - 40,000+ Celestial Objects - 6-Inch Primary Mirror
Celestron – NexStar 6SE, تلسکوپ – تلسکوپ کامپیوتری برای مبتدیان و کاربران پیشرفته – کاملا خودکار GoTo کوه – SkyAlign تکنولوژی – 40,000+ اجرام آسمانی – 6 اینچ اولیه آینه

  • NEXSTAR کامپیوتری تلسکوپ: این NexStar 6SE, کامپیوتری ویژگی های تلسکوپ Celestron را یاد نارنجی لوله طراحی با تکنولوژی روز دنیا و آخرین ویژگی های شگفت انگیز خیال پرستی برای مبتدیان و ناظران با تجربه.
  • 6-INCH دیافراگم: شش اینچ اولیه آینه در این Schmidt-Cassegrain تلسکوپ برای بزرگسالان و بچه ها با هم استفاده می شود بسته به اندازه کافی جمع آوری نور توانایی برای مشاهده بهترین است که منظومه شمسی ما را ارائه کرده است در حالی که حفظ یک فرم فشرده عامل.
  • به طور کامل خودکار GOTO کوه: این برنامه شامل یک پایگاه داده از بیش از 40 ، 000 اجرام آسمانی رفتن به کوه ساخته شده را به ما تلسکوپ برای نجوم مبتدیان به صورت خودکار واقع و آهنگ اشیاء برای شما.
  • آسان به جمع آوری و شکستن: تک چنگال بازوی طراحی و محکم جراحی سه پایه تمام جمع آوری و شکستن از اجزاء جداگانه برای حمل و نقل آسان. SkyAlign تکنولوژی می شود تلسکوپ خود را تراز وسط قرار دارد و آماده در دقیقه.
  • جایزه رایگان شب پرستاره نرم افزار: NexStar 6SE, تلسکوپ شامل یک دانلود رایگان از یکی از مصرف کننده تاریخ نجوم برنامه های نرم افزاری به صورت تعاملی آسمان شبیه سازی.

ISS در 48.25 [جنوب], 81.03 [شرق] و 440 متر ارتفاع در عکس بالا در نظر گرفته شد. با این اطلاعات من آمد به زیر احتمالی ماهواره ID (حاشیه نویسی در تصویر زیر) برای اشیاء در تصویربرداری “قطار”: اینها همه اشیاء از 17 فوریه سال 2020 راه اندازی (‘Starlink 4’) گفت:” مارکو Langbroek هلندی ماهواره ای شکارچی و متخصص.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im