پادشاه جزیره استاتن نقد و بررسی: Judd apatow آمده است آخرین سوغات سودا و تنش بیش طنز مجموعه قطعات

Dir: Judd Apatow آمده. بازیگران: Pete Davidson, Marisa Tomei, Bill Burr, Bel Powley, Steve Buscemi Maude Apatow آمده, Pamela Adlon. 15 cert, 137 دقیقه

یک زمان وجود دارد تنها در حدود یک دهه پیش زمانی که Judd apatow آمده بود بزرگترین قرعه کشی فیلم کمدی جهان. فیلمساز و تهیه کننده گل رز به شهرت با polarising تکه از قصه های زندگی – فیلم مانند Knocked Up (2007), Funny People (2009) و Trainwreck است (2015), enjoyably بزرگ در مفهوم اگر آهسته در اعدام. Runtimes شد, طولانی, bongs دودی شد و آنها اغلب ستاره دار برخی از با نشاط جدید کمدین کنار apatow آمده را در زندگی واقعی خانواده (از جمله همسر لسلی مان و دختر Maude). اما فیلمساز و تهیه کننده کاهش یافته است و در همه جا در سال های اخیر خود را جست و خیز معکوس کاهش بازده این نوع به عنوان یک کل.

تبعید به جریان آن اکران رها شده و با توجه به coronavirus پادشاه جزیره استاتن خرس از Judd apatow آمده معمول نشانه. آن 137 دقیقه و احساس می کند هر بیت از آن. وجود دارد دختر خود را دوباره و با نشاط تازه وارد در این زمان است که بازیگر و استندآپ طنز پیت Davidson, شناخته شده برای یکی از جوانترین اعضای بازیگران ما کمدی موسسه Saturday Night Live. (کسانی که نا آشنا با SNL را تشخیص او از پنج دقیقه او مشغول به Ariana Grande.) دیویدسون co-اسکریپت نوشت با apatow آمده و دیو سیروس و هم آنها به شنود گذاشته باشند متقابل آنها تجدید نظر شود – البته هرگز به اندازه کافی برای ساختن این فیلم واقعا بخوان.

بر خلاف بسیاری از apatow آمده است کار گذشته است که تا حد زیادی مجموعه در کالیفرنیا پادشاه استاتن آیلند در آمریکا در سواحل شرق. شهر به عنوان یک کشتی سوار بیش از منهتن فیلم مجموعه ای در حومه آن و موات که در آن خود را بدون جهت و نوجوانان ساکنان جمع آوری به سیگار پیش بینی و بحث در مورد هیچ چیز. دیویدسون, اسکات یکی از آنها بیکار با مبهم آرمان برای تبدیل شدن به یک هنرمند خال کوبی, اما خوشحال به رانش مورد با هدف کمی. او مرتب کردن بر اساس-از دختر توسط بازیگر بریتانیایی ادم Powley اما صدف تا هر زمان که او آدرس خود را عدم تعهد به هر آنچه که آنها با هم دارند. او همچنین در نبرد مداوم با بدن خود رنج می برند از بیماری کرون و افسردگی و هنوز هم دچار آسیب های روانی با مرگ پدر آتش نشان سال قبل است.

اسکات یک آشکاری نسخه دیویدسون, که خود را آتش نشان درگذشت پدر در 9/11 و که باز شده است در مورد مبارزه با مرض و سلامت روان خود را. این تاری بین واقعیت و داستان است که فیلم را تنها واقعی قلاب; آن است که در غیر این صورت راحت در آن unwieldiness. Marisa Tomei است مشخص همدلانه و گرم به عنوان اسکات است که ساخت اولین عصبی مراحل از singledom. Bill Burr است که او عشق و علاقه یک پدر که درگیری شخصیت با اسکات را فراهم می کند این فیلم را بیشتر آشکار درام. در جای دیگر وجود دارد کم وات جنایتکاری بحث شاید رفتن به کالج استیو بوشمی به عنوان یک آتش نشان مهربانی که می دانستند اسکات پدر و یک جفت زودرس کودکان با او متصل می شود.

بیشتر از حتی apatow آمده را پر زحمت ترین کار این است که یک فیلم که هرگز باقی می ماند در یک محل برای بیش از حد طولانی است. آن را منحرف خود را به طور مداوم پر کردن صفحه نمایش با go-هیچ جا کرتهای فرعی و یا اعضای بازیگران اعطا کوچک اما بی علاقگی توسعه است. همچنین ارزش مکالمات طولانی و آرام حرکات بیش از حلقه-خنده, استقبال از سودا و زمینه تنش بیش grand طنز, مجموعه ای از قطعات. هر کسی که با نزدیکی خاصی برای apatow آمده است کار را به احتمال زیاد خواهد بود شگفت زده شده توسط آن است. نه لزوما در یک راه خوب.

هنوز هم وجود دارد چیزی جالب در مورد این فیلم امتناع از خم شدن به فرم. اسکات این است که هر دو شایان ستایش و ناخوشایند خود را در مسیر believably scattershot. حتی پایان فیلم وجود دارد این است که عدم اطمینان در مورد جایی که او به رهبری و یا آنچه که در آینده نگه می دارد – یک اثر واقعی است که باعث می شود Katherine Heigl گرفتن خانه Seth Rogen در زدم تا به نظر می رسد که خیلی بیشتر از هالیوود ، دیویدسون نیز درخشان است. بسیار شبیه Amy Schumer کار در Trainwreck استآن را یک عملکرد است که به خوبی ممکن است استفاده از هر یک از کلاهبرداری های خود را در اختیار او آینده اش فیلم چشم انداز هنوز هم یک علامت سوال است. اما با خود است marvelously درهم و برهم و نرم aimlessness او لذت را به صرف چند ساعت با.

پادشاه جزیره استاتن در دسترس خواهد بود به اجاره در صفحه اصلی از 12 ژوئن از طریق دیجیتال همکاران از جمله آسمان فروشگاه آمازون نخست تصویری, تلویزیون اپل و Google Play.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>