The Witcher showrunner می گوید: Netflix سری ثابت است, بزرگترین مشکل برای فصل دو

Netflix بکشد ضربه فانتزی, نشان می دهد , همه چیز ساده تر خواهد شد به دنبال در فصل دوم آن با توجه به showrunner لورن اشمیت Hissrich.

در حالی که این سری با بازی هنری Waters جذب یک fanbase پس از انتشار یک شماره از آن دسته از طرفداران شکایت کرده است که چندین جدول زمانی گیج کننده بودند.

صحبت کردن به بسته بندی, Hissrich گفت: “بدیهی است که این یکی از بحث برانگیز ترین قسمت از فصل یک و انتظار نداشتم آن را به عنوان بحث برانگیز آن را به عنوان بود. اما این چیزی است که من هنوز هم ایستاده پشت در از نظر داستان سرایی…

“چه بزرگ است هر چند [شخصیت] را قطع کن. بنابراین آنچه ما می خواهیم در فصل دو این است که همه ما شخصیت های موجود در همان جدول زمانی. آنچه که اجازه می دهد تا ما را به انجام داستان-عاقلانه است هر چند به بازی با زمان کمی در راه های مختلف. ما را وادار به انجام فلش بک ما را وادار به انجام فلش-به جلو ما در واقع ادغام زمان در یک راه کاملا متفاوت است که ما قادر به انجام این کار در یک فصل.”

در طول مصاحبه Hissrich نیز به طعنه معرفی جدید Witchers از جمله جرالد را (Waters) مربی Vesemir. دانمارکی بازیگر Kim Bodnia از پل و کشتار حوا شهرت بوده است در نقش بازیگران.

“احتمالا مورد علاقه من اضافه شده برای فصل دو جدید Witchers,” او گفت:. “واقعا در یک فصل ما رو به می دانم که Geralt و او ما مثال نخست از همه چیز. و سپس یکی دیگر witcher ریموس که دیدار ما در قسمت 103 که به سرعت می میرد.

“پس از آن بود که برای ما واقعا در مورد گرفتن Geralt بازگشت به ریشه های خود را و نوع یادگیری که او از کجا آمده و چه داستان و چه حس خود را از خانواده است.”

تولید در فصل دو The Witcher متوقف شد با توجه به کروناویروس همه گیر بود اما به تازگی گزارش شده است که نشان داده شده است چراغ سبز برای ادامه.

یک فصل در دسترس است به سازمان دیده بان در حال حاضر در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید