تحسین از توسعه دهندگان بازی های Naughty Dog را حرکت بر روی تاریخ و زمان آخرین از ما, قسمت سوم و یا به طور کامل اصلی ملک پس از انتشار آخرین از ما, قسمت دوم, به گفته مدیر Neil Druckmann.

در مصاحبه با GQ, Druckmann خواسته شد تا در مورد آینده این شرکت پروژه های جلوتر از مقدار پیش بینی اولین قسمت دوم در هفته آینده.

“همانطور که شما شروع به بسته بندی کردن کارها خلاقانه وجود دارد کمتر و کمتر مسئولیت و ذهن من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم در مورد چیزی که بعد از” او گفت:.

“بنابراین چیزی که بعد می تواند یک بخش 3 بعدی چیزی که می تواند برخی از IP جدید [مالکیت فکری].”

Naughty Dog بزرگ دیگر حق رای دادن است swashbuckling Uncharted series. با چهار سال رفته پس از انتشار بازی Uncharted 4: A thief’s Endبسیاری بود این باورند که پروژه بعدی خواهد بود یکی دیگر از عاقبت هر چند که به نظر نمی رسد به صورت.

Druckmann همچنین در مورد روند نوشتن پشت, آخرین از ما, قسمت دوم. پس از موفقیت بزرگ و مبهم پایان اصلی 2013 بازی وجود دارد که خواستار عاقبت آن به تمرکز بر روی مجموعه ای متفاوت از شخصیت های.

با توجه به Druckmann که نشان داده اند مصرف “ترسو را راه”. “به من که در آن نقطه شما همچنین ممکن است فقط یک IP جدید,” او گفت:. “در مقابل بگویند که ما میخوایم دو پایین و ما میخوایم افشای آنچه در این پایان به این معنی است.”

“نگاهی به برخی از چیزهایی که مردم را مقدس و فقط… از بین بردن آن است.”

The Last of Us Part II منتشر شده است که در پلی استیشن 4 در جمعه 19 ژوئن 2020. در انتظار انتشار بازی پلی استیشن انگلستان منتشر کرده است یک نسخه محدود کتاب اشعار الهام گرفته از بازیکنان’ نظرات در مورد اصلی آخرین ما.

تحت عنوان The Last of Us: از پست ها به اشعار این کتاب با هدف به نمایش گذاشتن تاثیر عاطفی این بازی داستان سرایی. در دسترس نیست برای انتشار عمومی آنها به اشتراک گذاشته شده با انتخاب تاریخ و زمان آخرین از ما طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de