وجود ندارد و از طرفداران لیورپول’ جشن – اما آنها تنها کسانی نیستند که به سرزنش

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فوتبال بازتاب جامعه است. شما می توانید درجه حرارت از زندگی در انگلیس با بررسی این بازی و وقایع اطراف آن است. این روزها ملت و ورزش احساس بسیار بیمار است. نه فقط به خاطر Covid-19.

پس از لیورپول برنده لیگ در روز پنج شنبه شب هزاران نفر از مردم flocked به آنفیلد برای جشن موازین اجتماعی فاصله گرفتن قوانین با blasé بی توجهی به این بیماری همه گیر. روز جمعه بدتر شد. این زمان اسکله, سایت جرم جمع آوری است. شراره از کار اخراج شدند در کبد ساختمان و نمادین نقطه عطفی بود شعله ور مجموعه.

جو اندرسون هشدار داد که این اتفاق می افتد. لیورپول شهردار هشدار داد در برابر لیگ پروژه راه اندازی مجدد و گفت: “نه وجود دارد بسیاری از مردم که احترام آنچه که ما می گفتند و دور ماندن از زمین. بسیاری از مردم می آیند به جشن بنابراین من فکر می کنم آن را غیر استارتر.” سیاستمداران عشق به توان ثابت کرد حق است. اندرسون باید احساس بسیار از خود راضی.

کسانی از ما که مبهوت در Anderson نظرات احمق در حال حاضر. آن را سخت به درک که شهردار یک شهر که دچار خیلی از dehumanisation از طرفداران فوتبال می تواند glibly را چنین گسترده مفروضات. در عین حال او را. و او درست است ؟

او تنها درست در یک جهان بدون نکات دقیق وظریف است که تقریبا جایی که ما زندگی در حال حاضر. اندرسون مداخله آمد و در پایان ماه آوریل است. چه شد زندگی مانند در آن فراموش شده ، به خوبی وجود نداشت و فوتبال. خیابان ها خلوت شد. مغازه ها بسته شدند. مستند مقررات بود سیاه و سفید. هیچ کس تا به حال متوجه شدم که اندرسون صحبت کرد که عمومی-ایمنی مرزهای شد نرم و قابل انعطاف.

عمومی آگاه بودند Dominic کامینگز’ رانندگی طولانی به آزادی ببخشید دورهام. مردی که درگیر در ایجاد coronavirus مقررات به نظر می رسد به آنها را نادیده گرفت و ستایش بود توسط نخست وزیر پس از “غرایز” و نه قوانین.

جورج فلوید زنده بود و ناشناس. Black Lives Matter تظاهرات غیر قابل تصور بود. دوربین های تلویزیونی اسیر ترک خیابان ها و نه افراد جوان با عادل خشم. مجسمه می توانید بقیه آسان و ‘فوتبال بیابان’ محافظان هنوز به دام افتاده در خانه های خود internalising نژاد پرستی.

وجود داشته است هیچ طولانی مدت کمپین روابط عمومی برای جمع و جور کردن این تهدید از coronavirus و ایجاد فلسفی محیط زیست که در آن ترس از مرگ کمتر اهمیت تر “شدن اقتصاد در حال حرکت است.” دولت حتی به پایان رسید روزانه همه گیر جلسات این هفته است. پیام: بدترین است بحران را تصویب کرده است. از آن نمی باشد. آن نیست. سواحل شلوغ partygoers به درگیری مسلحانه با پلیس در Brixton و بدترین مجموعه ای از سیاستمداران در تاریخچه زندگی در حال ایستاده idly.

اندرسون می کند سزاوار ستایش است. شهردار درست بود اما در زمان اشتباه. هشت هفته پیش بود وجود دارد هیچ خطر توده فوتبال مربوط به عیاشی. دو ماه پیش Anderson ایجاد شده قابل اجتناب اختلاف است.

طرفداران لیورپول اجازه خاموش کردن شعله های خارج از کبد ساختمان در لیورپول (PA)

این هفته Merseyside مورد نیاز رهبری است. که در آن زمان شهردار ؟ وجود دارد به سختی هر گونه طرفداران خارج از آنفیلد در روز چهارشنبه برای بازی برابر کریستال پالاس, اما وجود دارد نشانه ای روشن است که خطر وضع در اطراف گوشه. زندگی تقریبا به حالت عادی بازگشت در بسیاری از مکان ها. اکثر کسب و کار باید بازگشایی شد – حتی مقدار زیادی از میخانه فروش غذای آماده پیمانه نیم لیتری و یک حس از حالت عادی بازگشته است. جدید زشت طبیعی است.

