'اعماق شد عمیق تر': Andre Schurrle بازنشسته فقط در سن 29

Andre Schurrle است بازنشسته از فوتبال در سن 29 بعد از توصیف برخی از مبارزات خود را با سلامت احساسی. Schurrle ل

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

Andre Schurrle است بازنشسته از فوتبال در سن 29 بعد از توصیف برخی از مبارزات خود را با سلامت احساسی.

Schurrle لغو مانده از قرارداد خود را با بوروسیا دورتموند در اوایل این هفته و در حال حاضر پا به دور از فوتبال به طور کامل گفت: "من دیگر نیاز به تشویق است. اعماق شد عمیق تر و برجسته کمتر و کمتر."

آلمان بین المللی نقش کلیدی را در کشور خود افتخار در جام جهانی 2014 را به ثمر رساند و دو بار در معروف 7-1 برنده بیش میزبان برزیل در نیمه نهایی.

او شروع به کار خود را با ماینز و رفت به بازی به صورت بایر لورکوزن چلسی ولفسبورگ و پس از آن دورتموند قبل از وام جادوها با فولهام و اسپارتاک مسکو.

"شما همیشه باید به بازی نقش خاصی به منظور زنده ماندن در کسب و کار در غیر این صورت شما خواهد شد از دست دادن شغل خود را و نمی خواهد دریافت یک جدید," او در مصاحبه با اشپیگل. "تنها عملکرد در زمین می شمارد."

Andre Schurrle در وام برای فولهام (گتی ایماژ)

وی افزود on Instagram: "من می خواهم به شما اجازه می دانم که من پله به دور از بازی فوتبال حرفه ای. از طرف خودم و خانواده من می خواهم برای تشکر از هر کسی که بخشی از این فوق العاده سال! حمایت و عشق شما به اشتراک گذاشته شده با من باور نکردنی بود و بیشتر من می تواند که تا کنون خواسته!

"در حال حاضر من آماده هستم و باز برای تمام امکانات که در حال آمدن به سمت من."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب