جوجه ها که قبلا شناخته شده به عنوان Dixie Chicks را نشان داد Harvey Weinstein بطور شفاهی سوء استفاده به مدیران خود گروه مستند.

خفه شو و بخوانکه در سال 2006 منتشر شده و تولید شده توسط Weinstein, پس از واکنش در برابر این گروه پس از آنها انتقاد جورج بوش در جنگ عراق.

جوجه’ محافظه کار و طرفداران محکوم کرد گروه و لقب آنها را خائن و “صدام فرشتگان”.

با توجه به جوجه نوازنده March مگوایر Weinstein سعی گردن کلفت فیلم زن مدیره را به یک پایان خوش که احساس نادرست است. “او ایستاده بود و جیغ در آنها گفت:” نگهبان. “ما همه زبانم بند آمده.”

خواننده Natalie Maines توصیف روبرو می شوند به عنوان “یکی از ترسناکترین جلسات ما تا به حال” و منبع خود را یکی از پشیمانی در زندگی است.

او گفت: “من واقعا آرزو می کنم من می تواند به عقب در آن اتاق و رفتن: ‘گوش دادن مادر***er, همین حالا شما را به صحبت مدیران ما مانند آن است.’ من می دانم دست اول چقدر ترسناک است که انسان می تواند باشد. او قطعا گرفتن در تحقیر آنها, چرا که آن را کاملا غیر ضروری و توهین آمیز است.”

مرجع شهادت از Weinstein را محاکمه Maines افزود: “می توانید تصور کنید اگر ما تا به حال شناخته شده در آن زمان است که او را ندارد بیضه? تا به حال که اطلاعات!”

در ماه ژوئن این گروه کاهش یافته کلمه “دیکسی” – سابق مختصر برای Confederate states – از نام خود را در پی تمدید مبارزه با نژاد پرستی.

Weinstein در حال حاضر در حال خدمت به 23 سال حبس برای تجاوز جنسی و سوم-درجه تجاوز به عنف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net