‘سگ آن را دوست داشتم’: Dennis Quaid می گوید که یک سگ را, هدف, تصویری, انتقاد برای آشکار ظلم و ستم حیوانی بود ‘کلاهبرداری’

Dennis Quaid توصیف کرده است یک بحث برانگیز تصویری که مجبور به لغو والاتر از یک سگ هدف در سال 2017 به عنوان یک “کلاهبرداری”.

در ویرایش ویدئو, سگ دیده می شود تلاش برای خارج شدن از یک استخر در حالی که خارج از دوربین صدا می خندد و می گوید: “شما فقط به پرتاب او را در”.

پس از کلیپ, رفت, مکان عمومی, حقوق حیوانات, سازمان Peta به نام تحریم از پوچ با مضمون کمدی-درام است. تحقیقات مستقل به این حادثه انجام شده در آن زمان نشان داد که هیچ حیوانات دچار آسیب در حالی که فیلمبرداری این صحنه است.

صحبت به تازگی در حیوان خانگی خود را محور پادکست حیوان خانگی نشان می دهد Quaid گفت که هیچ سگ بود واقعا در معرض خطر در زمان فیلمبرداری.

“آنچه اتفاق افتاد این بود که سگ جهش به آب… وجود دارد غواصان غواصی غواصان سه تا از آنها را در زیر آب” بازیگر گفت. “یکی از مربیان رسید به سگ استراحت و او کشیده و آن را به نظر می رسد مثل او کشیدن او را و خفگی او با یقه.

“آنچه در آن نشان نمی دهد این است که یک جدول درست در زیر این سگ به طوری که سگ می تواند استراحت پاهای خود را روی میز. او نه فقط در حال برگزار شد.”

به دور از آسمان ستاره نیز خطاب بخشی از تصویری است که در آن سگ چوپان آلمانی به نام هرکول – پنجه در کنار استخر.

“وجود دو غواصان در حال انتظار برای او در سمت راست وجود دارد,” او گفت:. “نبود حتی یک ثانیه و نیم.

“سگ حتی نمی صبر کنید برای دریافت یک یقه – او زد سمت راست به سمت دیگر استخر به انجام دوباره آن را. او آن را دوست داشتم.”

یک سگ را هدف استوار بود در سال 2010 رمان به همین نام توسط W Bruce Cameron. انسان آن ستاره شامل Quaid, Josh Gad و بریت رابرتسون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید