انگلیسی, رپ, آهنگ ها صحبت می کنند که به درد از کانو به Giggs

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

One چیزی که همیشه نگه می دارد من عاقل در این دوران جدی موسیقی است. انگلستان رپ و دوده دو ژانرهای من از نزدیک با کار به عنوان یک منتقد فرهنگی, نویسنده و سردبیر بنابراین من می دانم که اگر شما نگاه کنید در گذشته تمام نخ در Fendi وجود تمام گنجینه ای از, نشاط بخشی, جواهرات است که می تواند شما را از طریق بار سخت است. این آهنگ ها باید قدرت را به تصرف ما در غم و اندوه ما و خشم و امید ما و درد ما گفتن داستان ما همانطور که ما در آنها زندگی می کنند هر روز.

زمان زندگی برای مردم در بسیاری از نقاط جهان یک کابوس بیداری و ما در حال ترس که چه اتفاقی افتاده است به جورج Floyd – گزارشی مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه دقیقه – می تواند دوباره اتفاق می افتد در قطره از یک سکه.

در ماه مارس Breonna تیلور کشته شد در خانه خود در کنتاکی توسط پلیس در جستجوی دو نفر بودند که در حال حاضر در بازداشت پلیس. یک ماه پیش 25 ساله Ahmaud Arbery شد در روز روشن در حالی که آهسته دویدن خود را از طریق محله است.

بله این خاص و بی عدالتی اتفاق افتاده در آمریکا به عنوان بسیاری از با اشاره انگلستان است که به دور از گناه وقتی که می آید به پلیس brutalising مردم سیاه و نژادپرستانه و جنایات نفرت. موضوعات در توییتر لیست سیاه مردان و زنان است که فوت کرده اند در دست پلیس بی پایان هستند و در حال حاضر همه ما می دانیم که نام; چه مارک دوگان به ضرب گلوله کشته شد مرده در شمال لندن; چگونه سارا نی که تا به حال مسائل مربوط به سلامت روان و قربانی بدنام خشونت پلیس صورت مرده پیدا شد در بازداشت; چگونه Elegance چارلز فوت کرد زمانی که او می تواند ذخیره شده اند. همه مردم جوان با یک زندگی جلوتر از آنها بدون در نظر گرفتن اگر زمان زندان بود تا کنون نوشته شده در داستان خود است.

تنها سیاه و سفید از مردم می دانند که چگونه آن را احساس می کند برای دیدن کسی که به راحتی می تواند شده اند, پدر, برادر, عمو, مادر, عمه ، خاله یا خواهر به قتل رساندند در حالی که جهان به نظر می رسد.

خشم است که الهام بخش نیست برود نه بی اعتمادی. هر زمان که من یک ماشین پلیس یا مامور خون من می شود و من خودم نسبتا ایستاده شهروند. ایمان من قرار بود به مردم به منظور خدمت و محافظت شده است در 0 درصد و متاسفانه بعید است به تغییر. به سیاه و سفید در انگلستان به راه رفتن در اطراف با یک هدف نقاشی بر روی پشت خود را.

در این دوران تاریک برخی از آهنگ های در حال مزمور برای من درد و درد نسل از مردم در سراسر جهان است. در اینجا من بالا پنج.

Bashy سیاه “– پسر”

Bashy را “سیاه پسران” باید پذیرفته شده به تالار مشاهیر ترانه سرایان در حال حاضر. 2007 پیگیری ظاهر خود را Chupa Chups mixtape که در همان سال آن رویایی و کلید-تولید led از پسر شیطان به Bashy (نوازنده و بازیگر اشلی توماس) طبقه به رله یک پیام از امید به نسل جوان سیاه پسران که یک روز به آن نیاز دارید بیشتر. حتی I – a 32-سال-با مقدار زیادی از تجربه زندگی – پیدا کردن خودم به مسیر چرخش چند وقتی که من نیاز به تشویق خودم و هنگامی که آن را احساس می کند مانند جهان است در برابر افرادی که مانند من.

سوئیس feat Sharifa – “گریه”

“گریه”, هود-درد کلاسیک از انگلستان رپ افسانه سوئیس و خواننده Sharifa یک قدرت معنوی. از twinkly هنوز punchy تولید به سوئیس را قافیه (“نگاه به آنچه اتفاق افتاده است به سرزمین مادری آنها don’t wanna درمان نژادهای همان مرد دیگری/ و فقط چون پوست ما را در رنگ های مختلف, من نمی تغییر رنگ اما آنها با من تماس رنگی مرد”) و Sharifa روح-سنگین آوازی این یکی همیشه بازدید خانه در زمان ناامیدی.

Giggs & Dubz – “درد جوهر”

برداشته از سال 2007 همکاری mixtape با Dubz (Ard سالم), Giggs را “درد جوهر” انگلستان است در پاسخ به Nas را “فقط یک لحظه” یا Jadakiss است “چرا”. این آهنگ در مورد زندگی سختی ها و سیستم است که ساخته شده برای نگه داشتن مردم سیاه و سفید کردن. گاهی اوقات شما نیاز به نشستن و مقابله با درد و این دقیقا جایی است که این آهنگ در می آید.

کانو – “کیک لایه”

این هیچ راز است که کانو یکی از این کشور بزرگترین rhymesmiths (و یکی از بزرگترین بازیگران بیش از حد, اما بفتا را دریافت نمی کند که یادداشت). آخرین آلبوم, پیراهن تمام تابستان, گیراندم بسیاری از نزاع های سیاه مردم در سراسر جهان در حال حاضر رو و من از همه می خواهیم دوباره آن را. اما یکی از مورد علاقه من کانو کاهش تمام وقت به “کیک لایه” که به نظر می رسد در کانو: Mixtape پروژه در سال 2007. “کیک لایه را مانند گیر بودن در سیستم” او تف بیش از Mikey J, glitchy-rap تولید. در حالی که این موضوع متمرکز شده است که بیشتر در صنعت موسیقی گلایه از گسترده تر اجتماعی مسائل درونگرا پرنیان از این آهنگ یکی از شما می توانید در قرعه کشی بسیاری از.

Dizzee Rascal – “با نام تجاری جدید روز”

حال دوده بچه که من هستم و همیشه خواهد بود, من تا به حال به لغزش در این سنگ از Dizzee Rascal. در “Brand New Day”, به راحتی بهترین آهنگ در اولین آلبوم خود را در دا گوشهما دیدن Raskit برخورد با بسیاری از سختی ها و. اما پس از آن او به نظر می رسد فراتر از آن امیدوار برای یک روز بهتر. کابل خود را خود تولید می sinogrime ابزاری Dizzee نشاط بخشی میله اجازه می دهد تا شما را به انجام همان – حتی در murkiest از بار. به هر فرد سیاه و سفید با خواندن این مطلب: سرت را بالا نگه دار. بهتر روز در حال آمدن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>