‘کسانی که گلستنبوری مهم به عنوان تیتر اعمال’: بهترین جمعیت عکس از شایسته مزرعه

Glastonbury عکاس اما Stoner ایجاد کرده crowdsourced سری عکس در ادای احترام به این سال را به لغو برنامه جشنواره Glastonbury. مردم تاریخچه پروژه شامل صدها فرستاده شده داستان از گذشته شرکت کنندگان در طول جشنواره از 50 سال سابقه.

تصاویر بگویید متنوع داستان گلستنبوری تجربه: برخی از خانواده ها با فرزندان دیگران افراد جوان در اولین جشنواره – برخی از همه شب مهمانی در Block9 و دیگران از صلح آمیز خاطره در زمینه های سبز.

“آن احساس می کند مانند یک واقعا تند و تلخ لحظه به تأمل در تاریخ این جشنواره Glastonbury با سالگرد 50 به تعویق افتاد با توجه به Covid-19 و بسیاری از داستان بی حد و حصر است که اتفاق می افتد در سال در سال می گوید:” اما.

“من فکر کردم این امر می تواند جالب به زیرخاک در اوردن برخی از آنها. با خیلی تمرکز بر روی وبلاگ در گلستنبوری من عاشق این ایده از پاسخها بودن مردم ، کسانی که گلستنبوری مهم به عنوان تیتر عمل می کند. عشق و اتصال است که در مرکز این پروژه است. داستان در مورد زندگی و ما حفر کردن عمیق به تاریخ شخصی – عشق و دوستی و از دست دادن و نیاز به جمع آوری با هم جشن می گیرند.”

نیل توماس داگلاس, 2010: “من با این پیرمرد از فروش شراب. او گفت که او قدیمی ترین شراب ساز در انگلستان است. آن £2 یک پاینت بنابراین من تا به حال سه. معلوم شد همچنین قوی ترین سیب در انگلستان است. من رفتم از دست رفته بار دیگر و در یک زمینه رقص جدید found love از تکنو.”

لوقا بنت 2009: “به عنوان پارک ‘زندگی’ آغاز شده من خیلی وز وز کردم پسر من با افراشتن من بنابراین من می تواند جمعیت گشت و گذار. به من دروغ گفتن در جمعیت, نگاهی به دریای بی پایان, شاد, رقص, مردم, I saw my mate جانی و او را دیدم من. در همان لحظه در تمام شور و هیجان او برادر خود به افراشتن او را بیش از حد. لحظه فوق العاده بود ما در هر یک از دیگر در حالی که تشویق و با شادی که ما نقل مکان کرد به سمت جلو صحنه در موج جمعیت.

“در مقابل ما بودند بی درنگ به زمین کشیده توسط bouncers. پیوست ما به یکدیگر بزرگترین آغوش و زد دور برای پیوستن به جمعیت دوباره. یک لحظه من هرگز فراموش نخواهم کرد.”

اموزش استوکس, 2000: “فکر می کنم این بود که در حدود سال 2000. آزادی. پرداخت نمی کند. شکست در. شکست به مسافران زمینه است. شکست پشت در. شکست و عقب ، هاها. آزادی. شورش.”

جمعیت طاق عکاس Dafydd Prodger پسر اوان به هوا در 2015 نسخه از گلستنبوری

Dafydd Prodger, 2015: “در برخی از نقطه در طول آهنگ من 8 ساله پسر اوان جمع آوری شده از مرحله توسط جمعیت از بین 100-200 و آنها را به دقت crowdsurfed او را از طریق تمام طول نوار به [تونی بون – انسان Jukebox]’s ادامه آواز و درخواست برای توده ها به رها کردن او. همسر من تس و من ماندم با تونی بنابراین او می دانم که در آن برای بازگشت به و اوان نیز chaperoned توسط یک زن و شوهر که بعدها برای تبدیل شدن به اعضای ما تمدید Glasto خانواده است.

“هر دو تس و من بسیار افتخار به عنوان اوان در گشاد گشاد راه رفتن خود را تشویق به عنوان او رفت و به خاطر سپردن دستورالعمل من انداخت و هر دو دست داد و ‘سنگ سلام’ با هر دو دست برگزار می شود هوا به عنوان او پشتیبانی شده توسط این گروه از هموطنان جشنواره را برانگیخت تمام ذکر نام خود را.”

علی پرنده, 2003: “Blagging به پشت سالن در دست سروپا, بطری, شامپاین, ماندن تمام شب سنگ دایره طلوع آفتاب. چه شکوهمند سال است که بود.”

اسکات ویلیامز, 1992: “آخرین نور بود تخلیه و دور از پشت گلستنبوری تر و یک زن راندند زیادی روزنامه پیچیده نرم افزاری در قفسه سینه من کرد و گفت: “هدیه ای برای شما!” من هم تبدیل شده و او رفته بود. من باز بسته نرم افزاری انتظار آن را به مواد غذایی از جنون آلی و یا چیزی. آن را پر از جوانه! از آن پس همه من به یاد داشته باشید این است که صدا و رنگ های تکمیل شده توسط بوی sensi.”

ریستن Naylor, 2000: در طول دهه نود من همیشه کسی که در رفت و با یک بلیط رسمی در حالی که جفت من شروع به پریدن کرد از ون نیم مایل قبل از دروازه و صعود حصار (و حتی از طریق یک تونل در یک سال!) بنابراین من همیشه احساس من گم شده بود در این جنبه خاص از ماجراجویی. این خیلی بد است که در سال 1999 در واقع من بیرون رفت! بنابراین در سال 2000 دوست جوان من گره ساخته قلاب قلاب به طوری که من می تواند در نهایت می گویند که من در رفت و بیش از نرده ها (حتی اگر من تا به حال یک مقام رسمی مطبوعات و مهمان نوازی عبور!)”

جان Novis, 1987: “همه بسته بندی شده در ماشین دوستان من و دختران صعود در داخل و خارج ما را در راه بازگشت به برکن ولز. ما به عنوان لبه, با دیگر جشنواره را برانگیخت در امتداد خطوط کشور از Pilton Somerset ناگهان ما کشیده بیش از موانع پلیس. من را درک نمی کنند. پلیس مرا دنبال ماشین خود را به یک ‘جشنواره’ موقت ایستگاه پلیس و خواسته همه ما به تخلیه ماشین. آنها بودند که ما را از خرید و فروش مواد مخدر…”

مدل باکستر, 1986: “من همیشه اول شب در Glasto در سال 1986 بدون چادر نمی دانم جای خواب سه ما دو کیسه خواب مناسب در مقابل هرم مرحله. هیچ سرنخ. برای بقیه از آن ما در بر داشت زمینه های سبز, با تشکر از آسمان است.”

برایان کارسون, 1989: “سال 1989 بسیار داغ بود! بلیط آسان برای خرید در هشتاد و من یک داوطلب از سال 1988 رو چرا من مجموع 31, حوادث به من تضمین شده در محل. من فقط از دست رفته یک سال پس از سال 1979 بود که من در ICU در سال 2017 در گلستنبوری هفته به عنوان من تا به حال یک عملیات بزرگ.”

برای دیدن تصاویر بیشتری از مردم را در تاریخچه پروژه بازدید emmastoner.com/myglastonburystory

دیدگاهتان را بنویسید