تلگرام استفاده می شود توسط سفید supremacists به سازماندهی خشونت علیه سیاه زندگی ماده معترضان

سفید supremacists هستند آشکارا سازماندهی اقدام خشونت آمیز در برنامه پیام رسانی تلگرام با توجه به یک گزارش از موسسه راهبردی گفت و گو است.

Telegram یک رمزگذاری نرم افزار پیام شبیه به سیگنال.

این گزارش که به اشتراک گذاشته شده با سی ان ان گفت که supremacists با استفاده از بیش از 200 گروه در این برنامه برای مبارزه با جوامع اقلیت و سیاه زندگی توجه میدهد.

یکی از این کانال ها است که به نام فاشیستی گروه باطنی ضد ریشه جمعی دیگری است به نام “سفید تنها زندگی ماده” یا “هانس را جناح راست ترور مرکز”.

این ISD مورد تجزیه و تحلیل بیش از یک میلیون پست در تلگرام در supremacists کانال هر یک به طور متوسط از 1773 اعضای.

این کانال به اشتراک گذاری محتوا از جمله چگونه به ساخت اسلحه 3D و آشکار ستایش برای جرم قاتلان سی ان ان گزارش داد.

یک تلگرام کانال لیستی از تروریست ها از جمله چارلستون کلیسا تیرانداز دیلن سقف و Christchurch مساجد مهاجم Brenton, Tarrant, خواستار آنها را “پرستاران”.

دیگران را تشویق به ارسال هدیه و یا نامه به این تروریست ها.

این کانال در حال عمیقا به هم پیوسته; 205 از 208 کانال های یافت شده توسط ISD مرتبط به یکدیگر است.

آنها همچنین عبور بیش با Boogaloo جنبش که طرفداران برای جنگ داخلی در ایالات متحده است.

Boogaloo طرفداران بنا به گزارش توطئه برای جلوگیری متحده از اجرای مستندات در طول بیماری همه گیر کوروناویروس – با توجه به ضد دولت موضع – و همچنین برنامه ریزی برای اخلال Black Lives Matter تظاهرات.

اما Boogaloo اعضای جدا شده خود را از دیگران مرزبندی های سیاسی خطوط بین کسانی که پشتیبانی سفید برتری و کسانی که نمی.

این بیماری همه گیر “به برخی از accelerationist روایت است که وجود خواهد داشت یک شکست از جامعه است که در نهایت منجر به یک مسابقه جنگ از طریق که سفیده پیروز خواهد شد و قادر به ایجاد یک قوم نگاری وزارت امور خارجه گفت:” نویسنده این مطالعه یاکوب Guhl.

Accelerationists بر این باورند که سرمایه داری باید تشویق شوند که بیشتر آن در حال حاضر به منظور ایجاد تغییر اجتماعی.

چنین views آمده از هر دو سمت چپ و راست. جناح چپ accelerationists بر این باورند که افزایش سرمایه داری خواهد شد و در نتیجه آن سقوط هر چه زودتر به عنوان کارل مارکس پیش بینی شده در حالی که جناح راست accelerationists بر این باورند که سرمایه داری ادامه می باید به طور نامحدود و با شدت بیشتری.

گسترده ای سیاه و سفید زندگی می کند توجه به جمعیت جمع آوری در بروکلین

به این دلیل که supremacist محتوا بسیار برجسته در تلگرام است که چنین محتوایی است نه تعدیل به عنوان صرفا به عنوان در دیگر شبکه های رسانه های اجتماعی.

این ISD گزارش می دهد که در تلگرام عدم اجرای خود را محدود محتوا اعتدال سیاست.

جاشوا فیشر-توس یک تحلیلگر تحقیقات در مقابله با افراط گرایی پروژه (CEP), سی ان ان گفت که “واقعیت این است که [تلگرام می کند] نه اقدام با وجود این کانال آشکار دفاع از خشونت نشان می دهد که تلگرام یا تمایلی به موضع یا تلگرام می خواهد به اندازه سهم بازار به عنوان امکان پذیر است.”

“اگر تلگرام حذف این کانال این امر سیگنال به دیگر سفید supremacist که کاربران Wechat موضع بر حذف محتوا و ممکن است منجر به سفید supremacists و راست افراطی به دنبال یک پلت فرم جدید.”

تلگرام سیاست آمده است که شرکت “به خود می بالد در تداخل با کاربران آن’ مطالب و نظرات.”

“در حالی که ما انجام بلوک تروریستی (به عنوان مثال داعش-مرتبط) رباتها و کانال های ما مسدود نیست و هر کسی که به صورت مسالمت آمیز بیان جایگزین عقاید است.”

در بیانیه ای با توجه به سی ان ان تلگراف گفت: “تلگرام یک پلت فرم های خنثی استفاده می شود توسط سیاه و سفید زندگی می کند ماده و مخالفان خود را به عنوان به خوبی به عنوان هزاران نفر از سایر جنبش های سیاسی در سراسر جهان است. ماموریت ما این است که برای حمایت از حریم خصوصی و آزادی بیان و صلح آمیز تبادل ایده ها. تماس به خشونت استقبال نمی شود بر روی پلت فرم ما.”

“تلگراف اجازه می دهد تا به کاربران برای گزارش عمومی ملت ایران ، ما به طور معمول پایین پست نقض شرایط استفاده — و بلوک کانال های که ساخته شده تا به طور کامل از چنین پست.”

تلگرام نه تنها شرکت با مسائل اطراف میزبانی راست محتوا. سفید گرایان گروه شده اند آشکارا عامل در Facebook, Twitter, در طول تاریخ تایید سفید supremacists قبل از معکوس تصمیم خود را دنبال میکند.

ق نیز رو به یک واکنش شدید از کاربران به دلیل انفعال در برابر نژادپرستی و راست کاربران ممنوع از این سیستم عامل مهاجرت کرده اند در جای دیگر – پیوست توسط برخی از نمایندگان مجلس.

دیدگاهتان را بنویسید