وجود دارد یک چیز خوب در مورد ماسک صورت نمی شود گفت به لبخند

Fیا بیشتر زندگی کرده و آن را جزئی اما بیماری مزمن – صورت من زمانی که آن را در سهولت به نظر می رسد نه فقط جدی اما معنی.

زنان وجود دارد که تشخیص این مشکل به خصوص کسانی که در اطراف این زمان از سال که خورشید بیرون می آید و بیشتر از ما خارج شده اند عادت کرده اند به اینکه پرسید: “چرا شما لبخند ؟” توسط افراد ناشناس معمولا مردان در خیابان (که یا نفس نفس تمرین چگونه ما می توانیم بیشتر مردم “خيال” توسط نرم شدن ما حالات چهره در آینه).

این لبخند منتقدان نه تنها در خیابان ، گاهی اوقات آنها را در تلویزیون ارائه مشاوره به سیاستمداران زن یا ورزشکاران و یا سیاستمداران نشان می دهد که مجلس ممکن است سعی کنید لبخند بیشتر و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نظر می رسد به آن می گویند برای همسر خود در طول سال های اخیر, عکس, op.

آنها الهام گرفته اند حداقل یک نمایشگاه هنری “توقف گفتن زنان به لبخند” توسط تاتیانا Fazlalizadeh.

اما اگر یکی از کوچک و بسیار کوچک پوشش نقره ای به این واقعیت است که ماسک های هستند بخش مهمی از زندگی روزمره ما در حال حاضر آن این است: خندان ما ،

“برای اولین بار آب و گرفتن بهتر است *نه* مرتبط با مردان بیشتر خواستار است که من لبخند به طوری که چیزی است. با تشکر از ماسک صورت!” Steph Herold یک پژوهشگر و فعال در کوئینز توییتی به تازگی.

“داشتن به لبخند جعلی و یا عذر خواهی برای آینده یک راه خاص بوده است چنین وزن کردن شانه های من می گوید:” تالیا Cuddeback یک کارگزینی در Austin, Texas.

“پوشیدن یک ماسک بسیار رهایی بخش من ممکن است چسبیدن به آن را حتی اگر آنها پیدا کردن یک Covid-19 درمان می گوید:” کلر Mackintosh نویسنده ای که زندگی در ولز. “من راه می رفت گذشته یک سایت ساختمان روز دیگر و با وجود استراحت سگ ماده, چهره, هیچ کس فریاد زد و من به لبخند عشق’. هیچ تصادفی در سوپر مارکت باید پیشنهاد من ‘تشویق کردن آن ممکن است هرگز اتفاق می افتد و نه یک فرد پیشنهاد من زیباتر با یک لبخند بر روی صورت من.”

در این میان از یک بیماری همه گیر است که به نور آورده بسیاری از چرکین بی عدالتی دم فقط در زیر سطح – و به عنوان نژادی و بی عدالتی طول می کشد حق در مرکز صحنه در آمریکا فعالیت – زنانه صورت آزادی یک پیروزی کوچک. اما آن را نیز نمی باشد.

مطالعات نشان داده اند که مردم کمتر به احتمال زیاد برای پیدا کردن دوستانه به دنبال چهره به جرم, جنایت, در حالی که افرادی که نگاه “مبارک” به طور کلی تلقی می شود بیشتر قابل اعتماد است. وجود دارد تمام انواع تحقیقات در مورد ظریف – و گاهی اوقات نه ظریف در همه مسابقه و تعصبات جنسیتی پیچیده را به ما چگونه مشاهده دیگر حالات صورت (یا در برخی موارد عدم توانایی ما برای دیدن آنها) با مردم از رنگ اغلب پرداخت بالاترین قیمت. در گیر مردان سیاه ابراز نگرانی از ماسک صورت را دعوت دهها توسط پلیس.

وقتی که می آید به جنسيت وجود دارد به نظر می رسد عمیقا ریشه دوانده ارتباط بین زنانگی و خندان. مطالعات نشان داده است که لبخند زدن نوزادان به احتمال زیاد با برچسب زن توسط تماشاچیان در حالی که مردان مشاهده جدی زنان به عنوان کمتر جذاب از کسانی که نگاه دوستانه (مخالف چگونه زنان مردان).

زنان تمایل به لبخند بیشتر از مردان در سراسر سن گروه ها و اقوام است. اما این لزوما به این دلیل آنها شادتر هستند; در واقع زنان رنج می برند میزان بالاتری از افسردگی است. بلکه می گوید ماریان LaFrance یک روانشناس در دانشگاه ییل که مطالعات جنسیتی و غیرکلامی ارتباط زنان احساس فشار به لبخند و می توان آنها را تنبیه کنید و اگر آنها نمی.

‘توقف گفتن زنان به لبخند” توسط تاتیانا Fazlalizadeh دیواری در شیکاگو, ایلینوی (wiredforlego)

“زنان به طور کامل socialised که لبخند زدن باید به طور پیش فرض بیان چهره خود می گوید:” LaFrance نویسنده چرا لبخند ؟ علم در پشت چهرۀ. “پس هر کس انتظار دارد که از آن جمله زنان خود را دارند.”

نانسی هنلی یک روانشناس شناختی است theorised که زنان مکرر لبخند ناشی از پایین خود را در وضعیت اجتماعی در جهان است (او به نام لبخند یک “نشان مماشات”). دیگران اشاره کرده اند که زنان بیشتر احتمال دارد به کار در خدمات به مشتریان بخش که در آن لبخند یک دارایی است.

