10 تا از بهترین انواع مسواک برقی

“انواع مسواک برقی مسواک زدن را آسان تر به عنوان آنها انجام بسیاری از کار را برای شما می گوید:” روزالیند o’leary, یک دندانپزشک در Bupa مراقبت از دندان.

“خود را به دوار سر کمک به مطمئن شوید که شما تمیز تر از دندان های خود را در سطوح و آن را آسان تر برای رسیدن به لکه های روی حیله و تزویر مانند دندان های عقب.”

در میان بسیاری از ویژگی های مفید او می گوید: در حال تایمر که به شما کمک کند می دانم که چگونه به مسواک هر منطقه از دهان و سنسور فشار که به شما اجازه می دانم که اگر شما در حال استفاده از نیروی بیش از حد. “مسواک زدن سخت تر نمی خواهد حذف پلاک و در واقع می تواند بیشتر و مضر برای دندان های خود را و شما را تحریک لثه ها” توضیح می دهد که اولری.

برخی از مسواک اتصال به گوشی خود را که می تواند مفید باشد برای گرفتن شخصی, توصیه های خود را مسواک زدن عادات و شما ممکن است همچنین می خواهم به نگاه کردن به کلمه “صوتی” که به معنی برس ارتعاش در سرعت های بسیار بالا و فرکانس های به چرم گاومیش سطح دندان و نیروی خمیر دندان بین دندان های خود را.

اما نمی شود مکیده شده توسط این و دیگر ویژگی ها و فن آوری مگر اینکه شما فکر می کنم آنها خواهد بود واقعا مفید o’leary می گوید. “نکته مهم این است که برای انتخاب یک مدل است که به طور موثر پاک کردن پلاک ها و باکتری ها و باقی مانده از دندان ها و لثه ها است و یکی از شما به احتمال زیاد به استفاده از.”

مطمئن شوید برای بررسی چه مدت شارژ باتری (این می تواند طیف وسیعی از ارزش یک هفته از مسواک زدن دو بار در روز تا یک سال) و چگونه اغلب شما نیاز به تعویض برس سر و همچنین به عنوان چگونه به راحتی در دسترس و گران قیمت هستند.

علاوه بر تست به صورت آشکار (چگونه پاک ما pearly whites احساس و نگاه پس از تمیز کردن) ما نیز در زمان به در نظر گرفتن ارزش برای پول است (از جمله قلم مو-سر جایگزینی) و عمر باتری حالت های تمیز کردن سنسور فشار به همراه هر گونه ویژگی های اضافی از جمله smart app برای بلوتوث براش.

شما می توانید اعتماد ما مستقل بررسی است. ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون از برخی از خرده فروشان اما ما هرگز این اجازه می دهد برای نفوذ در انتخاب است که تشکیل شده است از دنیای واقعی آزمایش و مشاوره. این درآمد کمک می کند تا به صندوق روزنامه نگاری در سراسر مستقل.

مسواک الکتریکی پرسش و پاسخ

در حال مسواک برقی بهتر از مسواک دستی?

تحقیقات نشان می دهد که انواع مسواک برقی بیشتر موثر در تمیز کردن دندان ها و حفاظت از بیماری های لثه اگر آنها به درستی استفاده می شود و برای بار توصیه می شود. که به خاطر لرزش موی این نسخهها کار سخت برای حذف پلاک از دندان های خود را و کاهش خطر ابتلا به التهاب لثه است. نوسان (دوار) و صوتی (ارتعاش در سرعت های بسیار بالا و فرکانس) برقی مسواک شده اند و برای کار حتی سخت تر است.

انواع مسواک برقی اغلب ویژگی های اضافی آن نیز قابل توجه است. ساخته شده است در تایمر برای مثال می تواند کمک به اطمینان حاصل شود که شما با قلم مو دندان های خود را به اندازه کافی بلند. برخی از مسواک و حتی اتصال به تلفن خود را به شما به ارمغان بیاورد شخصی مسواک زدن توصیه.

برخی از مردم گزارش می دهند که بیشتر متمرکز هنگام تمیز کردن دندان های خود را با مسواک برقی و کودکان و نوجوانان تمایل به پیدا کردن آنها را بیشتر سرگرم کننده – به خصوص اگر همراه کودک برنامه های درگیر. مردم با پرانتز همچنین می توانید پیدا کردن آن را آسان تر به نگه داشتن دندان های خود را تمیز با مسواک برقی.

اما برقی, مسواک, گران تر از آنهایی که دستی و پیدا کردن جایگزینی سر همیشه آسان نیست. همچنین شایان ذکر است که هر کس را دوست دارد احساس از استفاده از آنها.

می توانید انواع مسواک برقی بود بد برای دندان های خود را ؟

مسواک زدن بیش از حد سخت و سریع با یک مسواک برقی به طور دائم می تواند آسیب مینای دندان و آدامس باعث رکود است. اما انواع مسواک برقی تنها می تواند از آسیب دندان ها و لثه ها در این راه اگر فشار بیش از حد اعمال می شود بنابراین همیشه مطمئن شوید که شما اجازه می دهد حرکت مسواک برای انجام تمام کار سخت است.

چگونه به استفاده از مسواک برقی به درستی

نگه داشتن مسواک خود را در یک زاویه 45 درجه نسبت به خط لثه. حرکت قلم مو به آرامی به عقب و جلو را با حرکت دایره ای بر روی جلو و پشت و بالای دندان های خود را. نمی اسکراب به خصوص در امتداد خط لثه و استفاده از نخ دندان برای سخت تر برای رسیدن به مناطق بین دندان ها. برخی از مسواک همچنین اجازه می دهد تا شما را به مسواک زدن زبان خود را برای جلوگیری از حفره-باکتری.

شما باید صرف حداقل دو دقیقه با استفاده از این روش صرف 30 ثانیه در هر بخش دهان خود را – بالا سمت راست بالا چپ و پایین راست و پایین سمت چپ. تکرار هر صبح و شب.

چگونه مسواک برقی ؟

متوسط مسواک الکتریکی طول می کشد سه تا پنج سال. بسیاری از انواع مسواک برقی با دو سال گارانتی. اما شما نیاز به تغییر سر بیشتر – به طور کلی توصیه این است که حداقل هر سه ماه. برخی از این جدیدتر برقی سر مسواک باید تغییر رنگ شاخص به شما هشدار هنگامی که آن نیاز به جایگزین است.

برقی مسواک سازگار با محیط زیست و می توان آنها را بازیافت شده است ؟

بله و نه. چرا که وقتی که آن زمان برای یک مسواک جدید, شما فقط باید به جای سر. چرا که آنها هنوز هم از پلاستیک ساخته شده و پس از طول عمر خود را, آنها باید برای رفتن به محل های دفن زباله. اگر چه سر مسواک نیست به طور کلی قابل بازیافت شایان ذکر است که به دلیل برقی مسواک آخرین دیگر, شما لازم نیست که به جای آنها را به عنوان اغلب به عنوان آنهایی که دستی. چه چیزی بیشتر سر بسیار کوچکتر از یک کل مسواک دستی منجر به کمتر زباله های پلاستیکی به طور کلی. اما هیچ چیز شما را متوقف بازیافت باطری و کابل و تعداد فزاینده ای از مارک های در حال ارائه خدمات بازیافت. کلگیت مراقبت از دهان بازیافت برنامه را می پذیرد کل مسواک بسته بندی و تمام. برای استفاده از خدمات خود را ناخواسته محصولات به یکی از رها کردن مکان در سراسر انگلستان است. شما می توانید لیست کامل از مجموعه مخازن اینجا.

حکم: انواع مسواک برقی

برای همه طفیلی است که دارای مقاومت برخی از زنگ ها و سوت رای ما می رود به Philips Sonicare ProtectiveClean 6100 در حالی که کشورهای عضو اکو رزمندگان را دوست دارم Georganics صوتی مسواک. اگر شما پول Philips Sonicare DiamondClean هوشمند فوق العاده است کمی از کیت است که پاک بهتر از هر مسواک ما تلاش کرده ایم.

IndyBest محصول بررسی بی طرفانه و مستقل مشاوره شما می توانید اعتماد. در برخی از موارد ما کسب درآمد اگر شما با کلیک بر روی لینک کلیک کنید و خرید محصولات, اما ما هرگز اجازه این را تعصب پوشش ما. این بررسی وارد شده از طریق ترکیبی از نظر کارشناس و در دنیای واقعی تست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>