افزایش مرداک سلسله نقد و بررسی: یک enthralling پرتره از یک media mogul برای آنها در دنیا هرگز به اندازه کافی

اگر روپرت مرداک به حال راه خود را به شما نمی خواهد خواندن این کلمات. سه دهه پیش او را تحریک باطل روزنامه جنگ قیمت با آشکار هدف از رانندگی مستقل از کسب و کار خود را به فروش محصول خود را برای صرف 10p. او را دیدم موفق شرکت کننده جدید به کیفیت کاغذ در بازار و مورد استفاده خود را مقایسه مزیت تجاری را به تلاش برای نابود کردن آن.

به هر حال ما هنوز هم در اطراف با تشکر از خوانندگان ما. اولین قسمت از ظهور مرداک سلسله (سی و دو) به ما می گوید که در حالی که ما ممکن است فکر می کنم همه ما می دانیم در مورد مرداک “داستان خود را به ندرت به گفته”. جدا از نادر مصاحبه با روزنامهی همسر دوم آنا که در آن او خواستار “بسیار ملایم و بسیار آرمانی” این یک ادعا در این مستند که آشکارا نادرست است.

ما همه آشنا با کثیف جوینده را بی وقفه افزایش از زمان کوچک استرالیا newspaperman به رسانه های تیتان به عنوان صاحب خورشید, بار, The Sunday Times, the New York Post, The Wall Street Journalو فاکس نیوز و همچنین به عنوان برای تلفن-نرم رسوایی در حال حاضر از بین رفته اخبار جهانو نفوذ سیاسی خود است. ما حتی می دانیم که مقدار زیادی در مورد زندگی خصوصی او چهار زن و شش بچه از مرداک “سلسله”.

این مغول است گاهی اوقات شاد است, اجازه دهید, دوربین, در, هر چند نه در این زمان. برنامه تولید از این رو تا به حال به در تکیه بسیار زیادی از مطالب بایگانی شده بود اما زیرکانه انتخاب شده است. بنابراین ما در حال درمان به جوانتر جت-مجموعه عصر مرداک شلوغ در اطراف اتاق های خبر; جان کندن در gob. ما او را frolicking در استخر با خانواده اش از جمله زمانی که نوجوان الیزابت شوخی تلاش برای غرق پیر هیولا.

وجود دارد فوق العاده مصاحبه با خودش و زن حامله, Wendi دنگ که او ملاقات کرد در حالی که او یک کارآموز بحث در مورد آنچه زبان فرزندانشان صحبت می کنند و برخی از پوچ فیلم dotard بوکس. این همه صحبت می کند به یک مرد که به نظر می رسد در یک بار فوق العاده معمولی اما همچنین دارای یک رگه هایی از غرور به مکمل های دیگر خود را غیرجذاب کیفیت. به عنوان با رسانه ها عنوان او به نظر می رسد برای لذت بردن از جمع آوری نمود ، که خبری نیست هر چند. این مستند می گوید یک داستان آشنا, اما آن را یک enthralling پرتره یک مرد برای او دنیا هرگز به اندازه کافی.

هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مواد تازه در اول از سه قسمت بیوگرافی از جمله پرده سهم از سردبیران مختلف از جمله اندرو نیل پیرز مورگان و دیوید Yelland به علاوه دیگر انجام raconteurs که او مواجه می شوند در طول راه. بهترین بینش بود از Les Hinton مرد دست راست او از سال 1959 تا سال 2011 طولانی ترین ارتباط با مرداک کسی لذت می برد. Hinton توضیح می دهد که چگونه چهار روز پس از یکی از روزنامهی مراسم عروسی او نامیده می شد تا به سازماندهی یک کنفرانس کسب و کار در ماه عسل ویلا: “او بهترین دوست است و کسب و کار. که زندگی خود را وقف. او هرگز کار متوقف می شود. من فکر نمی کنم تا کنون در ذهن خود روپرت می تواند تمایز بین بودن وظیفه خاموش و یا در وظیفه”.

مرداک برخوردار بودن مرداک به مراتب بیش از حد به بازنشسته. او به سادگی می خواهد به زندگی برای همیشه لطفا برای. من نمی قرار داده و از آن گذشته او رک و پوست کنده.

بسیاری از نشان می دهد در نظر گرفته شد تا با بستن و ارتباط ناسالم بین مرداک و سازمان بلر دولت است که به خوبی مستند شده است. من لذت می برد Alastair Campbell دوباره گفتن از آنچه مرداک به او گفت: در مورد جفت بودن مثل دو خارپشت عصبی عشق (هر چند زبان اصلی ممکن است earthier). کمپبل خود را مشاهده مرداک به عنوان یک سگ خطرناک در گوشه ای از اتاق شما می خواهید به نگه داشتن آرام است که در مورد حق است.

نیل “Wolfman” والیس هنگامی که معاون سردبیر آفتابنیز به دروغ به این مفهوم است که مرداک هرگز به طور مستقیم خود گفت عناوین چه مالک گفتن cowed والیس در اوایل سال 1997 انتخابات: “متنفر مقاله خود را این صبح … شما در حال گرفتن این اشتباه است. شما رو این کاملا اشتباه است. ما نه تنها حمایت تونی بلر. ما تو بازگشت حزب کارگر و همه چیز آن در این کمپین از 200 درصد است. و شما باید دریافت این حق است.” بلر به پایان رسید تا به عنوان پدرخوانده به یکی از روزنامهی کودکان, اما شاید مرداک را نمی بینم بلر در همان نور این روز است.

درست مرداک خانواده تا به حال کمی بیشتر موفقیت از آن خود را یک بار رقیب اواخر رابرت ماکسول (پدر Ghislaine) اما Prue (فرزند ارشد او از ازدواج اول خود را), الیزابت, ترجمه, جیمز, فضل و چوپان هنوز هم زندگی می کنند در سایه ی پدر و بدون جانشین است. با توجه به نیل او دوست داشت آنها را به بازی در برابر یکدیگر. در حال حاضر تقریبا 90 سال مرداک به نظر می رسد قصد انجام این کار پس از او قرار داده و خود را آخرین نسخه به رختخواب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>