اما لبخند نیز یافت شده است که در کار تنظیمات مرتبط با فرسودگی شغلی LaFrance می گوید. (الهه برکت دوربین-ساکت کردن گزینه در کنفرانس های ویدئویی است.)

پنجاه سال پیش نویسنده Shulamith Firestone به نام “لبخند تحریم” که در آن او نوشت: در این دیالکتیک از جنس “همه زنان را فورا رها خود را ‘خوش’ لبخند – پس لبخند زدن تنها زمانی که چیزی آنها را خوشحال.”

در بیشتر سال های اخیر, Safeway کارگران باید گفت که این شرکت “لبخند و چشم” قانون شد و اغلب به اشتباه برای معاشقه در حالی که خدمه پرواز برای هواپیمایی Cathay با استفاده از تهدید نمی خندان به عنوان بخشی از یک تاکتیک مذاکره برای بالاتر پرداخت. در سال 2016 پس از شکایات از کارکنان در T-Mobile ایالات متحده ملی روابط مدیره حکم داد که شرکت ها شد و دیگر اجازه به نیاز کارکنان به شاد.

اما شاید ماسک صورت برطرف تمام آن.

در بخش هایی از آسیا و ماسک به مدت طولانی استفاده شده است برای چیزهای دیگر از سادگی مسدود کردن عبور از میکروب ها است.

به عنوان صدای امریکا گزارش کرده و ماسک استفاده شده است برای محافظت در برابر آلودگی شدید و اگزوز. چینی جوانان را فرسوده ماسک برای ساخت یک “اجتماعی فایروال” در برابر نزدیک شدن توسط افراد دیگر در حالی که زنان ژاپنی ماسک چهره خود را در روز زمانی که آنها لازم نیست که زمان برای قرار دادن بر روی آرایش.

آنا Piela یک پژوهشگر در مطالعات مذهبی و جنسیتی در دانشگاه نورث وسترن است اشاره کرد که زنان مسلمان او مصاحبه گفت که آنها پیدا کردن آن را آسان تر به پوشیدن ماسک به دلیل آن است نرم ننگ از چهره پوشانده اند.

“ناگهان این زنان – که اغلب دریافت در غرب با دشمنی برای پوشش چهره خود را نگاه بسیاری مانند هر کس دیگری” او نوشت: در مقاله ای در مه.

البته وجود دارد هدف به مودب لبخند.

“چیزی که در مورد بیان صورت است که بخش زیادی از زندگی ما – آن را نگه می دارد بنابراین مقدار جریان آن را نگه می دارد بنابراین مقدار روغن کاری” LaFrance می گوید.

در واقع به طور ناگهانی من در از دست دادن چگونه به قدردانی من به ایمیل من حامل و به او بی دست و پا شست. من نمی توانم لبخند سگ و یا فرزندان و یا تظاهرات و راهپیمایی پایین خیابان (مطرح مشت احساس بیشتر اتصالات به هر حال). من خیره راه بیش از حد طولانی در یک زن دویدن در یک سینه بند ورزشی, تلاش برای کشف کردن از طریق ماسک اگر او کسی است که من می دانم تنها به تحقق بخشیدن به من نگاه مثل من leering.

“ایجاد این نوع از عجیب و غریب گمنامی” می گوید Kwolanne فلیکس یک تازه وارد در دانشگاه کلمبیا که به تازگی نوشت: در مورد چگونه خیابان harassers از دست رفته بود این یادداشت در مورد Covid-19. “زمانی که من در فروشگاه یا سوپر مارکت من هنوز هم سعی کنید به تصریح کسانی که کار با یک لبخند اما این پایان می رسد تا نوع من خیره در آنها ناشیانه.”

فلیکس اشاره کرد که به عنوان یک زن او را اغلب در موقعیت قرار دادن سفید مردم در اطراف او در سهولت با یک “لبخند گرم”.

دکتر لین Jeffers, رئيس جمهور از آمریکا انجمن جراحان پلاستیک اشاره می کند که هنوز هم وجود دارد بسیاری است که می تواند انتقال از طریق چشم و صدا و ابرو.

“من قطعا آگاه است که من راه رسا تر با صدای من وقتی که من با پوشیدن یک ماسک می گوید:” امی ژانگ یک تولید کننده در بروکلین که در هنگ کنگ در طول سارس عصر هنگامی که ماسک های عادی شد. “اما آن است که یک چیز عجیب و غریب, در یک زمان که در آن ما در حال رفتن را از طریق تمام از جمله تروما و غم و نه قادر به بیان یک لبخند است.”

به عنوان LaFrance توصیف آن اجتماعی و واجب لبخند – “آن است که زنان بیشتر” – که گرایش به تمرکز بر دهان عضلات به راحتی پوشش داده شده توسط یک پزشکی ، اما یک لبخند واقعی و یا آنچه که شناخته شده است در این زمینه به عنوان لبخند دوشن (به نام گیوم دوشن) یک آناتومیست که کشف آن شامل هر دو دهان و چشم است.

“چه جالب” LaForce می گوید این است که در این صورت عضله درگیر با یک لبخند واقعی – آنچه به نام orbicularis oculi – قابل استفاده بر روی فرمان.

“بنابراین, ماسک, خفه کردن یک لبخند ؟ هیچ. نیست مگر اینکه آن را یک جعلی,” او می گوید.

© نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر