ترانس فعالان مبارزه برای حق خود را به طور قانونی به رسمیت شناخته شده

بیش از چند هفته گذشته وجود داشته است, راهپیمایی در سراسر کشور برای فراجنسیتی حقوق. این تظاهرات به دنبال طرح دو

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

بیش از چند هفته گذشته وجود داشته است, راهپیمایی در سراسر کشور برای فراجنسیتی حقوق. این تظاهرات به دنبال طرح دولت برای قراضه تغییرات است که بهبود حقوق قانونی و به رسمیت شناختن ترانس مردم است. فعالان نگران عقبگرد در تغییرات جنسیتی و به رسمیت شناختن قانون (GRA) 2004. گرانش و اساسا این بیت از قانون است که اجازه می دهد تا ترانس مردم به طور قانونی تغییر جنسیت خود را.

"اعتراض ایجاد شد به منظور ایجاد یک قوی قابل رویت ایستادگی در برابر طرح های دولت است که آن را روشن آنها یک تهدید جدی برای سلامت و رفاه ترانس مردم می گوید:" Thaniel دوریان آغاز شده که یکی از لندن تظاهرات. "برای بسیاری از مردم این اولین بار بود که آنها تا به حال احساس امن و افتخار به تغییر جنسیت در انگلستان و دولت باید احساس موظف به اطمینان حاصل شود که مردم احساس می کنند که راه هر روز."

با وجود 92 درصد از ترانس مردم که علاقه مند به جنس به رسمیت شناختن گواهی در حال حاضر تنها 12 درصد است ، تحت قانون فعلی آن است که طولانی و فرآیند دشوار است برای کسی که به تغییر قانونی خود جنس است. ترانس مردم باید تشخیص پزشکی از "جنس بیقراری". وب سایت دولت می گوید که "این نیز نامیده می شود جنسیتی و اختلال هویت جنسیتی incongruence یا transsexualism". قانون فعلی باعث می شود بسیار صریح و روشن که ترانس در نظر گرفته شده است یک اختلال پزشکی است. "این بخش 28 برای نسل ما می گوید:" یک ترانس مرد چارلی. "من می ترسم برای ترانس جوانان است. بسیاری از ما قدیمی هستند و استفاده می شود به این سطح از نفرت دارد اما در افراد جوان که از جان گذشته به خود را داشته باشد و همه آنها این است که دولت خود را در تلاش برای خلاص شدن از حقوق خود است."

ترانس مردم نیز باید ثابت کند به یک پنل حرفه ای پزشکی است که با آنها زندگی کرده اند در جنسیت خود را برای حداقل دو سال. اصلاحات به GRA را فرایند تغییر جنسیتی در اسناد قانونی بسیار ساده تر و بدون نیاز تشخیص داده می شود توسط پزشکان و یا از طریق طولانی مشاوره.

فعالان نیز درخواست غیر دودویی مردم به رسمیت شناخته شده تحت قانون است. پیپ گاردنر غیر دودویی کسی که با این نسخهها کار با تجاوز+ افراد جوان می گوید: "من نیاز GRA اصلاحات که به رسمیت می شناسد مرا از نظر قانونی به عنوان نه مرد و نه زن. زمانی که من درخواست برای اسناد ID, وقتی که من تمدید بیمه اتومبیل و بسیاری از چیزهای دیگر من به دروغ در مورد من جنس است."

خارج, پروژه, بریتانیا برای اولین بار بی خانمان ها سرپناه برای تجاوز+ مردم است که یکی از گروه های انتخاباتی GRA اصلاحات. موسس آن کارلا Ecola, احساس, تاخیر در تصویب تغییرات یکی از نمونه های بسیاری از دولت نادیده گرفتن نیازهای جامعه+ مردم: "در نهایت این باید حل شود به طوری که ما می تواند تمرکز بر جامعه ما بحران نیاز به مسکن و بهداشت و درمان," او می گوید.

دولت اطلاعیه درباره GRA اصلاحات شده اند با تاخیر چند بار و در حال حاضر به دلیل هفته آینده. تام یک ترانس از معترضان می گوید: "مانند کسانی که در راهپیمایی علیه بخش 28 در اواخر 1980s ما باید مقاومت در برابر این حمله در شأن ترانس مردم یا خطر فعلی ما لحظه تبدیل شدن به یک لکه در تاریخ همجنسگرایان آزادی است."

اگر شما یک ترانس کسی که می خواهد پشتیبانی شما می توانید تماس بگیرید تجاوز+ کلید در 0300 330 0630. ترانس افراد جوان همچنین می توانید تماس جنسیتی هوش اینجاtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب