جدید بطری های پلاستیکی? چگونه به دور از ماسک صورت در یک محیط زیست امن راه

پزشکی پوشش صورت به مدت طولانی پوشیده در جامعه در برخی از کشورها مانند چین و ژاپن و یا در تنظیمات بالینی. اما در ماه های اخیر از Covid-19 گیر پوشش صورت باید بالندگی در محبوبیت در سراسر جهان.

در بسیاری از حوزه های قضایی آنها در حال حاضر اجباری برای بیرون رفتن در ملاء; در انگلستان شده اند اجباری در حمل و نقل عمومی پس از 15 ماه ژوئن خواهد بود و اجباری در مغازه ها از 24 جولای (یا خطر مواجه 100 پوند جریمه); و در اسکاتلند شد ضروری برای پوشیدن در مغازه ها از 10 جولای. ارشد دانشمندان پیشنهاد کرده اند که مردم باید آنها را می پوشند در هر نقطه آنها در شلوغ فضای عمومی است.

البته این قوانین جدید طراحی شده برای محافظت از ما از گسترش ویروس اما افزایش استفاده کند باید یک حرکت نزولی; افزایش در مقدار تنها-استفاده از زباله های پلاستیکی ما هستند و تولید به عنوان یک نتیجه. در سطح جهانی ما با استفاده از 129 میلیارد ماسک صورت و 65 میلیارد دستکش های پلاستیکی در هر ماه با توجه به برخی از تخمین می زند.

برخی از ماسک های قابل استفاده مجدد هستند (virologists توصیه به ماشین لباسشویی به طور منظم) اما برای تک-استفاده از گزینه های, هر بار که شما پرتاب یک دور شما تولید بیشتر زباله های دفن زباله. در پنج سال ماسک جدید تبدیل شده اند تنها با استفاده از آب پلاستیکی بطری ؟

و همچنین به عنوان هزینه های زیست محیطی از دور انداختن ماسک صورت کاربران باید با توجه به توان اگر آنها خلاص شدن از آن با خیال راحت برای محافظت از هر کس دیگری از پتانسیل بیولوژیکی خطر آلوده ماسک در حال حاضر ممکن است.

مستقل خواسته کارشناسان در مورد چگونه برای رفتن در مورد فرار خود را با استفاده از ماسک است.

چگونه می توانم دور از یک ماسک با خیال راحت ؟

در ماه آوریل دولت صادر راهنمایی در دفع Covid-زباله و گفت که هر کسی که با این ویروس باید به دور از زباله های خانگی خود را در یک کیسه زباله قرار داده و به دومین کیسه زباله. خارج از کیسه باید ایمن گره خورده است و پس از آن نگه داشته و جدا از دیگر مردم را هدر ندهید.

به صورت ماسک به طور خاص سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید: شما باید به دور از یک ماسک به عنوان به زودی به عنوان آن را مرطوب است. برای پاک کردن ماسک: پاک کردن دست های خود را اول; حذف آن را از پشت گوش یا سر بند (نزنید جلوی ماسک); کشیدن ماسک را از صورت خود را; دور انداخته و بلافاصله در یک بن بسته; شستن دست ها با دست بر اساس الکل مالش و یا آب و صابون.

وزارت محیط زیست, غذا و امور روستایی (دفرا) می گوید شما نباید بازیافت استفاده می شود هر گونه موارد آنها به عنوان “قابل بازیافت” و اگر شما در حال ناخوشی با کروناویروس علائم شما باید فروشگاه زباله های خود را با خیال راحت برای 72 ساعت قبل از قرار دادن آن در جامعه و یا خارجی مخازن.

چگونه می توانم دور از ماسک در محیط زیست راه است ؟

سازمان ها در سراسر انگلستان در حال حاضر پرچم کوتاه مدت تاثیر نامناسب PPE دفع توسط: جیمی Bere, سیاست و پژوهش, مدیر, به خاطر ولز مرتب گفت: سازمان خود او متوجه شده بود “قابل توجه و گسترده افزایش PPE بودن آشغال” با ماسک و دستکش یکبار مصرف بر روی پیاده رو و پارک ها در سراسر ولز.

در سراسر جهان صندوق حیات وحش (WWF) نیز گزارش داد نگرانی در مورد دفع نادرست و گفت: “حتی اگر تنها 1 درصد از ماسک بودند از دفع نادرست…این امر در نتیجه 10 میلیون ماسک در هر ماه پراکنده در محیط زیست است. با توجه به اینکه وزن هر یک ماسک حدود 4 گرم این امر مستلزم پراکندگی بیش از 40 هزار کیلوگرم مواد پلاستیکی در طبیعت است.”

متاسفانه littering است نه تنها راه این ماسک پیدا کردن راه خود را به آبراه ها و دریاها اما آنها نیز در حال سرخ کردن توالت.

پس چگونه ما باید دور از این غیر-زیست تخریب پذیر ماسک? سر از پاک کردن دریاها, Dr Laura فاستر می گوید مستقل است که بهترین مکان برای تک-استفاده از ماسک است که بن گفت: کاربران باید با احتیاط از به طور تصادفی رها کردن آنها در مکان و یا ترک آنها را در طبیعت: “اگر شما در حال امید بستن برای پوشیدن یک-استفاده از ماسک در خط با دولت و چه کسی هدایت پس لطفا اطمینان حاصل شود به دور از ماسک به درستی با پرتاب آن را در سطل است.”

زیست محیطی کارشناسان می گویند حتی اگر ما آنها را در سطل آنها هنوز هم می تواند در نهایت پیدا کردن راه خود را به رودخانه ها و اقیانوس ها به محیط زیست و یا در نهایت پر کردن بیشتر سایت دفن زباله – بنابراین ما باید فقط جلوگیری از تک-استفاده از ماسک های پلاستیکی که در آن ممکن است.

آماندا Keetley بنیانگذار کمتر پلاستیک می گوید: هیچ کدام از ما باید خرید تک استفاده از ماسک است. او می گوید مستقل:نظر من این است که هیچ راه امن به دور از تک-استفاده از ماسک صورت,” او می گوید. “هر چیزی که شده است به طور خاص ایجاد شده برای استفاده فقط یک بار و سپس دور انداخته خواهد شد یا در نهایت در محل های دفن زباله و یا فرار به طبیعت به عنوان زباله ما زیرساخت نمی تواند مقابله با این حجم تولید کنیم.”

Keetley می افزاید: “مگر در مواردی که شما در یک وضعیت پزشکی بهترین گزینه است برای به دست آوردن یک قابل استفاده مجدد ماسک صورت است که می تواند شسته شده و دوباره و دوباره.

اگر پوشش صورت در حال حاضر به عنوان بخشی از زندگی روزمره در آینده چگونه می توانید کشورها اطمینان حاصل شود که آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از زباله های غیر ضروری?

UCL زباله های پلاستیکی نوآوری Hub در حال حاضر تلاش دولت بریتانیا برای جلوگیری از ترویج تک-استفاده از ماسک برای عموم. و مایک Bilodeau, PlasticOceans مدیر منطقه ای برای اروپا می گوید به جای واردات PPE آن باید ساخته شود به صورت محلی انجام می شود و در چنین راهی که پلاستیک عناصر را می توان بازیافت و مورد استفاده مجدد قرار – نتیجه ساخت آن را بیشتر سازگار با محیط زیست در دراز مدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>