لیگ عدالت ‘اسنایدر برش’ خواهد بود بیش از 214 دقیقه

لیگ عدالت کارگردان زاک اسنایدر نشان داده است که این فیلم آینده “اسنایدر برش” انتشار مجدد را در زمان اجرا از بیش از 214 دقیقه است.

فیلمساز قبلا پیشنهاد کرد که او می خواست این فیلم به گذشته که طولانی (بیش از سه و نیم ساعت) در حالی که حمایت در حال رشد بود در میان 2017 فیلم fanbase برای برادران وارنر به “آزادی [فرضی] اسنایدر برش”.

اسنایدر در حال حاضر دوباره ویرایش فیلم در هزینه های بزرگ برای ما جریان سرویس HBO حداکثر. گزارشها تعهد می تواند هزینه بین $20 متر (£16m) و $30 m (£24m) برای تکمیل.

“من معروف در تمام زمان اجرا در 214 دقیقه” اسنایدر گفت: فراتر از تریلر‘s فضل Randolph. “در حال حاضر در وضعیت فعلی خود آن را به پایان رسید تا بودن طولانی تر است که در عین حال… [آن را] هیجان انگیز را به همه این مواد جدید برای طرفداران.”

اکران از لیگ عدالت, به کارگردانی Joss Whedon حال در زمان اجرا فقط 120 دقیقه.

در بیش از 214 دقیقه طولانی اسنایدر قطع خواهد شد بیش از مارتین اسکورسیزی را سه و نیم ساعت گانگستر حماسه The Irishmanطول آن بود که همه جا صحبت از نقطه در طول سال گذشته فصل جوایز.

در حالی که این محل خواهد Justice League میان lengthiest فیلم های پرفروش که در هالیوود تولید کرده است, آن را هنوز هم یک راه طولانی کردن تمام زمان رکورد.

Fillipino فیلمساز Lav Diaz مشهور است خود را به طور مداوم و آهسته و طولانی فیلم, با برخی از فیلم های خود را ماندگار برای به عنوان بسیاری از هشت یا نه و بیش از 10 ساعت.

سال گذشته بنگلادش فیلم بی گناهی را شکست و پرونده برای نمایشی با انتشار آن چشم آبیاری در زمان اجرا از بیش از 21 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید