تسا تامپسون می گوید بینندگان ‘وسواس با مشاهده درد و جنایتکاری’

تسا تامپسون صحبت کرده در مورد اهمیت به نمایندگی از همه نوع از تجارب بر روی صفحه نمایش.

این Westworld ستاره ساخته شده و نظرات جدید در انواع مصاحبه با مسلمان کمدین Ramy یوسف در مورد تنوع در فیلم و تلویزیون است.

او گفت که به عنوان یک بازیگر او احساس می کند که “بار بودن استثنایی” به ویژه هنگامی که او تنها کسی است از رنگ های بازیگران در نشان می دهد.

تامپسون افزود: “کاری که ما باید در داخل یک تنوع از ایده ها در اطراف ما هویت زیرا مسلمانان هستند نه یکپارچه و نه مردم سیاه و سفید”.

صحبت در مورد اصیل به نمایندگی از زندگی مردم رنگ و تامپسون گفت: “زمانی که ما قادر به صحبت می کنند از محل صداقت ما مجموعه ای از مردم آنجا را ملزم به کسی که احساس می کند دیده می شود و درک در راه است که آنها تا به حال قبل از…

“شما در راه است که سیاه و سفید و قهوه ای مردم به تصویر کشیده شده در رسانه ها و وجود هر دری سخنی – با ما باشید با وسواس تماشای درد و سیاه و قهوه ای و جنایت. من می خواهم برای ما قادر به موجودیت خود را در راه است که ما هرگز قبل وجود داشته است.”

تامپسون آینده به نظر می رسد در این فیلم هیجان انگیز عبورکه به شرح زیر غیر منتظره مراسم از دو نفر از دوستان دبیرستان که متقابل وسواس را تهدید می کند هر دو خود را با دقت با واقعیت ساخته شده.

آن را نوشته و کارگردانی شده توسط ربکا هال و همچنین ستاره Alexander Skarsgård and Ruth Negga.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>