ضعیف ترین لینک به تعمیرشده با خوشحالی ستاره جین لینچ

ضعیف ترین حلقه این است که به تعمیرشده در آمریکا و میزبانی سابق Glee ستاره جین لینچ.

انگلیسی quiz show معروف آن اسید زبان میزبان Anne Robinson اوایل 2000s احساس به لطف مرکزی عبارت: “شما در حال ضعیف ترین لینک خداحافظ!”

لینچ را جایگزین رابینسون جدید در احیای نشان می دهد برای ما پخش کننده NBC است که به عنوان یک “جدید و تازه را” در قالب.

“من شده است دیرین طرفداران این بازی در حال تغییر quiz show پس از آن برای اولین بار عرضه,” لینچ در بیانیه ای گفت. “هر زمان عبارت ‘شما در حال ضعیف ترین لینک. خداحافظی’ می گذرد لب های من از آن خواهد شد با احترام و لذت است.”

پس از پایان دادن به او star-ساخت نقش خیلی بد cheerleading مربی سو سیلوستر در Glee, لینچ ترین مشخصه مشغول به کار به عنوان یک مجری تلویزیونی.

او NBC بازی نشان می دهد هالیوود شب بازیکه در آن افراد به رقابت در برابر یکدیگر بازی بازی های مختلف مشکل شده و ضربه فراری از آنجا که اولین آن در سال 2013 است.

ضعیف ترین لینککه راه اندازی در بی بی سی دو در سال 2000 برای اولین بار تعمیرشده در ایالات متحده در سال 2001 با رابینسون reprising نقش خود به عنوان میزبان.

جدید ضعیف ترین لینک را گزارش شروع فیلمبرداری یک بار در صنعت سرگرمی است امن برای بازگشایی پس از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>