Segway مرده است

Segway مرده است سازندگان آن اعلام کرده اند.

این شرکت – که همچنین به نام Segway و رسما اشاره به معروف نورد خودرو به عنوان “Segway PT” — گفت که آن را “بازنشسته” این دستگاه از ماه آینده.

“این تصمیم گیری ساخته شده بود و نه به آرامی و در حالی که زمان همه گیر جهانی را تحت تاثیر فروش و تولید آن را یک عامل تصمیم گیری در تصمیم گیری ما,” Segway در بیانیه ای گفت.

و همچنین به این معنی که هیچ نسخه جدیدی از این خودرو ساخته خواهد شد 21 نفر خواهد بود گذاشته در ماه آینده با دوازده دیگران نگه داشته شده اند برای سال آینده.

Segway شد بسیار به کرات و گاهی تمسخر – به عنوان آینده از حمل و نقل شخصی که آن را برای اولین بار پرده برداری از نزدیک به 20 سال پیش است.

در حالی که آن را به اثبات رساند با هر کس از اجرای قانون به گردشگران عنوان در اطراف شهرها نورد وسیله نقلیه دیگر پایدار بخشی از کسب و کار آن تولید کنندگان گفت.

بخشی از مشکل پدید آمده به دلیل وجود دارد “بیش از اشباع بازار” برای Segway آن گفت. آنها تا به حال ثابت شده باشد “بسیار با دوام” با بسیاری هنوز هم در استفاده از 10 سال یا بیشتر پس از آنها ساخته شده بودند که منجر به کاهش تقاضا برای آنهایی که جدید است.

Segway نیز موفق به ارائه آن اعتیاد به مواد مخدره در بخشی به دلیل آن ثابت می شود کمتر آسان به استفاده از کوچکتر اسکوتر که در حال حاضر گرفته شده در شهرستانها در سراسر جهان است. تعدادی از معروف و مرگبار حوادث – از جمله مرگ صاحب شرکت به وسیله یک شهرت برای بودن تا حدودی سنگین و سخت به کنترل نیاز قابل توجهی منحنی یادگیری به کارشناسی کارشناسی ارشد فن آوری آن دیدم که کاربران تکیه به جلو و عقب به حرکت در اطراف.

این شرکت همچنین در نقل مکان به دیگر تمرکز برای کسب و کار, کار در رباتیک و مشترک اسکوتر ارائه فن آوری مورد استفاده در وسایل نقلیه ساخته شده توسط شرکت هایی مانند Lyft. Segway اختصاص کمتر از 1.5 درصد از درآمد این شرکت در سال گذشته آن را گفت.

“با توجه به ما دهه سابقه طولانی ما می دانیم که این تصمیم ممکن است به عنوان یک ناامیدی به ما قوی و وفادار زیر را در میان صاحبان خصوصی که مشاهده Segway به عنوان یکی از نوآورانه خلق از اوایل قرن 21” Segway در بیانیه ای گفت: تایید نهایی خودرو.

“ما سپاسگزار برای حمایت و وفاداری مصرف کنندگان ما هستند و افتخار ما تاثیر محصولات ساخته شده اند در مشتریان ما زندگی می کند و شهرت Segway برند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>