در روز سه شنبه بورنموث غرق شد beachgoers. اگر اندرسون ” هشدار داده شده بود به صدا در اوایل این هفته از آن می شده اند به موقع. شهردار می تواند جمع آوری کرده اند Jurgen Klopp و ارشد پلیس قبل از وسایل و خواستار خویشتن داری. زیدان گفت: هواداران به ماندن در خانه اما اقتدار خود را محدود است. چرا اندرسون به نظر می رسد نشان می دهد هیچ رهبری در تمام زمانی که آن اهمیت? این احتمال وجود دارد که اگر او تا به حال نه یک روزنامه نگار و یا طرفداران’ مدافع را demurred. بلندی بحران قابل پیش بینی بود. به جای اندرسون گفت: هیچ چیز.

بهترین سیاستمداران قضاوت در مورد خلق و خوی و ضبط لحظه ای. به نظر می رسید که اندرسون اشتباه شرایط در مارس و نمی گرفتن در رویدادهای این هفته است.

این اجازه نمی دهد که طرفداران لیورپول که به خیابان ها ریختند کردن قلاب. این منطقه در حال حاضر رنج می برد خود را در فوتبال مربوط به ‘بمب بیولوژیک’ پس از اتلتیکو مادرید لیگ قهرمانان کراوات در ماه مارس باعث افزایش coronavirus مرگ و میر. اگر موج دوم مرگ و میر در زمان دو هفته از آن خواهد شد مخوف قابل اجتناب میراث عنوان برنده شوید. این بی مبالاتی تهوع شد.

تاریخچه بدان معنی است که هواداران لیورپول همیشه برگزار می شود به بالاتر مجموعه ای از استانداردهای تر از بسیاری از دیگر fanbases– یا پایین تر با توجه به مخالفان خود. طرفداران فوتبال شد, کلاسیک عامیانه شیاطین در 1970s و 80s و به این دلیل یک محیط ایجاد شد که در آن ظالمانه ترین دروغ می گفت و معتقد بود پس از Hillsborough فاجعه است. کسانی که دروغ بوده است قاطعانه در معرض در دهه گذشته اما بیش از حد بسیاری از مردم را در حوادث این هفته, nod آگاهانه و می گویند: “ببینید ما همیشه می دانستند آنچه را که آنها می خواهم.”

بسیاری از کسانی که در آنفیلد و در اسکله سر پوشیده شده اند توپ را روی گوه پیراهن و مدالها ترویج ‘Justice for the 96.’ آنها را تضعیف کمپین در چند روز گذشته.

شهردار لیورپول Joe Anderson پیش بینی می شود وجود فن مشکل (گتی)

این مایه تاسف است برای Evertonians که آنها را رنج می برند ، حوادث خوراک کلیشه های از Scousers به عنوان غیر منطقی و احساساتی بی فکر و خطرناک است. همان می رود برای طرفداران باشگاه در سراسر لیگ. هنوز هم وجود دارد ريشه سوء ظن در سراسر swathes از جامعه – حتی در میان کسانی که لذت بردن از بازی و رفتن به مسابقه – که دیگر حامیان ذاتا خطرناک است. نقطه ثمر رساند ضد تولیدی و فقط اوضاع را بدتر می کند.

به سختی هر کسی را به یاد داشته باشید, Bournemouth, ساحل, در پنج سال. آنها را به یاد بیاورید لیورپول رفتار بد در جزئیات. اگر partygoers باعث هرج و مرج در برایتون تکه چوب برای سقف در برخی از نقطه در آینده چند لینک این اختلال به این هفته در دورست. هیچ کس نمی خواهد می گویند “معمولی beachgoers” در راه آنها معمولی اسپوت “چه شما انتظار می رود از طرفداران فوتبال?”

آن را بهانه ای نیست بدرفتار لیورپول به هواداران بگویم که شرایط در این کشور را اقدامات خود را depressingly قابل پیش بینی است. گسترده سفاهت و بی ارزش خود خدمت سیاستمداران ایجاد یک طوفان کامل از حماقت است که می تواند عواقب مرگبار در سراسر Merseyside و دوردست.

در حقیقت اندرسون پیش بینی در ماه آوریل بود زودرس و سزاوار به نام به مبالغه. در ماه ژوئن آن را مناسب بوده است به نگرانی های خود را به توجه عمومی و بر آنها عمل می کنند. در پایان شهردار اندرسون معلوم شد که تمام تشديد خالی درام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید