خرید رپورتاژ

The Simpsons Couch Gag VR
سیمپسون ها تنظیم شده است به پرده جدید نیمکت تهوع در روز یکشنبه جدید قسمت و آن اتحاد ملی قرنطینه در ذهن است. باز آن را با خانواده و در نظر گرفتن بخشی در ورزش شدید در یک انیمیشن جدید و سبک با عنوان “Extremesons”. این که آیا آن بود هومر رفتن wingsuiting بر روی یک جت یا بارت کاهش یافته و از یک هلیکوپتر برای یک اسنوبورد, جلسه, این, مقدمه, همه را دارد. ادامه مطلب به تماشای.برخی ممکن است بفهمند که این همه تهوع و فقط واقعیت مجازی تا زمانی که شما ببینید این خانواده است که فقط نشستن بر روی نیمکت پوشیدن هدست. اما VR است فقط بیش از حد و یا واقع بینانه نیست به اندازه کافی برای هومر بنابراین او به سرعت به عقب می رود به تماشای تلویزیون. به عنوان واقعی قسمت این نیمکت تهوع قبل از آن خواهد شد در مورد مگی بودن پیوست با کودک هادسون بهتر شناخته شده به عنوان شخصیت که برای اولین بار در پیکسار Playdate با سرنوشت.

HTC Vive Cosmos Elite Virtual Reality System
HTC Vive کیهان نخبگان واقعیت مجازی سیستم

  • فانوس ردیابی – ایستگاه پایه 1.0 فراهم می کند تا 160 متر مربع. پا را از فضای بازی برای کسانی که خواستار بهترین ها در Vive VR بازی.
  • شفاف گرافیک – برای دیدن این دنیای مجازی از طریق یک 2880 x 1700 ترکیب پیکسل. همه جدید پانل ال سی دی کاهش فاصله بین پیکسل و با به حداقل رساندن صفحه نمایش-درب اثر است.
  • تلنگر-طراحی – go به راحتی بین واقعیت مجازی و واقعیت با تلنگر به بالا طراحی بدون اخلال در خود VR سفر.
  • Vive پورت – دریافت بیشتر از VR با بی نهایت. لذت بردن از دسترسی نامحدود به صدها VR, بازی, نرم افزار و فیلم.
  • Vive واقعیت سیستم – Vive, واقعیت های سیستم اجازه می دهد تا شما حرکت یکپارچه بین مجازی تجربه است. کشف مطالب جدید, راه اندازی, عناوین از کتابخانه موسیقی خود را بازی در یک فیلم یا مرور صفحات وب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de