شعار تاریخ انتشار: Christopher Nolan فیلم با تاخیر و همزمان با آغاز سالگرد 10 سال در ماه اوت

کریستوفر نولان را شعار شده است تحت فشار قرار دادند به اوت در آخرین تاخیر به انتشار این فیلم.

بسیار پیش بینی پروژه از آغاز به کار مدیر نولان در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در 17 ژوئیه با فیلم کارفرمایان امیدوار است که اولین آن خواهد همزمان با بازگشایی سینما پس از coronavirus بیماری همه گیر.

اما با علاقمندان به سینما مطمئن نیستید در مورد رفتن به سینما دوباره این فیلم به تعویق افتاد به 31 ژوئیه انتشار دو هفته پیش. در حال حاضر طرفداران گفته شده است که آنها باید صبر کنید تا 12 اوت به دیدن این فیلم.

این به این معنی جاسوسی, هیجان انگیز, بازیگران, جان دیوید واشنگتن و رابرت پتینسون داده خواهد شد غیر معمول اواسط هفته انتشار همزمان با 10 سال سالگرد آغاز به کار‘s آزادی.

یک Warner Bros سخنگو گفت مهلت: “برادران وارنر متعهد به آوردن شعار به مخاطبان در سالن های نمایش بر روی صفحه نمایش زمانی که شرکت کنندگان آماده و مقامات بهداشت عمومی می گویند از آن زمان.

“در این لحظه چه ما نیاز به انعطاف پذیر است و ما در درمان این را به عنوان یک سنتی انتشار فیلم. ما در حال انتخاب برای باز کردن فیلم اواسط هفته اجازه می دهد تا مخاطبان به کشف این فیلم در زمان خود و ما قصد داریم به بازی بازی های دیگر بیش از تمدید دوره بازی فراتر از هنجار به توسعه بسیار متفاوت و در عین حال انتشار موفقیت آمیز استراتژی است.”

با ایالات متحده دیدن شماره جدید کروناویروس موارد سنبله به ملی جدید در روز شنبه گزارش پیشنهاد کرده اند که فیلم های دیگر از جمله دیزنی مولانخواهد خود را ببینید و منتشر شده تحت فشار قرار دادند به ماه اوت است.

دیدگاهتان را بنویسید