وجود دارد که او می رود سری 2 نقد و بررسی: Jessica Hynes همچنان به درخشش در متین ناتوانی کمدی

اگر یکی از چیزهایی که جامعه ما برتری در آن چشم پوشی به چیزهایی که ما نمی خواهید به مقابله با. که آیا افرادی که اصلا مناسب ما ایده از “عادی” و یا آنچه که در پشت دیگر خانواده درهای بسته ما آموخته از سن جوان به تعامل را برای جلوگیری از رویارویی است. BBC کمدی وجود دارد که او می رودکه بازده با فصل دوم در پنج شنبه, پردازد این, ایده, head-on, امتناع از اجازه بینندگان خود دور نگاه کنید.

بر اساس زندگی واقعی و تجارب نویسندگان شان Pye و سارا, Crawford, نشان می دهد به شرح زیر یاتس خانواده آنها به عنوان مقابله با mundanities از زندگی با پدر رزی (مایلی لاک) که رنج می برد از یک تشخیص اختلال کروموزومی است و غیر کلامی. با پدر و مادر امیلی (Jessica Hynes) و سیمون (دیوید تنانت) در تلاش برای متوقف کردن رویز فوق العاده در حال اجرا و گاه به گاه گاز گرفتن نشان می دهد قسط دوم معرفی همه آنها را برای چالش های جدید است. یک مسابقه میخانه. روز ورزش مدارس. تعطیلات خانواده.

این یاتس جهان غیر قابل انکار است و همه چیز می تواند احساس کمی تکراری است. اما این نقطه نشان می دهد بر اساس تجربیات خود نویسندگان است. جدید و جالب زمین پوشیده شده است ، روزی می آموزد او اولین کلمات و برادرش بن (Edan Hayhurst) است که غیر فعال می شود مودی نوجوان که مژه ها را پس از سال ها از پذیرش زندگی به عنوان اولویت شماره دو.

دیدن Tennant بازی در برابر نوع به عنوان یک نیست-خیلی-دوست داشتنی پدر و سرگرم کننده است اما به عنوان بافتا ثابت می کند Hynes دزد نشان می دهد. او به ما می دهد یک نگاه اجمالی از یک طرف مادری ما به ندرت می بینیم اما نه فقط در sweary, کمدی, حس مترادف با نشان می دهد مانند پرورش دهندگان و مادری. این جوک ها در حال سیمون forte اما امیلی ندارد فاصله به آنها را اتخاذ خودش. پس از 11 سال او خسته است از تحمل جسمی و روحی وزن والدین و به وضوح هنوز هم در حال مبارزه با فلش بک به سال 2007 نشان میدهد که چگونه هر دو چقدر و چگونه کمی تغییر کرده است برای خانواده است.

با مشکل خود موضوع و جوک که توسط خود پذیرش قطع بسیار نزدیک به استخوان وجود دارد که او می رود در بسیاری از مکان ها سخت به تماشای. اما به دنبال دور یک انتخاب است نه هر کس است و این فیلم کمدی هرگز احساس به عنوان خنده دار دلخراش و یا مهم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>