Thanos خالق می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن است ‘بدتر’ از کشنده مارول تبه کار

مارول نویسنده ای که ایجاد شده Thanos گفته است که مغلوب ساختن پیشی جستن است “بدتر” از تبه کار که به معنای واقعی کلمه از بین برود نیمی از جهان است.

مارول کمیک نویسنده جیم Starlin که همچنین ایجاد Guardians of the Galaxy شخصیت های Drax the Destroyer و Gamora ساخته شده این ادعا در بیهوده گویی در مورد رئیس جمهور ایالات متحده در Instagram.

“بدترین از THANOS! [sic],” او نوشت: قبل از decrying مغلوب ساختن پیشی جستن برای “دادن ضمنی تحریم و حمایت معنوی به این کشور نژادپرست حاشیه” در طول جورج فلوید تظاهرات.

“[او] انجام مطلقا هیچ چیز مفید برای آرام کردن ناآرامی های مدنی در حال حاضر تاب کشور ما” Starlin ادامه داد. “لیست در می رود. شما که فکر آن را نمی تواند بدتر. اشتباه است!”

به نام او تهمت “رئیس جمهور دروغگو” و گفت که اقدامات خود را “هیچ چیز انجام خواهد شد ولی بیشتر شعله ور در حال حاضر خطر ناک وضعیت بدتر از آن به درستی اعتراض کسانی که وحشتناک پلیس به کشتار مردان و زنان از رنگ و اضافه کردن به آن اعتراض اعداد”.

Starlin ادامه داد: “بنابراین آن را به نقطه که در آن هر کسی با نصف مغز باید درخواست خود می توانید از این کشور زنده ماندن یکی دیگر از هفت ماه از این ego maniac در دفتر ؟ آیا هنوز هم ماندگار کشور برای جو بایدن به حکومت آمده ژانویه است ؟ باید ما ایستاده بیکار و بی اراده به عنوان دیده بان ما یک بار پر جنب و جوش دموکراسی است کاهش به کمتر از یک موز جمهوری بودن پاره شده بسیار قابل اجتناب در لیبی ،

در Avengers: Infinity War, تانوس, کشته شدن نیمی از بشریت به این امید که جامعه را دوباره متولد می شود. همچنین شناخته شده به عنوان دیوانه Titan او است که معمولا تصور می شود مارول خطرناک ترین تبه کار.

در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاباتی به تصویر کشیده جمهور به عنوان تبه کار در یک ویدیو که دیدم چهره اش سوار بر بالای Thanos بدن.

Starlin محکوم آگهی, اما تعجب هواداران شد و سریع به برجسته که صحنه مغلوب ساختن پیشی جستن تیم استفاده شد که در آن شخصیت را شکست داد و تونی استارک (رابرت داونی جونیور).


“مغلوب ساختن پیشی جستن تیم ارائه او را به عنوان یک خودشیفتگی کودک-سوء استفاده از تبه کار قصد پاک کردن نیمی از تمام زندگی و برداشت لحظه درست قبل از Thanos با شکست مواجه شد” یک کاربر توییتر نوشت.

پیدا کردن رتبه بندی از هر Avengers شخصیت – از بدترین به بهترین اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید