شعار رسمی در زمان اجرا را تایید آن خواهد شد یکی از کریستوفر نولان در کوتاهترین فیلم

شعار را به رخ کشیدن یکی از کوتاه ترین runtimes از کریستوفر نولان در فیلم های اخیر.

با توجه به رسانه های کره رتبه بندی هیئت مدیره نولان جدید بالا, هیجان انگیز خواهد ساعت در 149 دقیقه و 59 ثانیه طولانی ساخت آن را یکی از حداقل طولانی فیلم.

در حالی که نزدیک به دو ساعت و نیم است و هنوز زمان برای صرف در سینما شعار است حداقل 20 دقیقه کوتاه تر از نولان 2014, فیلم Interstellarکه زد برای 169 دقیقه است.

شعار نیز کوتاه تر از هر دو 2012 The Dark Knight Rises و 2008 را به شوالیه تاریکیکه با سنجش زمان در در 165 دقیقه و 152 دقیقه بود. آن است که دقیقا یک دقیقه طولانی تر از 2010 آغاز به کار.

دانکرک (2017) است که نولان در کوتاهترین فیلم (به غیر از خود کوچک دیده می شود 1998 اولین زیر) در حال اجرا در 106 دقیقه است.

شعاراست که با تاخیر با توجه به کروناویروس و متعاقب آن بسته شدن سینما ستاره جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون و به نظر می رسد شامل زمان خم و بین المللی را ندارد.

در حالی که فیلم در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای انتشار در 12 اوت در پشت سر هم با بازگشایی سینما, box office تحلیلگران پیشنهاد کرده اند به انواع مختلف آن ممکن است با تاخیر یک بار دیگر.

موارد coronavirus شده است به طور پیوسته رو به افزایش در ایالات متحده با پر سود ترین فیلم-رفتن بازارهای در کشور (از جمله تگزاس و فلوریدا و کالیفرنیا) که در میان بدترین تحت تاثیر قرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>