زنبور عسل که در حال انتقال به فرانسه Provence منطقه هر سال

هر سال در پروونس Provence شروع از تابستان است مشخص شده توسط گل اسطوخودوس زمینه های زیادی برای لذت از گردشگران به خصوص برای زنبور عسل که از دور و گسترده به علوفه مقدس این گل.

پرورش دهندهء زنبور عسل جروم Payen مستقر در Alpes-Maritimes برای 19 سال, شیوه های چرگشت زنبور عسل که شامل حمل و نقل خانه زنبور به Valensole فلات مشهور برای lavender fields کشش تا آنجا که چشم می توانید ببینید.

از 150 خانه زنبور جروم انتخاب خوش شانس چند که سفر طولانی به گرده بهشت. مجهز به یک فرد سیگاری پر با سبزی خشک, جروم sedates زنبورها به طوری که او می تواند باز کردن هر کندو بدون اخلال در آنها و سپس انتخاب کهیر است که در آن زنبور ترین متعدد و قوی ترین – در این سال 30 انتخاب شده اند.

Payen (r) و یک همکار اکسل, بررسی و انتخاب کهیر قبل از تابستان چرگشت در Gourdon (EPA)

تجهیزات مورد استفاده در طول فرآیند (EPA)

گرفتن یک استراحت در میان نمایش های دیدنی و جذاب (EPA)

دو روز بعد در شب هنگام زمانی که زنبورها به همه بازگشت به کهیر خود را به چرگشت آغاز می شود. روشن تنها با یک لامپ قرمز بودن رنگ زنبورها نمی توانید ببینید – جروم بارهای کهیر بر روی کامیون خود را در پوشش تاریکی است. در حال حاضر شروع یک مسابقه در برابر زمان برای خالی کردن کهیر 150 کیلومتر در نزدیکی روستای Puimoisson واقع در فلات Valensole قبل از طلوع آفتاب.

روشن تنها با یک لامپ خوش شانس چند شروع سفر خود را (EPA)

تحت قرمز, تب و تاب بودن Payen فرنگی کندوی زنبور عسل از کامیون خود را (EPA)

پرورش دهندهء زنبور عسل آماده یک فرد سیگاری پر از سبزی خشک (EPA)

اولین اشعه های آفتاب هرالد شروع یک روز پر مشغله برای زنبورها وزوز بین کندو و گل سنبل.

برای جروم آن است که ماموریت انجام شد. او می تواند در حال حاضر جاده و بازگشت در پایان تابستان به برداشت عسل اسطوخودوس برچسب گل از پروونس Provence.

یک زنبور عسل جمع آوری گرده (EPA)

در این زمینه اسطوخودوس در فلات Valensole (EPA)

سازمان حفاظت محیط زیست

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>