قدرت از گشت و گذار: ‘موج سواری به من می دهد خاموش من نمی توانم دسترسی در هر راه دیگر’

من نمی تواند به یاد داشته باشید من اولین موج; پدرم به من آموخت به گشت و گذار در سن دو و من قلاب شده بود قبل از من می تواند خواندن و یا نوشتن. گشت و گذار است و بدون آن گذشته سه و نیم ماه است ایجاد شده بزرگتر حس قطع از هر چیز دیگری است در مستند.

برای من گشت و گذار بیش از یک ورزش, این یک مراقبه جریان شبیه به یوگا هر حرکت و تبدیل انجام شده با تمرکز و دقت است. فعالیت های دیگر می آیند در برخی موارد (من می توانم ضبط مشابه آدرنالین راش بر روی یک دوچرخه سوار اما احساس زودگذر است موجود به طور خلاصه بین dodging اتومبیل می دوزند و dicing با چاههای) اما هیچ کدام در مقایسه با احساس کامل و صلح و یگانگی و غوطه ور شدن در طبیعت است که گشت و گذار ارائه می شود.

در اقیانوس من احساس امن است. اگر من سقوط فرود نرم و آب را گرفتن من و من به اندازه کافی اعتماد به نفس در توانایی های خود را به احساس به طور کامل رایگان است. این تنها بخشی از زندگی من که در آن این است که واقعا مورد دور از دیجیتال دخالت و نگرانی; در اقیانوس من همان مسئولیت و استرس فرد من در 14.

هنگامی که شما هواپیمای بی موتوری پرواز در بالای آب آن را احساس می کند که چگونه من آن را تصور کنید باید احساس به پرواز. هنگامی که شما موسیقی پاپ تا بر روی هیئت مدیره خود را و نگاه کردن پوست صورت یک موج هیچ چیز دیگری وارد سر خود را به جز چشم انداز دیوار آب قبل از شما. هیچ فضایی برای هر چیزی غیر از یک دولت مجبور تمرکز حواس به مغز شما را می خواند راه موج شکن است اجازه می دهد تا شما را به تصمیم می گیرید که چگونه به حرکت می کند. موج سواری به من می دهد خاموش من نمی توانم به نظر می رسد به دسترسی در هر راه دیگر. بدون که فرار برای ماه ها تا حدودی شکسته من.

من به سرزنش برای من زمان, unsalted دولت; من تصمیم به ترک خانه من ایجاد کرد در شمال لب ساحل و حرکت به لندن بهترین بخشی از یک دهه پیش. فاصله تا ساحل واقعا یک مسئله قبل از مستند ، راه گشت و گذار پیش بینی کار می کند در حال حاضر یعنی من باید همیشه قادر به قصد رفتن به خانه و گرفتن در frothing بنابراین در حالی که من دیگر به آمار گشت و گذار بعد از یک روز در دفتر من همیشه قادر به رسیدن به دریا قبل از همه چیز بیش از حد.

بسیاری از مردم سیل به ساحل به گشت و گذار قبل از مستند کاسته. اما من نمی توانستم چهره این ایده از رفتن به خانه و بودن قادر به دیدن خانواده و دوستان است. من هم فکر نمی کنم این مسئول به انجام هفت ساعت رفت و برگشت در یک روز یا در معرض خطر مصرف این ویروس به North Devon که در آن تعداد تخت کمیاب هستند.

اما در حال حاضر در نهایت محدودیت را برداشته و من می توانم به خانه بروم. خانه به خانه پدر و مادر و خانه را به دریا. من نمی توانم صبر کنید به جلو و به من wetsuit با آن متمایز بوی فرو رفته موم من هیئت مدیره و اجرا کردن ، من احساس شن و ماسه و سنگ در من فوت بحران پوسته و شور و سرد رسید که اولین اردک شیرجه رفتن در زیر یک موج که من دست و پا زدن کردن. من حتی نمی مراقبت از اگر آن را یک زوزه خشکی و باد و باران گربه ها و سگ ها و گشت و گذار وحشتناک است; تا زمانی که من دریافت کنید که رایگان-سقوط احساس – اگر تنها برای چند ثانیه – من می تواند به طور کامل من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>