توطئه علیه امریکا, نقد و بررسی: David Simon آخرین است آوردن چشم انداز از تعصب و فاشیسم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

در نزدیکی شروع طرح در برابر امریکا (آسمان اقیانوس اطلس) هرمان لوین (Morgan Spector) رانندگی همسر خود را Bess (Zoe Kazan) و فرزندان خود را از طریق یک محله در نیوجرسی. آن را در سال 1940 و در سراسر اقیانوس اطلس در فرانسه تسلیم به آلمانی ها که شروع به بمباران انگلستان است. دور یک گوشه Levins دیدن یک گروه آمریکایی فاشیست نوشیدن در یک نوار. پیام به سختی می تواند روشن تر است. این است که آن را نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا; آن را در حال حاضر اتفاق می افتد است.

دیوید سیمون و اد برنز, ممکن است واضح انتخاب برای انطباق با فیلیپ راث 2004 رمان, set in an alternate-واقعیت امریکا که در آن خلبان چارلز لیندنبرگ (در اینجا بازی توسط بن Coles) ضربان روزولت و رئیس جمهور می شود در یک نرم افزار-فاشیستی ضد جنگ بلیط. نویسندگان گرفته هرگز در یک رمان تاریخی قبل از. در گوشه, سیم و نسل کشتنکار خود را تمایل به گرانول و واقع بینانه به جای گسترده و فراگیر ، اما آن را ثابت می کند مناسب است. فقط به عنوان سیم به تصویر کشیده شده اثر عدم موسسات – پلیس دولت و مدارس و رسانه ها در زندگی فردی در بالتیمور بیش از شش قسمت این طرح در برابر آمریکا نشان می دهد که چگونه فاشیسم ندارد می رسند با jackbooted مهاجمان. درآمد حاصل از آن را با اشاره و چشمک و آهسته اما مصر فشار بر خانواده های عادی.

قسمت اول به معرفی Levins و صحنه بسیار آشنا است که از آن می تواند شروع یک گمشده آرتور میلر بازی. هرمان خوش تیپ paterfamilias یک فروشنده بیمه با MetLife, تلاش برای حقه بازی یک پدر به پسر نوجوان شنی (Caleb Malis) و 10 ساله فیلیپ (Azhy رابرتسون) با فریاد در رادیو در مورد دولت از ملت است.

این کتاب به روایت فیلیپ اما این سری دارای یک چشم انداز گسترده تر. مشکل اصلی در هرمان زندگی است tearaway برادرزاده آلوین (آنتونی بویل) که شروع به جنگ علیه فاشیسم به دست خود او. Bess خواهر ساناز (وینونا رایدر) در تلاش برای پیدا کردن یک مرد و خودش را کشیده به لیونل Bengelsdorf (جان تورتورو) یک کاریزماتیک اما لغزنده خاخام تبدیل خواهد شد که لیندنبرگ اهلی یهودی رهبر.

قوی وجود دارد اجرای در سراسر اما کازان است به خصوص قوی. Bess آرام است اما حساس تر از شوهرش به رشد خصومت از محیط اطراف خود و در کمتر قادر به دست می تواند به نظر می رسد مانند یک wallflower اما کازان به او ظریف steeliness. به عنوان هوشمند مشغول شهروندان و داشتن دیده می شود رو به نازی ها در نزدیکی خانه های خود را هرمان و خانواده و دوستان خود را بلافاصله درخواست تجدید نظر لیندنبرگ خواهد شد. حتی پس از آنها موفق به درک چقدر خطرناک آن می تواند برای آنها.

توطئه علیه امریکا است آوردن چشم انداز از خطرات ناشی از پوپولیسم و تعصب که اجتناب preachiness با تمرکز بر روی داخلی فروع. این است که نمی شدید چشم انداز مرد در قلعه بالابا آن دریاها از صلیب های شکسته اما متنوع تر اکتشاف تحول سیاسی. اگر مغلوب ساختن پیشی جستن مقایسه گاهی اوقات احساس می کنم کمی بیش از حد بر روی بینی است که به سختی گسل از برنامه سازان که نمی کار تشابه. سیمون و سوختگی کارشناسی ارشد از زندگی واقعی است و آنها می دانند که چیزهای بد می گیرد در حالی که مردم فقط خوردن و یا راه رفتن دیگری همراه است. این یک پوچ نمایی از آمریکا و این بیشتر از همه نگران کننده برای آن معقول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>