فراموش نشدنی طنز: چگونه Gremlins 2 ساخته شده مسخره هالیوود دنباله

Tدر اینجا دنباله و پس از آن وجود دارد که استدلال می کنند که دنباله مضحک است که ما همه احمق ها برای بازی برای تلفن های موبایل بازی. یا حداقل وجود دارد یکی از این فیلم است. Gremlins 2: The New Batch, که نشانه های آن در سالگرد 30 در 15 ژوئن است خرابکارانه بیهوده که مربا انگشت خود را در چشم سینما کنوانسیون و ضربات خود را بینی در بلوغ ژاپنی, قدیمی بخل.

Gremlins 2 عاقبت که می داند که در آن وجود دارد بدون هیچ دلیل دیگر از خط جیب استودیو. و آن را می خواهد شما را به می دانم که آن را می داند. علاوه بر این همانطور که با همه واقعا فیلم های بزرگ می توان آن را قدردانی در سطوح مختلف است. آن موفق به عنوان متا تفسیر در هالیوود حرص و طمع است. اما همچنین ویژگی های یک صحنه که در آن یکی از عنوانی اجنه سبز با chihuahua گوش و googly چشم noisily mulched در یک دفتر پاره پاره کننده. این قدرت و گوری.

“پس از چند سال از تلاش برای کشف کردن چگونه به عاقبت به این فیلم که واقعا نمی نیاز به یک عاقبت من تولید کننده مایک jeff atwood و من متقاعد شده بودند به پشت” است که چگونه مدیر Joe Dante توصیف فرایند ساخت Gremlins 2 به شیکاگو خواننده در سال 2012. “ما تصمیم به انجام یک فیلم است که نه تنها سرگرم کننده ساخته شده از اول فیلم و همه کسانی که فیلم ترسناک استعارههای اما رو دور با برخی از طنز اجتماعی نیز هست.”

“سرگرم کننده ساخته شده از” کتمان حقیقت است. ایده های بزرگ است که رنگ پریده gremlins داشتن terrorised یک شهر کوچک آمریکایی در اصلی 1984 فیلم در حال حاضر شده است به هر طریقی بر, نیویورک, آسمان خراش. ساختمان خودخواه زاییده افکار یک buffoonish tycoon با توده از هیاهو و مو بهترین. پس از آن نیز به عنوان یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن طنز دهه قبل از دنیا می دانستم که در آن نیاز به یک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تقلید مسخره امیز.

یکی از اولین قربانیان تازه باعث meanies سبز است که لئونارد Maltin یک منتقد فیلم که در زمان آوازی دوست نداشتن به اصل Gremlins. ما او را فیلمبرداری بری نورمن-سبک بخش برای یک نمایش به نام “فیلم پلیس” در یک استودیو در آسمان خراش. او دارای یک VHS کپی از Gremlins.

اصلی ‘Gremlins” در سال 1984 ستاره دار نسبی گمنام Zach Galligan و Phoebe Cates (Warner Bros)

“من می دانم که برخی از مردم در این فیلم سرگرم کننده” Maltin آغاز می شود. “اما من… من می خواهم به جای صرف دو ساعت داشتن کانال ریشه انجام می شود. چه سرگرم کننده در مورد داشتن زشت و لزج ميانگين روحیه غم انگیز هیولا کمی اجرا amok و حمله به مردم بی گناه است. هستند فیلم را برانگیخت پس از جان گذشته برای سرگرمی؟”

او pontifications به نوبه خود به gasps. سه نفر از لاستیک فطرت پدید آمده از پشت یک نیمکت حلقه یک حلقه از سلولوئید به دور گردن خود. او فریاد می زند. دانته کاهش به یک gremlins کارت آزمون. چه شما فقط تماشا ؟

در نقطه دیگر یک شخصیت نظرات به پوچی وهمی “قوانین” که یک lynchpin از اولین فیلم. برای جلوگیری از cutesy mogwai از شکلگیری به gremlins در آن ممنوع است به آنها غذا پس از نیمه شب. اما اگر یک mogwai یک قطعه از مواد غذایی در گیر دندان خود را – که پس از آن می افتد از دست دادن و بلعیده است پس از نیمه شب ؟ می کند که تعداد ؟ تصور کنید یک فیلم جنگ ستارگان است که در آن دو Jedi Knights تعداد راه هایی که در آن نیروی ساخته شده است تا مزخرف.

جسورانه ترین از همه این است که دنباله – به طور گسترده ای تحسین اما هرگز شبیه سازی – که در آن Gremlins 2 درایوهای یک بولدوزر از طریق “دیوار چهارم” جدا کردن هنر و مخاطبان است.

به عنوان وحشت کارگران دفتر فرار از هیولا, هجوم به صفحه نمایش shudders تبدیل خارش و ناگهان پر از وهمی سایه. آنها در طرح سینما غرفه mucking تا خود فیلم.

آنها همچنان به انجام این کار تا زمانی که کشتی ستاره هالک هوگان می ایستد تا در مخاطبان و فریاد آنها را به آرامش دعوت می کرد به طوری که ما می توانید به تماشای این ویژگی ارائه شده است. سه دهه بعد در این بخش هنوز همونطور مغز خود را. در حال فیلم حتی مجاز به انجام این کار ؟

دانته بود B-movie پسر از Livingston, New Jersey, که, با فرانسیس فورد کاپولا و جیمز کامرون قبل از او تا به حال کارآموزی نزد برداری استاد راجر Corman. بعد از او آورده هتاک لمسی به چلپ چلوپ کردن گلشیری پیرانا (1978) و زوزه (1981). سابق بود بی فک rip-off که آمد به توجه استیون اسپیلبرگ که آن را دوست داشتم. بنابراین او استخدام دانته مستقیم بخش سوم از منطقه گرگ و میش گلچین فیلم او تولید شد در سال 1982.

یک معامله بزرگ رفت که که با اشتباه فیلم – ویدیویی معروف سقوط یک هلیکوپتر در تپه های تگزاس در کالیفرنیا که در آن دو فرزند و بازیگر ویک مارو درگذشت. هنوز دانته تحت تاثیر قرار اسپیلبرگ و یک سال بعد او دستیار جدید قرار داده شد در شارژ از Gremlins دریک gonzo جیغ وداد بازی کردن در مورد باطل لاتکس beasties در حال اجرا amok در داستانی کینگستون فالز در ایالت نیویورک است.

برادران وارنر بوده است thumpingly ولرم مورد Gremlins. این فیلم که ستاره دار نسبتا ناشناخته Phoebe Cates و کاملا مبهم Zach Galligan, واقعا تنها شده چون اسپیلبرگ شرکت تولید Amblin Entertainment بود که مشتاق آن است. به تعجب از تقریبا همه درگیر آن ثابت یک ضربه عظیم اما درآمد بیش از $200 متر در یک $11m بودجه.

به عنوان دفتر جعبه tills chimed از نشاط لحن هشداردهنده مدیران تصمیم گرفت که در واقع آنها عاشق gremlins – و می خواستم بیشتر از آنها. اما مدیر به اندازه کافی داشت. ساخت این فیلم تا به حال شده است در یک نبرد بی پایان فرسایشی. لاستیک عروسک مطرح کرد چالش های جدید به صورت روزانه. وارنر مناسب تحت فشار قرار دادند به طور مداوم به قطع بودجه. آیا دانته می خواهید به بازگشت به آن دوزخ ؟ با تشکر اما هیچ با تشکر.

او رفت و به طور مستقیم کاشفان Innerspace و تام هنکس/Carrie Fisher ناقص The ‘Burbs. Gremlins تا به حال به همان اندازه خط داغ از طریق دهه هشتاد به عنوان آن را تبدیل به یک ضربه بزرگ همه را دوباره و دوباره در VHS. حتی رسمی novelisation با آینده هری پاتر کارگردان Chris Columbus بود و سر و صدا. پتانسیل برای یک Gremlins 2 واضح بود.

هنوز هم به عنوان یکی از اسپیلبرگ ترین دانا proteges دانته قابل درک است که از یک فیلمسازی دیدگاه عواقب یک لیوان را بازی. اسپیلبرگ حال حاضر به درگیر با آرواره های 2 و بعد از spitballing, شات کردن و عاقبت.

اما دانته نیز به اندازه کافی هوشمند به درک او نیست دوم آمدن اسپیلبرگ و که او نمی تواند استطاعت به عنوان ضربه زننده به عنوان مربی خود را. بنابراین پس از سال ها از شفاعت توسط برادران وارنر او مجوف. او را Gremlins 2 – در این شرط که او دریافت کامل آزادی هنری.

بیلی Peltzer (Zach Galligan) طول می کشد یک زیرچشمی نگاه کردن در داخل ابزار در ‘Gremlins 2’ (Warner Bros)

او ایده بزرگ بود که Gremlins 2 خواهد توجه را به این پوچی از وجود خود. Gremlins شده بود خود شامل کلاسیک. هنری صحبت وجود دارد هیچ توجیهی برای پیگیری.

خوب هر چه گفت استودیو. تا زمانی که Gremlins 2 ویژه Cates و Galligan و انبوهی از gibbering زمرد وحشیگری دانته می تواند انجام دهد به عنوان او خواست. که خود را متعهد و خوبی او آنها را نگه دارید به آن است.

اولین جزء اصلی Gremlins که دانته انداخت دریا بود تنظیم. در محل it’s A Wonderful Life-esque محیط از کینگستون می افتد دانته تولید Fennell و نویسنده Charles S هاس منتقل حق رای دادن به شرکت های بزرگ نیویورک از گوردون Gecko را در وال استریت و تام ولف The Bonfire of the Vanities.

Gremlinsبود که بسیار آزادانه با الهام از یک سال 1943, رولد دال, رمان, آغاز شده بود با شکست مخترع Randall Peltzer بازدید از محله چینی ها کنجکاوی فروشگاه. او تلاش برای به دست آوردن یک تله mogwai نام ابزار به عنوان یک هدیه برای پسرش بیلی. آقای بال مالک حاضر اما نوه اش ورقه Peltzer سحر و جادو توپ خز. این البته یک poppet با رشته های متصل. و هنگامی که بیلی flouts قوانین mogwai مالکیت ابزار تولید می کند یک طاعون از gremlins.

بار دوم از عمل آغاز می شود در این فروشگاه در حال حاضر علاج ناخوشی Mr بال. نیویورک tycoon با فوق العاده مو – واقعا فوق العاده است – تلاش برای خرید او ، بال می گوید: “هیچ”. اما او دور می گذرد چند هفته بعد. که با یک توپ مخرب انتقاد شدید از طریق درب جلو.

فرار وحشت زده ابزار کشف شده است توسط دو دانشمند دین و لوئیس (به نام دین مارتین و جری لوئیس) کار برای میلیونر و آن را به آزمایشگاه با او. توسط خیره کننده تصادف بیلی Peltzer اتفاق می افتد به کار گرفته شود در همان ساختمان به عنوان یک شرکت هنرمند در حالی که علاقه عشق خود را از اولین فیلم, کیت (Cates), toils وجود دارد بیش از حد به عنوان یک راهنمای تور.

اسباب whisked دور به برخوردی خشن روبرو بکند و توسط boffins خود را رئیس یک مناسب وحشت زده کریستوفر لی. اما البته آنها بی اعتنایی به اصول mogwai مالکیت. بدون قرار گرفتن در معرض نور خورشید (کشنده) بدون تماس با آب (آن تخم ریزی خواهد شد بارهای از دیگر mogwais) و هیچ تغذیه پس از نیمه شب (به mogwais را تبدیل به gremlins). به زودی خزنده imps swarming بیش از همه گیره برج.

“گیره برج”? بله دانته و همکارانش واقعا تخمگذار در مغلوب ساختن پیشی جستن مقایسه.

“[تهمت] بود یک علامت از آنچه که قرار بود در دهه هشتاد و نود با حرص و طمع و پول و crassness,” فیلمنامه هاس گفت: سیمی. “و [ایده] تمام جهان بودن برای فروش. اما او هنوز هم به نظر می رسید نوع بی ضرر است.”

گیره نبود 100 درصد یک مغلوب ساختن پیشی جستن کلون مهم آن توجه داشته باشید. گیره برج نیز میزبان یک تلویزیون ماهواره ای بال روشن چشمک در سی ان ان بنیانگذار تد ترنر.

در عین حال از آن است که دونالد بودن که می درخشد را از طریق با تمام classiness از تازگی نور تا کراوات. او همیشه گربه مو; لبخند او دارای سوزاننده کیفیت غیرمنتظره خورشید از خواب است. “شما می دانید, من فکر کرده ام آقای گیره بزرگ را رئیس جمهور” کسی مشاهده در نسخه DVD.

مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز تصدیق یا اظهار نظر بر شخصیت اما شما گمان او نبود که احتمالا خیلی توهین. گیره به عنوان نوشته شده توسط هاس های چرب قلدر. اما کهنه مرحله, بازیگر, جان گلوور آورده گرمی و نشاط را به بخش. حتی زمانی که او بد بودن – مانند زمانی که در تلاش برای خرید آقای بال و تخریب محل خود – او را سخت به واقعا متنفرم.

“او خیلی دوست داشتنی و پسرانه و gee whiz, او شروع به تبدیل شدن به دلسوز” دانته می گویند. او, با این حال تشخیص Trumpian قوس کشیده است که پیش رو برای گیره. “آن را سخت به تصور کنید که سیاست نبود رفتن به در که شخصیت آینده”.

تماشا امروز Gremlins 2 احساس کمتر مانند معمولی سرگرمی از یک bug-eyed تفسیر در هالیوود روح و سلب وسواس با خط پایین. این شروع می شود با یک طرح که در آن اشکالات اسم حیوان دست اموز و سفیه اردک – دانته واقعا دوست Looney Tunes – استدلال می کنند بیش از این بازیگران در کارتون پرده بیدار است. اما آنها قطع زودرس و ما در حال برخورد به جلو به یک منظره از منهتن.

این فیلم در اصل برای سوپرمن عاقبت (قرار است ما به دنبال در کلان شهر). بعد دانته فشار در ویژوال اشاره به کینگ کنگ (یک mogwai بالای یک مدل آسمان خراش) و همکاران تهوع با وهمی برش بیلی کردن خط با ممنوعیت به “تلفن خانه”. جزء بخشی از لباس به عنوان سیلوستر استالونه Rambo (استالونه به برکت و رحمت خود را).

وارنر مدیران تصمیم گرفت که در واقع آنها عاشق gremlins – و می خواستم بیشتر از آنها

Gremlins خود را حتی بیشتر وجود دارد از در اصلی. یک واژک به “عنکبوت وهمی” دیگر تبدیل به یک بت و یک سوم melds DNA آن با گوجه فرنگی.زمانی که “خفاش وهمی” پرواز را از طریق یک دیوار مشخصات ناشر در پشت سمت چپ در شکل بتمن نماد – کلاه-نکته به سمت موفقیت و سال گذشته از تیم برتون بتمن. و در مجموعه ای از قطعه های وهمی لباس پوشیدن و به عنوان Frank Sinatra آواز می خواند “نیویورک نیویورک”.

حتی پس از انتشار این فیلم Dante ادامه داد: با در-جوک. برای VHS نسخه هالک هوگان طرح جایگزین شده است با یک صحنه که در آن gremlins تلنگر بیش از یک John Wayne غربی است. او شلاق و تپانچه خود را برای ضربات پنالتی با… سه gremlins. در دیوید Bischoff novelisation بد نابغه مغز “وهمی” در ضمن طول می کشد کنترل از کتاب قفل نویسنده در حمام. ببین یک ملک است که می شکند دیوار چهارم در سه رسانه.

سینما تصاحب ابتدا رد شده توسط مدیران در فرستادیم ، نگران بود که مردم در واقع بر این باورند چیزی رفته بود بی مورد و فایل را به لابی. اسپیلبرگ هر چند در نظر گرفته غرور خنده دار و مداخله از طرف دانته. او تا به حال یک پیشنهاد: چرا سعی نمی حیله در تست نمایش فیلم و سنج چگونه دوستدار فوتبال در پاسخ?

“تهوع که در آن فیلم به نظر می رسد به شکستن بود به خصوص نفرت انگیز به استودیو” دانته به یاد می آورد. “آنها به ما گفت” اگر مردم فکر می کنم این فیلم را شکسته و آنها را ترک کنید. و من تا به حال به اشاره به آنها که آن را تنها چند ثانیه پس از آن [مخاطبان] را کشف کردن آنها می شده است فریب خورده و آنها می خواهم فکر می کنم این خنده دار بود.

او در واقع می خواستم برای رفتن بیشتر و دزدکی حرکت کردن 2D gremlins به سینما. “من فکر کردم این امر می تواند بزرگ اگر ما حمل به تئاتر برخی از مقوا وهمی cut-outs با کمی چشمه بر روی آنها. آنها می تواند متصل به طرح غرفه ویندوز به طوری که زمانی که مردم در اطراف برای دیدن آنچه اشتباه بود, آنها می خواهم این gremlins در حال حرکت در این طرح ، که پرواز نمی.”

منتقدان عاشق Gremlins 2. نیویورک تایمز در ستایش آن “صحبت خوشدل جهنم-بالا بردن هیولا در هر یک از ما”. و از واشنگتن پست مورد ستایش قرار داد و آن را به عنوان یک “devilishly, قاه, cacklingly, subversively عکس خنده دار است که می سازد و می سازد تا آن را به معنای واقعی کلمه خود destructs است”.

افسوس filmgoers موافق نیست. با بودجه پنج بار است که از اول Gremlinsآن را در آورده فقط $40m در دفتر جعبه را. دوستدار فوتبال می خواستم عاقبت که آن را راست یکی نیست که مسخره fanbase برای ولع مصرف در ثانیه است.

دانته نبود خیلی ناراحت. او می خواهم انجام تعهد قراردادی خود را و دریافت یک پرداخت در روز. از همه مهمتر او تحویل داده و خود را به نقطه: هر فیلم نیاز به عاقبت و زمانی که یک استودیو با انگیزه تنها با lust برای lucre نتایج ناچار خواهد شد نا امید. این بود که اگر او می خواهم ساخته شده Gremlins 2 به عنوان عجیب و غریب که ممکن است به منظور قطع اشتها برای Gremlins در 3.

“وقتی که من خواسته شده بود به انجام عاقبت که من در ابتدا روشن بود زیرا سخت را به یکی از اولین… تنها دلیل من تصمیم به ایجاد این عاقبت بود که سال بعد از آن آنها تا به حال سعی کردم به عاقبت و نمی توانستم بفهمم که چگونه به آن را انجام دهد و آنها واقعا می خواستم یکی دیگر,” او گفت: پیکان در سر در 2015.

“به طوری که آنها به من گفت:” اگر شما به ما یک زن و شوهر از قوطی فیلم gremlins در آنها تابستان آینده شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید.’ و آنها به من سه بار پول ما تا به حال به یکی از اولین. بنابراین من ساخته شده Gremlins 2بود که اساسا در مورد چگونه به وجود نمی نیاز به یک عاقبت به Gremlins.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید