Terry Crews لعنتی برای ‘عمدا مخرب’ جیر جیر در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده

Terry Crews متهم شده است از ساخت “عمدا مخرب” نظرات در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

این بازیگر تحت آتش برای یک توییت او ارسال شده در روز سه شنبه (30 ژوئن) می خواند که: “اگر شما یک کودک از خدا شما خواهر و برادر من. من خانواده از هر نژاد و عقیده و ایدئولوژی.

“ما باید اطمینان حاصل شود #blacklivesmatter نمی توان به #blacklivesbetter.”

بسیاری از خدمه را در توییتر دنبال گرفت و موضوع را با پیشنهاد او که جنبش منجر به سیاه شدن مردم برتر بیش از سایر نژادها است.

“من نمی فهمم چرا تو پست ها آنقدر pandering به (بی اساس) استدلال در برابر پل جنبش” نوشت: یک فرد است. “هیچ کس نمی لعنت به روح گفت: #blacklivesbetter. این است که عمدا مخرب ریاکارانه w microaggressions به سمت پل. من از تایر گفت: “انجام بهتر”….اما آیا بهتر است.”

یکی دیگر نوشت: “در واقع شرم آور چگونه قصد شما در تضعیف افرادی که در حال مبارزه برای بشریت به تواند به همان اندازه. هیچ کس است که مصرف آن وجود دارد به جز شما و کسانی که ناراحت کننده با داشتن آدرس فیل در اتاق است. من به شما التماس لطفا برای انجام بهتر این است و نه آن.”

یک سوم گفت: “شما واقعا بی ارزش هستند برای ما. مردم سفید می تواند به شما به خصوص پس شما عشق به انجام کار خود را برای آنها.”

در اوایل این ماه خدمه فرود در آب داغ برای نظرات خود را در مورد سیاه و سفید “برتری” در پی جورج فلوید تظاهرات در حال وقوع در سراسر جهان است.

Tyler James Williams, که ستاره دار با خدمه در Everybody Hates Chris, یکی از اولین به محکوم بازیگر توییت نوشتن: “تری برادر من می دانم که قلب خود را و شما می دانید که من دوست دارم برای شما و همیشه خواهد شد. هیچ کس خواستار 4 سیاه برتری & روایت است که ما ما لطمه می زند چون و مردم ما است. ما فقط با شور و نشاط بررسی صلاحیت ما متحدان چون زمان و زمان دوباره آنها شکست خورده اند ما در گذشته است.”

مستقل در تماس است خدمه برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید