وجود دارد یک شوالیه است که می رود هرگز: چرا هالیوود بنابراین با وسواس King Arthur?

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک شمشیر و یک سنگ یک مرد ریشو با سرنوشت یک ملت بر روی شانه های او. قرن ها قبل از جنگ ستارگان یا مارول سینمایی جهان افسانه شاه آرتور بود خارق العاده حماسه به قانون همه آنها را. اما تلاش های اخیر برای راه اندازی مجدد داستان آرتور و Camelot باید nosedived سریع تر از یک به طور کامل لادن آفریقایی در یک طوفان. این میز گرد بیش از حد مربع برای مخاطبان مدرن?

هالیوود, البته هرگز, به خصوص سریع به یک اشاره. که ممکن است توضیح دهد که چرا Netflix است که در مورد به شارژ در فریاد آن ریه ها را با یکی دیگر از Arthurian بازگویی. لعنتاقتباس از فرانک میلر و تام ویلر را 2019 YA رمان ارائه می دهد یک روشنفکر جنسیتی جابجا شیب در اساطیر. اینجا جادویی تیغه Excalibur واگذار شده است به دختر نوجوان Nimue (کاترین لانگفورد از 13 دلیل) است که به مقصد برای تبدیل شدن به افسانه خانم در دریاچه Arthurian lore.

این کتاب یک فرقه آمار و Netflix است خوش بین در مورد سری چشم انداز. اما اعتماد به نفس چنین توجیه کرد ؟ در سال 2017, Guy Ritchie را خودت تلاش به نوبه خود از شوالیه های میز گرد به یک بار و آینده kingpins در دفتر جعبه را به هم ریخت و با شکست تحقیر آمیز £120 متر clunker آرتور: افسانه شمشیر. و فقط در سال گذشته یکی دیگر از YA شیب در Arthurian تاج Joe Cornishاین بچه Who Would Be King, فروش صرف £32متر در £47m بودجه. وقتی که می آید به آرتور است که در آن زمان صنعت سرگرمی به نام آن شب ؟

“هیچ سوالی وجود دارد که همچنان شیفته شاه آرتور, اما من فکر نمی کنم هر کس علاقه مند است در همان چیزی که می گوید:” مایکل Livingston, یک استاد ادبیات قرون وسطی در ارگ, کالج نظامی کارولینای جنوبی و فانتزی تاریخی نویسنده است. “برخی می خواهند بزرگ و اسطوره ای درام. برخی می خواهند دیزنی آگهی ها و قلعه ها. برخی می خواهند برخورد شمشیر و جراحی. برخی می خواهند گریم سابقه در پشت اختراع. آنچه باعث می شود اپل رسیده برای یک گروه از طرفداران ممکن است آن را فاسد برای دیگری.”

این واقعیت است که آرتور در حوزه عمومی بزرگ دیگری است به علاوه او می گوید. “منبع مواد است هر دو مشهور و رایگان. این یک وسوسه انگیز اپل است. و مطمئن شوید که دیگر تلاش برای شهامت آن شکست خورده اند اما شاید اگر در این زمان آن را تا به حال بیشتر از رابطه جنسی و یا بیشتر شن یا بیشتر و … ، درست یا غلط هالیوود فکر می کند آن را آسان مجموعه ای.”

Charlie Hunnam به عنوان شاه آرتور در گای ریچی را رسوا 2017 اقتباس ‘King Arthur: افسانه شمشیر’ (Warner Bros)

به اعتبار آن لعنت ویژگی های کاریزماتیک عملکرد از لانگفورد به عنوان دلیر Nimue. متاسفانه, آن را نیز رنج می برد چشمگیری زهوار در رفته ارزش تولید به طوری که در قرون وسطی بریتانیا به نظر می رسد به عنوان اگر آن را به ضرب گلوله کشته شد در همان روستایی backlot که در آن آنها را Emmerdale. که گفت: قدم زدن سرحال است و وجود دارد هیچ انکار طولانی سر رسیده تازگی از تماشای بی باک زن جوان بلند Excalibur.

“فمینیست بازگویی Arthurian اسطوره” است که چگونه Miller نویسنده چنین نقطه عطفی رمان های گرافیکی با عنوان Batman: The Dark Knight Returns – مشخص نفرین در مصاحبه ای با کتاب های کمیک وب سایت Previewsworld سال گذشته است. “درخواست تجدید نظر از افسانه کند که همه آن را,” او اضافه شده است. “به همین دلیل آن بوده است که منبع بسیاری از نسخه های. می توان گفت از نظر سیاست, سحر و جادو, جنگ, عاشقانه. همچنین ویژگی های بزرگ خائنانی و بزرگ قهرمانی است.”

اگر میلر است نشان می دهد که هر نسل می شود Arthur آن را سزاوار او است که قطعا درست است. این ماه نشانه سالگرد 25 از شون کانری-Richard Gere دو دست برای اولین بار شوالیه. آن است که اگر امروز به یاد آن است که برای جاسوسی فوق العاده ای شانه طول مو که materialises در قرون وسطی بریتانیا مستقیما از اواسط دهه نود شامپو آگهی.

Jerry Zucker آینده به این فیلم از موفقیت سال 1990 شبحقاب باستان داستان به عنوان یک بسیار معاصر مثلث عشق. Gere را Lancelot اعتصاب تا مخ زن رابطه با Julia Ormond را Guinevere است او را به عنوان مسیر برای رسیدن به grandfatherly آرتور (کانری).

اولین شوالیه نیست افتضاح است. کانری بود مسلما متولد شده به بازی آرتور. ارابه آتش, ستاره Ben Cross, به نوبه خود, قرار می دهد در یک فرمانده خود را به عنوان شوالیه خوب-تبدیل-بد Malagant. اما این فیلم بسیار نود در آن cheesiness. گی در خصوص wafts فوق در اطراف به عنوان اگر او شرکت در یک نقطه مهمان در طنزهای تلویزیونی. هر زمان که او و Ormond بر روی صفحه نمایش هستند همراه او به اندازه او مانند جوی از دوستان eying تازه عاشقانه چشم انداز.

در آن تن اولین شوالیه نمی تواند بیشتر از حذف آرمان شصت دید از آرتور به عنوان جاودانه در Camelotموسیقی (و بعد از آن فیلم) آورده است که آرامش را به جان اف کندی از طریق تاریک ترین روزهای ریاست جمهوری خود را. پس از ترور یکی از تصاویر است که می ماند, با بانوی اول ژاکلین بود از شوهرش قرار دادن موسیقی متن فیلم آلن جی لرنر و Frederick Loewe را در سال 1960 برادوی رسید.

“در شب قبل از ما می خواهم به خواب رفتن جک دوست داشت به بازی برخی از سوابق و آهنگ او دوست داشت بیشتر آمد و در پایان این رکورد گفت:” زندگی مجله است. “خطوط او دوست داشت به شنیدن بودند از: ‘اجازه ندهید که آن را فراموش کرده بود که یک بار وجود دارد یک نقطه برای یک مختصر درخشان لحظه ای که به عنوان شناخته شده بود Camelot’.”

به عنوان آرمان دهه شصت به راه تیره و بدبینی از دهه هفتاد اما مخاطبان رو مناسب تر King Arthur. مونتی پایتون و جام مقدس (1975) بدیهی است که یک کمدی در وهله اول. و در عین حال مدیر تری جونز – بعد به کشتی سوار در یک شغل دوم به عنوان یک احترام قرون وسطی محقق شد جدی از قرون وسطی ، در میان clopping نارگیل و معماهای مورد آفریقایی و اروپایی سکس جام مقدس اسیر تاریک و طوفانی اصل Arthurian اسطوره است. “آن نیست که ما ارسال شد تا قرون وسطی حماسه” جونز بعد اظهار نظر. “ما عاشق قرون وسطی حماسه.”

اما اگر یکی از خیره کننده روشن لحظه ای برای Arthurian فیلم – یک Camelot میان Camelots – آن است که قطعا John Boorman است 1981 tour de force Excalibur. خود را کار می کند چرا که او به نظر می رسد فراتر از حد معمول متون و به جای تساوی با الهام از JRR تالکین. میانه زمین را آشکار نفوذ در Excalibur به جای Malory را Le Morte d’Arthur یا هفتم سفید یک بار و در آینده پادشاه (که شد آن امروز منتشر قطعا محکوم شود برای آن انتقادات تند علیه سلت ها شرح داده شده توسط سفید مرلین به عنوان “مجموعه ای از میمون ها پرتاب آجیل در هر یک از دیگر از جدا کردن درختان”).

“تالکین کار برانگیخته بزرگ دم نورس سلتیک و Arthurian اسطوره های ‘Unterwelt’ از ذهن خود من,” Boorman نوشت: او در سال 1985 خاطرات پول به نور. “این یک بی پروا غیر ممکن است پیشنهاد. اگر فیلمسازی برای من است که من اغلب گفته اند, اکتشاف, تنظیم خود را غیر ممکن است مشکلات و عدم حل آنها سپس حلقه حماسه واجد شرایط در همه می شمارد.”

Nigel Terry and Cherie Lunghi به عنوان آرتور و Guenevere در John Boorman را ‘Excalibur’ (Warner Bros)

“آنچه من انجام است که تنظیم [Excalibur] در یک دوره از تخیل. من در تلاش برای نشان می دهد یک نوع از سرزمین میانه تالکین در شرایط” گفت: فیلم آمریکایی مجله در سال 1981. Boorman تا آنجا پیش رفت به لام ژل سبز بیش از فیلترهای دوربین به منظور بالا بردن تب حساسیت. “من می خواهم آن را به یک اولیه وضوح حس که همه چیز اتفاق می افتد برای اولین بار. زمین و طبیعت و احساسات انسان ها همه تازه است.”

که همانند جاه طلبی وجود ندارد و از بعد فیلم در مورد آرتور. قابل توجه ترین چیز در مورد اولین شوالیه است Gere را لهجه آمریکایی با wafting مو در نظر گرفتن جایگاه دوم است. برای معیار جوانمردی خود را Lancelot نیز مجزا در وحشت زده طرف. در اوایل او منحرف راهزن برگزاری یک چاقو به Guinevere با پیشنهاد او و میداد باید سرگرم کننده خود را با او. این یک نیرنگ برای گرفتن تبه کار کردن گارد – اما eh کند و آن را به طوری sleazy?

فقط به عنوان غلط به رهبری بود Antoine Fuqua 2004 شاه آرتور (با یک اسکریپت توسط گلادیاتور نویسنده David Franzoni). این مجموعه به ضد Excalibur با Fuqua اولویت بندی دقت تاریخی. بنابراین آرتور (کلایو اوون) یک ملول روم افسر کایرا نایتلی را Guinevere و استفان Dillane را Merlin سرکش سلت آرام در چهره رنگ.

گای ریچی را افسانه شمشیربا یک نارسا Charlie Hunnam به عنوان آرتور و بد خلق جود به عنوان بد Vortigern اساسا می خواستم به روش multiplex پاسخ به بازی تاج و تخت. ریچی حتی بستری است. “بازی تاج و تخت با صدای خود را و آنها به آن گیر کرده گفت:” سرگرمی هفتگی. “آن درشت و شناخته شده است. پس از آن بود که من در تلاش برای پیدا کردن یک نسخه از آن.”

“موفقیت بازی تاج و تخت ساخته شده Arthurian اپل به نظر می رسد بزرگتر و juicier می گوید:” لیوینگستون. “در همان زمان که موفقیت یک شمشیر دو لبه: موجی از “قرون وسطی” کتاب را نشان می دهد و فیلم و بازی های ویدئویی است که بازی تاج و تخت در سمت چپ در پی آن مرکب است از مشکل در هر یک از آنها گرفتن مخاطب است.”

کاترین لانگفورد به عنوان Nimue های افسانه ای بانوی دریاچه در Netflix بکشد ‘لعنت’ (Netflix)

“من فکر می کنم سینما را برانگیخت شده اند سرد بر روی آرتور به تازگی به این دلیل که فیلم به سادگی نبوده است خیلی خوب” می افزاید: رمان تاریخی نویسنده استیون یک مک کی. “مانند آخرین رابین هود فیلم این همه احساس بیش از حد مدرن و دور از داستان های قدیمی است که نسبتا ساده است در سطح اما تا به حال مقدار زیادی از عمق و فرهنگ عامه در حال اجرا را از طریق آنها. آن بوده است dumbed پایین امروزه مانند بسیاری از سرگرمی های مدرن است.”

همه امید از دست رفته به صورت موفق مدرن بازبینی از آرتور? شاید نه. به شدت مورد تحسین قرار گرفته مستقل استودیوی A24 (ارثی, Midsommar) در حال حاضر در حال ارزیابی پتانسیل تاریخ انتشار for The Green Knight, David Lowery را بیش از حد فراواقعی بازگویی داستان از Sir Gawain (Dev Patel) و مبارزه خود را در برابر عرفانی شب سبز – به عنوان “عظیم سبز با پوست غریبه”.

لوری سبز شوالیه را قضاوت توسط تریلر به اشتراک گذاشتن برخی از زرق و برق دار uncanniness از Boorman را Excalibur. همان را نمی توان گفت برای نفرینکدام احساس و اجرای, است, بیشتر, بازی گرسنگی: Excalibur در سال است. هنوز هم آن را دلنشین جیغ وداد بازی کردن و Netflix است gung-ho در مورد آن. این یک یادآوری است که با وجود های اخیر و نا امیدی ها و ماجراهای آرتور Lancelot و باند ادامه به بازیگران طلسم بیش سرگرمی کسب و کار. برای تلفن های موبایل the legend of Camelot باقی می ماند درخشان شهر بر روی تپه.

نفرین در دسترس است در Netflix بکشد از روز جمعه 17 جولای

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید