ایندی باشگاه کتاب: ویرجینیا وولف را عشق نامه اورلاندو شادی deconstructs جنسیتی دودویی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Virginia وولف اورلاندو کاهش یافت و به یک خواب عمیق برای دو روز و زمانی که آنها از خواب بیدار شدند دیگر یک مرد. “تغییر جنسیت اگر آن را تغییر داده و آینده خود را هر چه چیزی برای تغییر هویت خود را. چهره خود را همچنان به عنوان پرتره خود را اثبات عملا یکسان است.” این دو جمله ممکن است نوشته شده توسط وولف در سال 1928 اما گزاره از سیالیت جنسیتی هنوز هم ثابت می کند بحث امروز 92 سال بعد. هر چند “او” به سرعت جایگزین غیر دودویی ضمایر اورلاندو همچنان به تماس به سوال این دسته از “جنسیت” به عنوان چیزی سفت و سخت و مشخص شده است. چه مدت طول خواهد آن را قبل از جامعه جلب به رمان های گاه به گاه اصرار که “در هر انسانی یک دو دلی از یک جنس دیگر می گیرد”? با توجه به جی کی رولینگ را تقلیل ادعا از زنان به عنوان “افرادی که عادت ماهانه” به نظر می رسد برخی از ما هرگز آن را.

اورلاندو الهام گرفته شده بود وولف را در زندگی واقعی 10 سال امر با لباس جنس خم noblewoman ویتا Sackville-غرب – و یا “جولیان” – که پسر خود توصیف آن به عنوان “طولانی ترین و جذاب ترین نامه عشق در ادبیات”. بسیاری از تفسیر اورلاندو به عنوان یک مکانیسم مقابله ای برای حس بی ثباتی وولف تحمل به عنوان یک نتیجه از Sackville-غرب unfaithfulness. یک نامه در سال 1933 دیدم Sackville-غرب تهدید وولف با عواقب ناشی از بازگشت از ایتالیا. “من از دست شما خیلی خیلی خیلی” Sackville-غرب آغاز شد. “به منظور به کنسول خودم فکر میکنم از مصرف با مارلین دیتریش. بنابراین نمی معطل شدن بیش از حد طولانی در منتپولکینو اگر شما ارزش دست زدن به وفاداری خود پیر سگ ژرمن شپرد.” در نوشتن اورلاندو, وولف بود قادر به ایجاد یک آرمانی نسخه Sackville-غرب – که متعلق به او را برای همیشه لطفا برای.

اورلاندو زیر آن eponymous شخصیت خود را از دوران جوانی به عنوان یک نجیب زاده انگلیسی در دوران سلطنت الیزابت تا 400 سال بعد زمانی که او می شود یک مورد تحسین قرار گرفته جاز-سن شاعر به دریا کاپیتان به نام Shel. قبل از انتقال اورلاندو دل شکسته است با شاهزاده خانم شکنجه بی رحمانه شاعران و خدمت در قسطنطنیه به عنوان یک سفیر. پس از یک قیام اورلاندو بیدار به عنوان یک زن و شوهر دور با Rustum یک کولی قبیله که در کوه زندگی می کنند از ترکیه است.

به عنوان یک زن اورلاندو زندگی بسیار سخت تر است. او یک بار-secure درک بیش از املاک و خانه ها به موضوع پرونده های حقوقی که در کشیدن برای صدها سال. در حال حاضر که او با پوشیدن دامن و کرست, اورلاندو, تنها ثروت این رشته مروارید و زمرد به دور گردن او. اما زمانی که آن شلوار و صبح کتهای که اورلاندو در لباس پوشیدن و خود را حق به سرزمین خود بود به طوری naturalised که او را در زمین فرو رود از اموال خود را و احساس می کنید زمین زیر او را به عنوان محکم به عنوان “ستون فقرات”.

در طول روشنگری اورلاندو خوشحال است که او را به صرف زمان با شاعران معروف مانند ادیسون درایدن و پاپ – اما همه آنها بحث بیش از او. زمانی که دوران ویکتوریا بازدید اورلاندو احساس حتی بیشتر حاد فشار برای ارسال به نقش زن است. در یکی از ویژه های خنده دار, صحنه, انگشت او شروع به خشمگینانه تشنج به دلیل آن احساس برهنه بدون حلقه عروسی. وولف باعث می شود یک مورد برای از بین بردن تمام محدودیت ها اما اورلاندو مسدود شده توسط محدودیت های که آزادی به طور مداوم. به عنوان کتاب متحده زمانی که اورلاندو اولین نگاه در آینه “جنس های مختلف. همان فرد است.” اورلاندو ضمایر هستند نه آنچه که آنها را تعریف می کند اما آنها را تغییر راه جامعه درک یک فرد است. هر چند اورلاندو است که هنوز هم قادر به خوب بکار بردن شمشیر بحث سیاست نوشتن اشعار, بازی شطرنج و بادبان کشتی به عنوان یک زن پس از انتقال جامعه محروم می سازد این آزادی از او به هر حال به این دلیل که جهان نمی اعتماد زنان به همان اندازه آن را به عنوان تراست مردان است.

وولف خودش ممکن است آن را به نام “یک نویسنده تعطیلات” اما در اورلاندو بلند و باریک 162 صفحات جنسیتی شکسته است, زمان شکسته است – حتی آن دسته از ادبیات شکسته است. این رمان راوی قرار است به اورلاندو شرح حال و کتاب شوخی تصویب این ژانر کنوانسیون از جمله صفحه اول و پرتره. این حمله در وولف مرده پدر, سر لسلی استفن بود که سردبیر فرهنگ ملی بیوگرافی – یک پروژه است که طبقه بندی از “مردان بزرگ” از تاریخ است. وولف مکان یا یک گاهی زن ها در مرکز از این نوع مطلوب و deconstructs آن ساختار سفت و سخت با جریان از آگاهی به سبک جملات.

در پایان اورلاندوقهرمان ما(ine) نشسته روی زمین از زمین های که شده است تا در نهایت به او بازگشت. “پرتاب خودش بر روی زمین, او احساس استخوان درخت در حال اجرا مانند دنده از یک ستون فقرات در این راه و در زیر او” وولف می نویسد: ساخت صریح این اشارات به Ovid را مسخ و انتقالی طبیعت انسان – که اکو در سراسر رمان. اورلاندو پیدا کرده است برخی از اندازه گیری از امنیت به عنوان یک زن. من امیدوارم که یک روز به زودی کسانی که شناسایی در خارج از جنسيت دودویی خواهد بود قادر به انجام همان.

در اینجا چیزی است که برخی از خوانندگان ما فکر…

هری, 34, لندن

پرواز را از طریق ادبیات زمان و تاریخ چنین آزادی تجربه به عنوان یک خواننده. من احساس نور به عنوان یک پر. مانند من تا به حال کاهش یافته است و این بدن بود و در برخی دیگر از جهان به طور کامل.

راشل, 24, لندن

من دوست دارم که چگونه اورلاندو انتقال از او به او صاف است و مقبول. من هم دوست دارم که چگونه هنگامی که او باعث می شود که تغییر اورلاندو در ادامه به از دست دادن و پس گرفتن هویت خود را به طور مداوم از آنجا که ما فقط یک چیز است اما بسیاری از چیزهایی که ما آن را درک و سپس رها کردن به طور مداوم.

آلیس 20 ساندرلند

گاهی اوقات هنگامی که شما در حال رشد کردن می توان آن را بسیار گیج کننده است که شما می خواهید و یا آنچه شما هستند. من در بر داشت آغوش تفاوت و انبوه در اورلاندو اطمینان بخش به خصوص این که در پایان این کتاب:

“برای او تا به حال انواع زیادی از خودشان را بر مراتب بیشتر از ما شده اند قادر به پیدا کردن اتاق برای, پس از یک بیوگرافی در نظر گرفته شده است کامل است اگر آن را صرفا به حساب برای شش یا هفت شویم در حالی که یک فرد ممکن است بسیاری از هزار و … این شویم که ما ساخته شده است تا یکی در بالای دیگر به عنوان صفحات انباشته شده در یک پیشخدمت دست باید فایل پیوست در جای دیگر, همدردی, کمی قانون اساسی و حقوق خود را … طوری که یکی تنها خواهد آمد اگر باران می بارد و یکی دیگر در یک اتاق با پرده سبز یکی دیگر از زمانی که خانم جونز وجود ندارد … و برخی از آنها بیش از حد شدید مسخره به ذکر است که در چاپ در همه.”

بعدی ما ایندی باشگاه کتاب انتخاب خواهد شد رای برای شما. ارسال افکار خود را به [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>