چرخ-عامل خوب را در سینما درایو در صرفه جویی در فرهنگ ما?

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

منn-ماشین سرگرمی بوده است هرگز خیلی خوب است. در دانمارک, مردم باید صرف هفته خیساندن تا صدای خواننده و ترانه سرایان در فرودگاه آسفالته. کل آلمانی پارکینگ قدردانی سریع تکنو از طریق رسانه بوق ماشین. و هنگامی که ایالت تنسی می خواستم به آن کلید کارگران احساس ارزش آن بود تا با اجازه دادن به آنها را به نشستن در پشت یک وانت-کامیون و تماشای Keith Urban پرنیان با بانجو. که امیدوارم بیشتر از یک درمان تر از آن برای تلفن های موبایل.

رانندگی در مباحث raves و سینما را تبدیل به محبوب در سراسر جهان در پاسخ به مشکل در قرار دادن در اجتماعی فاصله گرفته رویدادهای فرهنگی. و در حال حاضر در بریتانیا نواز بر روی یک روند است که دیده می شود برخی از ما در سینما درایو در صاحبان بحث در مورد 95 درصد سنبله در کسب و کار. نه به ذکر است آلمانی ها رفتن تا دل شکسته برای ماشین-بر اساس فیلم که 30 سالن های جدید را باز پس Covid-19 ضربه با فروش مخاطبان و حتی باعث برخی churchgoers به مصادره یکی مخصوص رانندگی در خدمات.

“ما کاملا با الهام از موفقیت drive-ins در خارج از کشور می گوید:” آلن Crofton, بنیانگذار انگلستان رویداد در رانندگی در یک Americana-مضمون سینما که همچنین ویژگی های خودرو-بر اساس یکنوع بازی شبیه لوتو و سکوت دیسکو “ماشین-aoke”. “به علاوه این خودرو مانند یک فرمت از خانه خود را پس از آن اجازه می دهد تا مردم با آن احساس امنیت می گوید:” Crofton. “این یک دلیل که چرا بسیاری از در حال راه اندازی در انگلستان است.”

در هفته های اخیر حدود 10 جدید در سراسر کشور درایو در حوادث راه اندازی کرده اند. به شما پرداخت هر ماشین, پارک تعیین شده در خلیج و سپس صوتی منتقل می شود را به ماشین خود را یا از طریق یک بلندگوی بی سیم و یا با تنظیم وسیله نقلیه خود را در رادیو به یک گروه اختصاص داده های ایستگاه FM. اشتباه آنها بیشتر نزدیک در عینا نام: در این درایو در (سراسر کشور) نیست همان درایو در (لندن). رانندگی در باشگاه نیست و به اشتباه با رانندگی در باشگاه فیلم (هر دو در لندن) و یا درایو در حوادث (Yorkshire). رقابت برای نام بدیهی است که سفت است. “یک شرکت nicked وب سایت من آدرس آنها nicked من آدرس آنها nicked من اجتماعی” می گوید: Brett وینسنت که اجرا می شود از رانندگی در باشگاه و ادعا می کند به خیانت شده اند خود را یک بار همدستان آنها پس از سقوط او و تنظیم رویداد خود را. “این همه کاملا برش گلو.”

سرگرمی آنها ارائه شده است که در آن آنها شروع به متفاوت است. بیشتر چوب به مستقیم, فیلم با مبهم بیت از theming (فکر می کنم پیشخدمت در غلتکی اسکیت و یا یک 80s-سنگین برنامه). اما recreators در فیلم های جهان که در حال راز سینما در حال حاضر وارد نزاع امیدوار کننده یک “همهجانبه رانندگی در تجربه” با “سلامت قبل از اجرای برنامه غربالگری” در Goodwood این ماه ژوئیه. و رانندگی در باشگاه رفتن و حتی بیشتر در حال اجرا یک سینما در کنار یک ماشین مبتنی بر کمدی باشگاه با یک برنامه از اجرا های زنده از جمله ورزشگاه کمیک مانند Bill Bailey و Jason Manford.

“این قطعا وجود دارد در لیست من از اکثر تصادفی کنسرتهایی که من تا کنون انجام داده آن را اساسا رفتن به یک پارکینگ فریاد و امید مردم توجه” می خندد کمدین Luisa Omielan که انجام خواهد شد آخرین نشان می دهد خدا است. “من هیچ ایده چه چیزی آن را برای رفتن به مانند من نمیخوام دروغ. اما drive-ins بسیار سرد است. آیا شما تا کنون دیده گریس?”

مخاطبان برای Omielan را تنظیم و همه مباحث در رانندگی-در – باشگاه خواهد بود تشویق به نشستن در خارج از اتومبیل های خود را که با توجه به وینسنت است بر اساس سازمان بهداشت جهانی راهنمایی که “مردم به احتمال زیاد کمتر به Covid-19 اگر آنها در خارج”. پس از این رویداد باید نوع زندگی بازخورد بین طنز و جمعیت است که جدایی ناپذیر به ایستادگی کردن. آن را نیز اجازه می دهد تا این باشگاه برای میزبان به شدت تعاملی را نشان می دهد توسط هنرمندان مانند قلم مو ریحان و josh russell-hobson.

“این ما را قادر به واقعا کشش خودمان را به عنوان هنرمندان می گوید:” دومینیک چوب سابق CBBC ستاره دیک و دم. قادر به انجام آنها اصلی سهام-در-تجارت گرفتن دوستدار فوتبال در مرحله تجهیز نشدن از خود نشان می دهد برای یک درایو بر اساس فرمت متکی بر تماس-و-پاسخ-بر اساس بازی مانند “قانونی sweary کارائوکه” که در آن جمعیت فریاد-همراه با ادب صدایی عبارات (“چیزهایی مانند فلپ کراکر یا میگو درشت جزوات”) به عنوان به خوبی به عنوان مورد علاقه های شما. “وجود خواهد داشت از مردم پرتاب سر خود را از پنجره ماشین, جیغ, ‘بوژی!’ بوق می زدند,” خنده خلبان خود را دیک (ریچارد McCourt).

سرآشپز تام Kerridge است همچنین قرار دادن بر روی خودرو-بر اساس کمدی باشگاه سرپرستی کمدین علامت واتسون. این بخشی از یک reformatting Kerridge را میخانه در پارک تور که قبلا ارائه شده این شانس را به گوش دادن به موسیقی و “طعم غذاهای ایجاد شده توسط برخی از جهان سرآشپزها” است و در حال حاضر به نام Drive & Dine تئاتر شامل فیلم های کمدین و “مواد غذایی توسط تام Kerridge” که تحویل داده شده به خود را در پارکینگ خلیج در یک کیف قهوه ای. بر خلاف رانندگی در باشگاه هر چند دوستدار فوتبال باید اقامت در داخل اتومبیل های خود را در طول اجرای برنامه “به ارائه یک محیط امن” آنها می گویند. که باعث می شود دو درایو در کمدی حوادث در تلاش برای امن نگه داشتن مردم با انجام مخالف دقیق از هر یک از دیگر. به چه دلیل ؟ عدم روشن و رسمی راهنمایی در مورد بهترین عمل است.

“چرا دولت درگیر شدن?” می پرسد وینسنت که خود راه اندازی رویداد به ارائه فرصت های شغلی برای رویدادهای زندگی می کنند حرفه ای و بر داشت خود را صرف سال تلاش برای ایجاد یک درایو-در-بر اساس ارزیابی ریسک. “من در تلاش برای دریافت نگه دارید از آنها برای هفته, هر دو DCMS و وزارت بهداشت. وجود دارد نیاز به قوانین و مقررات در مورد چگونه به انجام این کار است.”

فیلم را برانگیخت سازمان دیده بان ‘گریس’ پیش بینی شده بر روی یک صفحه نمایش در Tantanic چهارم در بلفاست ایرلند شمالی (گتی)

اساسا پست Covid-19 رانندگی در صنعت در انگلستان است یادگیری در کار است. بسیاری از آنها در حال قرار دادن منابع بزرگ به ایمنی عمومی: رانندگی در باشگاه صرف £1,400 یک روز در sanitiser به تنهایی در درایو هستند در تماس منظم با شوراهای محلی. اما هیچ یک از برگزارکنندگان قرار داده اند در یک رویداد در طول یک بیماری همه گیر است و به عنوان یک پدیده drive-ins تا حد زیادی به مردم در حال اجرا آنها را حتی اگر آنها بسیار با تجربه در حوادث. در کلمات Croxton که معمولا در اروپا, جشنواره های موسیقی مانند Snowboxx: “اگر شما می خواهم به من گفت که در آغاز سال که من در حال اجرا یک درایو در سینما, من می میرم کاملا به آن معتقد بودند.” و یا به عنوان, کیر, از کون & Dom می گوید: “آن را غیر معمول برای ما: ما هرگز انجام شده به یک دسته از اتومبیل قبل از.”

بیشتر با مشخصات بالا نوازندگان نیز به آن تجربه است. زندگی ملت باید فقط اعلام کرد زندگی می کنند از رانندگی در (دوباره نام بزرگ) یک سری خودرو-بر اساس در سراسر کشور کنسرتهایی که به شما اجازه فلش خود را از خطرات همراه به Dizzee Rascal یا تماشای رعد و برق دانه از طریق شیشه جلو اتومبیل. رانندگی در باشگاه میزبان اجرای برنامه توسط دوده MC بانوی Leshurr و همچنین شب از امثال BBC 6Music را Craig چارلز. آن را ممکن است به نظر می رسد مانند یک عجیب استاتیک راه برای درک موسیقی زنده اما برگزارکنندگان امیدوارم که ماشین ما عادات اثبات می شود توتنی.

“مردم از حلق آویز کردن اتومبیل خود را در آلمان و یا رقص در خارج از اتومبیل های خود می گوید:” وینسنت. “آنها فقط آن را به عنوان یک باشگاه مختلف شب با آمپول خود را که آنها با داشتن سرگرم کننده با.”

در نهایت هر چند انتظار نداریم که این پدیده به گذشته است. هیچ یک از آن سازمان انجام دهد. Croxton خواستار آن را “سنگ پله بازگشت به حالت عادی در شش تا هشت ماه”. وینسنت می گوید آن را یک “دو یا سه ماه موقت”. هر دو در حال حاضر در حال طراحی کاملا جدید برنامه ای برای چگونه حوادث می تواند به رشد و گسترش به عنوان مقررات را تغییر دهید. اگر هیچ چیز دیگری وجود دارد یک مشکل بزرگ: آن را نمی بزرگ آن است که روند بازگشایی بریتانیا زندگی می کنند سرگرمی disenfranchises کسانی که همین حالا خود را یک ماشین. “من می خواهم یک راه برای مردم وجود دارد و بدون یک وسیله نقلیه است. من حتی چپ یک فضا برای آنها در مقابل این رویداد می گوید:” وینسنت. “این فقط بهترین سناریو با وضعیت فعلی. به عنوان تغییر شرایط ما را تغییر دهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>