بهترین تابستان aperitifs به نوشیدن در حال حاضر

من به یاد داشته باشید هنگامی که در واکنش با وحشت از چندین سال پیش هنگامی که یک گارسون در یک کورسی رستوران به س

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

من به یاد داشته باشید هنگامی که در واکنش با وحشت از چندین سال پیش هنگامی که یک گارسون در یک کورسی رستوران به سادگی ریخته مقداری یخ به ما picheتی رز پس از ما شکایت کرده بود آن بود که به اندازه کافی سرد در یک روز گرم.

ما در حل و فصل سرد سفید به جای آن اگر چه پیشخدمت باقی مانده است بد خلق. اما برخی از sommeliers در رستوران میچلین ستاره دار را دچار هنگامی که آنها داستان فوق العاده غنی دوستدار فوتبال که مانند خود را £100-یک بطری شراب قرمز با تونیک و یا یخ و یک تکه. در حال حاضر من یک جین و تونیک یا مری خونین اما وقتی که می آید به شراب و مانند بسیاری از ما آن را ترجیح می دهند العربي قطعا رقیق و خدمت در حق متوسط.

اما این شاید فقط یک کمی بیش از حد محدود و آن را همیشه مورد: نمونه های بسیاری وجود دارد از شکستن چنین کنوانسیون به اثر خوب در کرواسی به تازگی خدمت هوشمند میله عاقلانه پیشنهاد می کنم کمی یخ یا آب برای رقیق کردن قوی محلی سفید است که می تواند 15abv. در حالی که در اوایل دوران رومیان و Elizabethans استفاده می شود به طور مداوم اضافه کردن عسل و ادویه جات ترشی جات به قوی و خشن شراب قرمز یک سنت است که همچنان با mulled شراب ساخته شده با علاوه بر این از ادویه جات ترشی جات و میوه ها و شکر و گرما و همچنین سانگریای: شراب قرمز ارزان با میوه, هویج یخ و دوباره شکر.

البته شکر – به نام دوز – اضافه شده است به بسیاری از شراب گازدار در حالی که مقطر و الکل اضافه شده به شراب قرمز و سفید برای ایجاد بندر شری برخی از شراب شیرین و vermouths پس از آن کشف شد که با اضافه کردن هویج متوقف شد – یا غنی شده – شراب از رو به وخامت در سفرهای دریا.

بنابراین با در نظر گرفتن, در اینجا برخی از مورد علاقه من شراب بر اساس تابستان aperitifs که با یخ و یا نمی خواهد شما سرد و تازه کردن کام. در حالی که برخی از اضافه کردن یخ به شری که جایی که من می رسم خط – آن را در حال حاضر یک شراب سفید ساخته شده عمدتا از پالومینو انگور سالخورده در زیر پوست مخمر – شناخته شده به عنوان flor – و غنی شده با آب مقطر و الکل; به طوری که به اندازه کافی مداخله شاید.

خشک مانزانیلا ساخته شده تنها در شهر ساحلی سنلوکر د بررمدا نزدیکی کادیز خدمت یخ سرد اما نه با یخ است که احتمالا مورد علاقه من در تابستان نوشابه پیش غذا sipped در کنار شور بادام زیتون و شاید یک ماهی کولی یا سه به صورت کامل نوشیدنی قبل از شام است و حتی خوب در طول یک وعده غذایی. سعی ظریف به آرامی مزه تند و دیوانه Barbadillo Solear (£10.99 waitrose.com; 37.5 cl £5.95 slurp.co.انگلستان) و یا اوایل انتشار Bodegas هیدلگو La Gitana En راما مانزانیلا 2020 (£15.85 tanners-شراب.co.انگلستان; £16.99 virginwines.co.انگلستان) که در آن طعم فوق العاده تازه و شدید با پایان; منتشر شد تنها در ماه آوریل آن را باید شود به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. آن را نیز فوق العاده خوب ارزش. ماندن با شراب غنی در حالی که "بندر و لیموناد" بود که مورد علاقه بریتانیا جعل و تزویر ارزان روبی بندر چندین سال پیش رشد کرده است تا معاصر نسخه سفید بندر و مقوی است که باعث می شود یک جایگزین عالی برای جین و برو به sundowner در دورو. جلوگیری از سالخورده کردن خشک و یا شیرین, سفید بنادر و سعی تیلور تراشه سفید خشک پورت (£11.99; به طور معمول £13.99 تا جولای 28, waitrose.com; £14.99 virginwines.co.انگلستان) و نوشیدنی با تونیک و یخ و یک شاخه نعناع.

اگر من نمی خواهم برای باز کردن یک بطری شری یا پورت – که هر دو نیاز به توان در عرض چند روز – spritzer که ساخته شده است با اضافه کردن گازدار و یا آب جوش به cheapish سرد سفید یا رز (اما هیچ چیز دیگری) است که اغلب من آسان انتخاب رفع تشنگی نوشیدنی در یک روز گرم اما اضافه کردن elderflower صمیمی با شاید برخی از یخ و خیار و نعناع به شراب سفید نمی رز می تواند دوست داشتنی و طراوت طولانی نوشیدن.

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس خود را elderflower درخت شما می توانید خود را انتخاب کنید و یا یک نام تجاری خوب مانند بلویر آلی Elderflower صمیمی (£2.50 waitrose.com; تسکو com; به طور گسترده ای در دسترس در جای دیگر). یک شات از برخی از elderflower صمیمی نیز می تواند روح بخشیدن یک cheapish بطری prosecco اما من ترجیح می دهم به مخلوط چنین prosecco با یک مثل حلزون حرکت کردن و یا دو تا از Campari Bitters (£12.50 به طور معمول £15.50 tesco.com تا جولای 20; به طور گسترده ای در دسترس در جای دیگر) و تعداد زیادی از یخ با یک خلال پرتقال یا لیمو برای یک مدت طولانی و با طراوت spritzer... یکی از قطعی ایتالیایی aperitivos, Campari است البته شبیه به مد روز Aperol که شما می توانید در همان راه اما بالاتر در الکل و تلخ تر.

Campari نیز یکی از سه مواد تشکیل دهنده دیگر سنتی و نسبتا ساده کوکتل است که با بهره گیری از احیای یک Negroni ساخته شده را با سه قسمت مساوی از Campari جین و ورموت. در حال حاضر به طور معمول استفاده می کردید سنتی ایتالیایی مارتینی روسو آب سیب برای این اما با داشتن دسترسی به عنصر چهارم – خورشید تفننی, ایتالیایی, تراس یا پیازا – به دست من در خانه Negronis مخلوط شده اند با استفاده از درخشان Bolney انگلیسی روسو آب سیب (£19.00 bolneywineestate.com) ساخته شده با زبان انگلیسی شراب قرمز و مختلف گیاهی توسط یکی از انگلستان طولانی تاسیس سازان. که نیاز به سفر به هر حال. و شما می توانید با استفاده از آن در دیگر کوکتل و نوشیدنی.

البته نهایی غذا شراب خوب است شراب گازدار, آیا آن فهرست, شامپاین یا انگلیسی زیبا و درخشان. چیزی است که وجود دارد در مورد کسانی که سرد حباب در یک روز آفتابی قبل از یک ناهار و یا شام در باغ همراه با شاید چند canapes است که فقط پس بنابراین سنتی و بی انتها چرا شما تا به حال سرهم بندی کردن با آن ؟ خوب کسی که به نام Moet که نیمه خود می دانند شامپاین بود و چند سال پیش راه اندازی شد Moet و Chandon یخ امپریال (£41.75 thechampagnecompany.com; به طور گسترده ای در دسترس در جای دیگر) است که به طور خاص حاوی به ریخت و بیش از یخ را هنوز هم شراب شیشه ای و چاشنی زده با پرتقال و لیمو و توت فرنگی و نعناع و خیار و غیره. و در حالی که برخی از تمسخر آن نه خوب است و بسیار خوب کار می کند به عنوان یک جمعیت و دل انگیز و با طراوت جایگزین. بنابراین من در واقع در حال حاضر تبدیل به برخی از دقت تنظیم قانون شکنی راه نوشیدن شراب در این تابستان. اما من هنوز کالایی که در مورد pichet در جزیره کورس...tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب