تلگراف: روسیه آسانسور بان کی مون در پیام خصوصی نرم افزار پس از آن موافقت می کند برای کمک به با افراط گرایی تحقیقات’

روسیه لغو ممنوعیت تلگراف خصوصی و مسنجر, برنامه دولت خود گفته است.

این برنامه شده است به طور رسمی مسدود شده در روسیه از ماه آوریل سال 2018 هنگامی که فن آوری شرکت حاضر به ارائه خدمات امنیتی با backdoor کلیدهای رمزنگاری.

در واقع مقامات روسیه تلاش برای اعمال ممنوعیت با تلگرام حرکت برای مخفی کردن ترافیک پشت تلفن همراه آدرس های IP. در اغلب دست و پا چلفتی تلاش برای جلوگیری از دسترسی تنظیم کننده به پایان رسید تا خاموش کردن تکه های بزرگ از اینترنت از جمله بانک ها و حتی Gmail.

در اوایل این هفته گزارش شد تعدادی از سازمان های دولتی خواسته بود Roskomnadzor روسیه رسانه ها و اینترنت تنظیم کننده به لغو رسمی تحریم مسنجر اجازه می دهد تا آنها را به استفاده از آن قانونی است.

در آن بخش Roskomnadzor گفت: U-نوبه خود ساخته شده است توسط تلگراف را “تمایل” برای کمک به تلاش های خود برای مقابله با تروریسم و افراط گرایی است.

در اوایل ماه ژوئن Pavel Durov و تلگراف بنیانگذار گفت که تیم او تا به حال توسعه یافته راه را برای “گرفتن و حذف افراطی و تروریستی محتوا”.

اختلاف بین روسیه و تلگرام حول برنامه تعهد به پایان به پایان رمزگذاری نگه می دارد که پیام های امن به عنوان آنها گذشت بیش از خدمات. چنین فناوری به این معنی است که این امکان را برای شرکت ها به عنوان خوانده شده پیام های در حمل و نقل و که تنها فرستنده و گیرنده قادر به دسترسی به آنها.

روسیه استدلال می کنند که این باید ممکن است که تلگرام باید ذخیره کلید برای باز کردن و خواندن آن پیام ها در روسیه است. که اجازه می دهد آنها را به خواندن هر پیام آنها می خواستند که مقامات استدلال لازم بود برای جلوگیری از تروریسم و مشکل دیگر مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید