این Kemps: همه درست نقد و بررسی – Spandau Ballet mockumentary ممکن است غیر قابل خراب کردن است اما برخی از آن است که طلا

این Kemps: همه درست است (بی بی سی دو) که یکی از برنامه های غریبه من دیده ام این سال است. این یک کلاه برداری فی

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

این Kemps: همه درست است (بی بی سی دو) که یکی از برنامه های غریبه من دیده ام این سال است. این یک کلاه برداری فیلم مستند در مورد مارتین و گری کمپ ظاهرا با الهام از غیر کلاه برداری اما بسیار خنده دار Bros مستند از سال 2018 است. آن را دیوانه ناهموار و گاهی اوقات خنده دار است.

فرض این است که (در زندگی واقعی) کمدین Rhys توماس ساخت یک فیلم در مورد گری و مارتین کمپ راه اندازی مجدد سیستم Spandau Ballet برای سال 2020 است. ساعت-فیلم های بلند می رود بیش از Kemps' (زندگی واقعی), مشاغل با آرشیو فیلم و مصاحبه با برادران آمیخته با پروازهای طنز فانتزی با استفاده از ترکیبی از بازیگران بازی خود و بازیگران در بازی شخصیت های داستانی.

من با استفاده از "فرض" در loosest ممکن است چرا که وجود دارد این است که به سختی یک طرح. قلاب است که واقعا فقط یک بهانه ای ناچیز برای یک سری از نزدیکی-طرح مربوط به کمپ برادران. گری است و ترانه سرا اما بسیار بیشتر حساس از صاف مارتین که نیاز به پول بیشتر. آن را به من یاد یک نسخه توسعه یافته از سنگ مشخصاتجز با ستاره های واقعی به جای مت لوکاس و David Walliams. در اوایل صحنه Kemps بازدید خود را "خانه دوران کودکی" که در آن مالک شده توسط سیمون روز در ابتدا اشتباهات آنها را برای Watchdog. سردرگمی جلوگیری برادران به طبقه بالا به اتاق خواب و prise باز floorboards جایی که آنها پیدا کردن گری را "جاز mags" و باقی مانده از مارتین لاک پشت حیوان خانگی.

شما جان کلام را دریافت کنید. من آن را ساده تصور کنید که همه چیز به عنوان یکی از توماس ایستاده بیت آورده wackily به زندگی است. این Kemps رانندگی در اطراف در یک تبدیل Piaggio میمون سه چرخ در عقب است که گری نصب شده یک استودیوی ضبط. آنها اجرای یک موسسه خیریه برای ستاره های موسیقی راک که مقر' تمامیت ساختاری تحت تاثیر قرار شده است یک موش صحرایی هجوم. ما یاد بگیرند که در مورد گری سقط گیاهی, گوشت, کسب و کار, Wonge و او را دفاع از آن در امروز برنامه که در آن نیک رابینسون نقش خود Anna Maxwell Martin نقش گری شریک کسب و کار. وجود یک شخصیت به نام راس کمپ – "نه این که یک" ساختگی سوم برادر که آنها را استخدام به عنوان حسابدار و کسی که در تلاش برای دریافت یک جدید cryptocurrency کردن زمین.

شوخی پشت جوک است که Kemps اند از جمله عجیب و غریب زندگی بین جهانی نمودار موفقیت و بازیگری شغلی است که تقریبا هر چیزی محتمل است. آنها بازی رونی و رخی Kray در سال 1990 را فراموش فیلم The Kraysو مارتین هم خوب بود به عنوان استیو اوون در EastEndersپس از آن فراتر از عوالم امکان است که مارتین خواهد سعی کنید به crowdfund sci-fi, انگلیسی, گانگستر تلنگر آورده است که با هم کیر Turpin, Al Capone و Hatton Garden سارق مسلح.

دستمال n'Bone مرد ممکن است به خوبی آواز خواندن در باز گشت خیریه تک, اگر چه او احتمالا نمی خواهد اصرار بر داشتن Calgon در سوار خود را به عنوان تونی راه را تجسم می کند.

ماهیت خود را Kemps: همه درست است شدید خود زیاده و آن را بهره مند از تنگ تر ویرایش کنید. برخی از جوک ها آشکار ناله شایسته به خصوص نسبت به پایان که در آن همه چیز شروع به نزاع. اما آن را بازخرید توسط گری و مارتین اشتیاق برای نشان دادن آنها خوب ورزشی که به همه چیز یک puppyish likability و شما را به تحسین انرژی است که غرق در چنین bonkers ایده. این همه درست است اما برخی از آن طلا است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب